Sari la conținut

MOTO THURSDAY


rookie22
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne`ar trebui o locatie in oras pe timp de iarna ( ma refer joi) cand ii prea frig, zapada , etc... sa ne adunam la o vorba..

Acasa?

Spune-mi ca iarna la minus cinci si pe zapada se va tine motothursday!

Eu prefer sa stau in fata sobei (ma rog, a caloriferului) si sa beau un vin fiert in timp ce imi fac revizia la motocicleta

Desigur, exista si motociclete mai noi, care nu au nevoie de asta, dar ce dreaq sa faci iarna? mai scoti un piston, mai uiti sa-l pui inapoi etc :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E clar

Vad ca exista acelasi consens unanim ca si la motojoi :D

Atata bai sa fie

E important sa fim uniti la greu

La beut se descurca fiecare cum poate si cum ii place :moron:

Tu ai lipsit, eu am facut regie azi. primul clip muncit de mine, mai butucanos dar pe parcurs sper sa ma profilez...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai lipsit, eu am facut regie azi. primul clip muncit de mine, mai butucanos dar pe parcurs sper sa ma profilez...

bravoooooooo kato mai ai unpic de invatat dar pentru primul clip este bine :moron:

Editat de micutu moto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai lipsit, eu am facut regie azi. primul clip muncit de mine, mai butucanos dar pe parcurs sper sa ma profilez...

 

Mie mi-a placut foarte mult si nu mi se pare deloc butucanos. Are tot ce-i trebuie : poze, film, muzica si in plus iar ai prins si ceva momente mai inedite: stationarea in piata primariei sau poza cu cei 2 pensionari care se uitau cu interes la motocicleta. In plus fiecare "regizor"are "alta viziune".

Jos palaria si cat mai multe clipuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi cum o fi cu ora de intalnire? Ramane ora 19:00? Sau se trece la 18:30 cat a fost propus pe aici? ;)

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi cum o fi cu ora de intalnire? Ramane ora 19:00? Sau se trece la 18:30 cat a fost propus pe aici? ;)
Saptamana asta pe 19. Azi dse v-a anunta modificarea pentru spt care vine, sa stie tot poporul caci unii nu le au cu tehnica. Cine vrea poate veni si pe 6,30. Mai stam la povesti.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SlideShow , 23.Sept.2010 - Blog!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu muzica, mai nou aproape toate melodiile sunt cu drepturi de autor si youtube le scoate.

pot incerca din AudioSwap sa pui o melodie sa nu fie monoton filmuletul. Te loghezi pe youtube.com -> My videos. aici o sa apara lista cu filmuletele uploadate de tine. Langa fiecare clip o sunt niste butonase, click pe EDIT si in pagina ce o sa se deschida trebuie sa vezi pe undeva sus, langa Info and Settings, AUDIOSWAP. Aici poti pune o melodie. Daca ai noroc, gasesti chiar melodia pusa de tine, ai acolo un camp de Search. Poti selecta si "Only show songs of similar length to my video" sa gaseasca melodii care au durata video-ului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

 

multe motociclete, multe masini... deci aglomeratie cat incape.ce ziceti de un traseul scurt in oras(centru) urmat de unul scurt(vinga, ghioroc, bodrog,turnu,etc)

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...