Sari la conținut

27 SAU 28 martie


foxbat
 Share

Postări Recomandate

eu am primit telefon si mi s-a spus de o plecare la veliko maine cu adunarea la petrom. daca voi sunteti astia ne vedem acolo. daca nu voi sunteti astia , foarte bine , ca oricum nu voiam sa merg cu voi. ma duc cu ceilalti.

daca nu ma trezesc dimineata va prind din urma pana in giurgiu. desi , ca sa fiu sincer , nu stiu exact pe cine tre sa ajung din urma. daca vedeti un nebun cu o ninja 636 venind ca dementu din spate si franand brusc ca sa se uite la geci , viziere , motoare sa stiti ca sunt io. :cheers:

in orice caz , daca e vorba de mai multe grupuri , vorbiti-va si voi astia de va cunoasteti sa bem o bere pe acolo. macar de blocam un dn'u sa ne amuzam un pic de bulgari.

nu zburati mai repede decat asfaltul si ingeri uscati !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu am primit telefon si mi s-a spus de o plecare la veliko maine cu adunarea la petrom. daca voi sunteti astia ne vedem acolo. daca nu voi sunteti astia , foarte bine , ca oricum nu voiam sa merg cu voi. ma duc cu ceilalti.

daca nu ma trezesc dimineata va prind din urma pana in giurgiu. desi , ca sa fiu sincer , nu stiu exact pe cine tre sa ajung din urma. daca vedeti un nebun cu o ninja 636 venind ca dementu din spate si franand brusc ca sa se uite la geci , viziere , motoare sa stiti ca sunt io. :cheers:

in orice caz , daca e vorba de mai multe grupuri , vorbiti-va si voi astia de va cunoasteti sa bem o bere pe acolo. macar de blocam un dn'u sa ne amuzam un pic de bulgari.

nu zburati mai repede decat asfaltul si ingeri uscati !

;))

nu suntem noi aia cu petromul

nu vezi bre ca nu e ordime si disciplina .suntem o turma de dilii alergatori

hai sa fii iubit

si pe cai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Pentru maine ne-am strans un grup de 7-8 motoare (70% choppere) cu destinatia Veliko. Ne intalnim dimineata in jur de 7.45-8.00 in zona Rosu - Militari. Poate ne intalnim pe drum sau poate plecam impreuna :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Pentru maine ne-am strans un grup de 7-8 motoare (70% choppere) cu destinatia Veliko. Ne intalnim dimineata in jur de 7.45-8.00 in zona Rosu - Militari. Poate ne intalnim pe drum sau poate plecam impreuna :cheers:

 

 

sigur, cu pla.

din paate suntem atat de multi incat ..n o sa ne mai stim care cu cine e ;)

vezi ca am postat mai sus cam ce am degand ( ore, etc) ;)

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este simplu sa ne recunoastem daca ne intalnim intamplator pe traseu. Noi suntem un grup in mare format din choppere ( dragstar, shadow, bobber, hd) , un gs500f,etc. multi popashi sa ne afumam :cheers: ....mers chill ca nu ne grabeste nimeni.

Editat de Shoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieiiiiiii pana la urma am fost si eu cu "SULi" mea rosie!!! A iesit misto, sunt mandru ca am avut si eu prima iesire din bucuresti la un drum mai lung si in acelasi timp si prima iesire din tara. :cheers: Si ma bucur ca experienta a fost alaturi de niste oameni SUPER de treaba. Urmeaza sa incarc pozele pe Picasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieiiiiiii pana la urma am fost si eu cu "SULi" mea rosie!!! A iesit misto, sunt mandru ca am avut si eu prima iesire din bucuresti la un drum mai lung si in acelasi timp si prima iesire din tara. :cheers: Si ma bucur ca experienta a fost alaturi de niste oameni SUPER de treaba. Urmeaza sa incarc pozele pe Picasa.

 

 

sa tra.

faina tare gasca, plimbarea, vremea

am bifat tot ce ne am propus - cascadele, kamenitza.

anatomie pura si un pic patologie

motociclistica

 

respect all si sa o reeditam

 

Go Thasso GO!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mmmm, o zi superba! sa va fie de bine plimbarea! ...si cascada, e de vis! (faine fotografiile!)

