Sari la conținut

MOTO THURSDAY


rookie22
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moto Thursday 26.August.2010

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bertyyyyyyyyyyyyy, schimba muzica ca te-au blocat astia de la Sony ;)

Mie imi mere sunetu , voua nu ? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

This video contains content from Sony Music Entertainment, who has blocked it in your country on copyright grounds.

 

Am patit si eu cu un video, dar era blocat doar ultilizatorilor din Germania...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

This video contains content from Sony Music Entertainment, who has blocked it in your country on copyright grounds.

 

Am patit si eu cu un video, dar era blocat doar ultilizatorilor din Germania...

Ok , atunci uitati-va AICI la SLIDESHOW cu sunetul original! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joia viitoare adica 26 August , se revine la fosta ora , adica ora 19. Traseul ramane acelasi ca si saptamana trecuta.

 

DE SAPTAMANA TRECUTA SA TRECUT LA ORA DE TOAMNA ADICA ORA 19

Care a facut film sau poze de la joia asta sa bage pe forum!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care a facut film sau poze de la joia asta sa bage pe forum!

Din cate am vazut , nu a prea facut nimeni! :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca s-a cam rasuflat treaba asta cu joia moto... :moron: ...parerea mea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca s-a cam rasuflat treaba asta cu joia moto... :moron: ...parerea mea...

Nu neaparat , ca lumea vine. Participanti ar fi. Dar trebuie putin pus la punctu partea cu traseul defilarii. Ideea ii de plimbare si nu trebuie neaparat alese cele mai aglomerate artere. Daca ii sa te vada lumea te vede oricum.

 

Ii fain ca prin asta am cunoscut destul de multi motociclisti din Arad pe care nu-i stiam , sau ii vedeam prin oras dar nu am avut ocazia de a sta de vorba.

 

Eu raman de parere ca ar trebui in fiecare saptamana pe cat posibil traseu nou , si nu cel bine stiut de toata lumea care ne iese deja pe urechi. De asta se tot imprastie grupul , ca sunt alese de fiecare data aproape cele mai aglomerate artere de drum. Binenteles ca nu trec toti la semafoare cand is din 200 in 200 m cate unu. :D

 

Hai ca ne vedem joi la Kaufland si mai discutam acolo :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca s-a cam rasuflat treaba asta cu joia moto... :moron: ...parerea mea...

Tu vino joi si vezi. Daca ai ratat cateva asta nu inseamna ca nu se mai tine. Nu am mai avut cameraman, Maka s-a lasat pe-o ureche si nu mai face nimeni slide-uri. Berty poate ne v-a salva. Deci joi la ora 19 cu mic cu mare in parcare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu vino joi si vezi. Daca ai ratat cateva asta nu inseamna ca nu se mai tine. Nu am mai avut cameraman, Maka s-a lasat pe-o ureche si nu mai face nimeni slide-uri. Berty poate ne v-a salva. Deci joi la ora 19 cu mic cu mare in parcare!

Va salvez eu joia asta cu poze/filmulete , ar fi frumos sa facem o pauza langa primarie ca or fi masinile de raliu :D bagam cateva poze cu ele si cu moto :D

 

Nu am mai facut filmari la utimele editii ca ii greu singur sa le faci pe toate , mai ales ca suntem in oras tot in a-1 a , a 2-a ... stop , frana , plecari etc. Cu aparatu in mana si sa fiu atent la toate ii destul de greu. Pana nu face cineva sa vada cum ii nu isi da seama! :moron:

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am mai facut filmari la utimele editii ca ii greu singur sa le faci pe toate , mai ales ca suntem in oras tot in a-1 a , a 2-a ... stop , frana , plecari etc. Cu aparatu in mana si sa fiu atent la toate ii destul de greu. Pana nu face cineva sa vada cum ii nu isi da seama! :moron:

..pai unde ti-e pasagera :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..pai unde ti-e pasagera :D

Nu-i place sa vina la inghesuiala :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne`ar trebui o locatie in oras pe timp de iarna ( ma refer joi) cand ii prea frig, zapada , etc... sa ne adunam la o vorba..

 

:moron:

Rabdare, toate la timpul lor, pana la iarna mai e. Asadar ne vedem azi in numar cat mai mare. Poate de joia aialalta sa schimbam ora de intalnire ca deja de dupa 8 incepe sa se intunece. Eventual cu jumatate de ora. ne vom intalni la 18,30 stam la povesti jumate de ora si apoi defilam. Si asa daca ne vedeam la ora 19 , mai pierdeam timpul jumatate de ora , la discutii. Ce ziceti deci de joia cealalta ora 18,30 e ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...