 

si am vazut si chopperele! ...off-road :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mmmm, o zi superba! sa va fie de bine plimbarea! ...si cascada, e de vis! (faine fotografiile!)

 

si am vazut si chopperele! ...off-road :cheers:

si inca n ai vazut nimic

chopere zici ?

stai pe aproape

cam 400 de poze" se urca"

dar o vii din turcia plina de poze..atunci " sa te vad"

btw..astazi cred ca "bag" pe un garmin niste harti .Deci cand vii o sa fiu pregatit.testat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, n-o luati in nume de rau, am trecut si io azi pe la una din cascade si m-am uitat la poze sa vad pe celalata ca n-am fost... dar... ce-ati avut, bre, de ati bagat motoru' in apa aia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, n-o luati in nume de rau, am trecut si io azi pe la una din cascade si m-am uitat la poze sa vad pe celalata ca n-am fost... dar... ce-ati avut, bre, de ati bagat motoru' in apa aia?

 

 

so - din apartul meu :

 

 

 

http://picasaweb.google.com/bubexu/VelikoC...CIaxmqKg2rPAKQ#

 

in primul rand, motorul ala esteo Honda, si l am spalat un pic

in al II lea rand, m am dat mare si am trecut prin apa, sac. sac. si am facut si un pic de baie

 

enjoy the pic.

 

old: you are tha' man. keep going. Si daca nu vii in thasos..ma supar

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si inca n ai vazut nimic

chopere zici ?

stai pe aproape

cam 400 de poze" se urca"

dar o vii din turcia plina de poze..atunci " sa te vad"

btw..astazi cred ca "bag" pe un garmin niste harti .Deci cand vii o sa fiu pregatit.testat

 

* bine, asa facem ;)

 

...si berile mele unde sunt? sper ca nu te-ai atins de ele!

 

daca pleci joi, nu treci tu marti-miercuri pe la mama? :cheers:

 

l.e. bre, pune mana si barbiereste-te! ...ce-i fatza asta!?

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* bine, asa facem ;)

 

...si berile mele unde sunt? sper ca nu te-ai atins de ele!

 

daca pleci joi, nu treci tu marti-miercuri pe la mama? :cheers:

 

eu nu,parol ;)

poate..altii

cand te vad?

ce, nici sa ti o livrez personal nu se poate ? carcotaso

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu,parol :cheers:

poate..altii

cand te vad?

ce, nici sa ti o livrez personal nu se poate ? carcotaso

 

* bine, bre, punem de-o livrare, dar stai sa vin...

intre timp, te rog sa incui frigideru'! (sau baxul) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand, motorul ala esteo Honda, si l am spalat un pic

in al II lea rand, m am dat mare si am trecut prin apa, sac. sac. si am facut si un pic de baie

 

N-ai inteles, putea sa fie orice motor, si noi aveam o Honda in grup - si chiar daca ce vrei sa zici o fi ca Hondele tre spalate des si whatever, nu inseamna ca i-am facut baie acolo... poate-s doar eu, dar na... e un pic asa aiurea sa faci o chestie doar ca poti...

 

Ideea era ca acolo era o chestie numita ecotrail... ideea e sa ajungi cu masina/motor pana unde se termina asfaltu'... de acolo, nu mai, gata, punct... Cum ar fi sa te duci la vulcanii noroiosi, nu aia de-s ingraditi si se ia taxa ci la ceilalti si sa bagi motoru' prin ei ca sa vezi ce si cum... asta e.. mie nu mi se pare ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai inteles, putea sa fie orice motor, si noi aveam o Honda in grup - si chiar daca ce vrei sa zici o fi ca Hondele tre spalate des si whatever, nu inseamna ca i-am facut baie acolo... poate-s doar eu, dar na... e un pic asa aiurea sa faci o chestie doar ca poti...

 

Ideea era ca acolo era o chestie numita ecotrail... ideea e sa ajungi cu masina/motor pana unde se termina asfaltu'... de acolo, nu mai, gata, punct... Cum ar fi sa te duci la vulcanii noroiosi, nu aia de-s ingraditi si se ia taxa ci la ceilalti si sa bagi motoru' prin ei ca sa vezi ce si cum... asta e.. mie nu mi se pare ok.

well, ai dreptate

o iei prea in serios- asa cum vezim ne am jucat

iar acum 2 ani cred ca errau cel putin 10 motoare bulgaresti acolo..deci nu am strica ecositemul - am trecut prin rausorul ala de 3 m in 2 secunde..

iar de la asfalt la " rau " nu cred ca erau mai mult de 10 m.iar de peturi de bere , tigari , etc, nu mai vorbesc. Asa ca daca mi am " spalat" cauciucurile in apa aina in care am facut si o mica baita, nu cred ca am poluat-o.

respecte si hai sa ne bucuram de o zi faina , fara carcotasisme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum am zis... am fost acolo, daca vedeam poza fara sa fi fost sau daca as fi fost acu 10 ani ziceam ok, no biggie. Azi a picat prost. Asta e tot. Faptul ca vad 30 de peturi oriunde opresc in tara asta nu inseamna ca arunc si eu sticla de apa. Punct.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, sunt intrutotul de acord cu b374. fox trebuie pedepsit si penalizat. sa nu mai faca asa ceva vreodata.

 

fox, inca un bax de kamenitza! ...vezi ca astazi sunt in pasa blanda si generoasa, scapi ieftin. dar sa nu se mai intample!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, sunt intrutotul de acord cu b374. fox trebuie pedepsit si penalizat. sa nu mai faca asa ceva vreodata.

 

fox, inca un bax de kamenitza! ...vezi ca astazi sunt in pasa blanda si generoasa, scapi ieftin. dar sa nu se mai intample!

 

 

mam...ahhhh....pardon, cornelia mama, trebuie sa mi detaliezi" asa ceva" :cheers:

auzi, ca veni vorba, ne apucam de afaceri ? distribuim kameniza in Bucuresti ?

eu ma bag ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mam...ahhhh....pardon, cornelia mama, trebuie sa mi detaliezi" asa ceva" ;)

auzi, ca veni vorba, ne apucam de afaceri ? distribuim kameniza in Bucuresti ?

eu ma bag ;)

 

* bine, bre, cum zici tu, distributie, ...pe sud ma ocup luna viitoare. in celelalte regiuni nu stiu daca apuc sa merg. sunt in concediu, pana mea! n-o sa muncesc si acolo. hai ca tot suntem off-topic (pe topicul tau :) ), zi-mi ce card trebuie sa iau ptr. Nuvi ptr. hartile alea(?) cam de cat?

 

"asa ceva" - d-alea de faci tu si nu le intelege nimeni, nici macar tu. :cheers: ...si vezi ca nu-s avocat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* bine, bre, cum zici tu, distributie, ...pe sud ma ocup luna viitoare. in celelalte regiuni nu stiu daca apuc sa merg. sunt in concediu, pana mea! n-o sa muncesc si acolo. hai ca tot suntem off-topic (pe topicul tau :) ), zi-mi ce card trebuie sa iau ptr. Nuvi ptr. hartile alea(?) cam de cat?

 

"asa ceva" - d-alea de faci tu si nu le intelege nimeni, nici macar tu. :cheers: ...si vezi ca nu-s avocat!

nt nt nt

2 gb cred ca i ok

si sa stii ca eu pe ale mele le inteleg ;) . asta asa ca veni vorba. oricum ar fi - totul se rezuma la " daca nu esti cu noi esti impotriva noastra" se pare. nu e fair ;)

dar cum spunea cienva intelept - viata nu e dreapta .oricum totul se plateste din cate am observat. In leva, ron, eur sau suflet .

 

 

@ old- domnu' , plimarea a fost reusita din " cauza" partipantilor deosebiti. Multumesc , placerea a fost numai a mea :). Si se pare ca si la tine sunt dator cu vestita kameniza. Doar ca a ta e pe albastru , a criei e pe verde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...