Sari la conținut

20 Iunie Accident Pe Jiului


danieltase
 Share

Postări Recomandate

UN DUCATI GALBEN, N-AM VAZUT NUMARUL, GEACA DE PIELE CU MOTOMOBIL, A OMORAT O BABA PE TRECEREA DE LA POD, BIKER FIZIC OK, PSIHIC ???

 

VITEZA UCIDE, NU E GLUMA !

 

 

Bah ce mai arunca unii petarde pe forum fara sa se informeze corect.

O tibie rupta nu e totuna cu excursia la ceruri.

Iar faza cu baba e nepoliticos.....bah fiecare se adreseaza cum pofteste ca nu dam capacitatea pe forumul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa avem putin respect pentru oamenii in varsta. Nu mai suntem pusti de 14-15 ani, trebuie sa vorbim si sa ne purtam cat mai frumos cu putinta, daca nu cu toata lumea atunci macar cu batranii, merita si ei atata lucru, si primul pas este limbajul folosit la adresa lor. Eu daca auzeam pe cineva ca ar fi vorbit la adresa bunicilor mei cu "baba" sau "mos" folosite in contextul de insulta as fi :cheers: B)

 

Mi-e dor de bunici . . . :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa avem putin respect pentru oamenii in varsta. Nu mai suntem pusti de 14-15 ani, trebuie sa vorbim si sa ne purtam cat mai frumos cu putinta, daca nu cu toata lumea atunci macar cu batranii, merita si ei atata lucru, si primul pas este limbajul folosit la adresa lor. Eu daca auzeam pe cineva ca ar fi vorbit la adresa bunicilor mei cu "baba" sau "mos" folosite in contextul de insulta as fi :cheers: :P

 

Mi-e dor de bunici . . . :D

 

LOOOOOOOOOOOOOOOOL :D

pustiu, baba si mosh sint cuvinte obisnuite si se folosesc ca atare.

daca incepem sa ne fie frica sa le folosim ajungem la aberatii americane (nigger = balck = african american) adica inloc de baba zici femeie spre sfirsitul vietii sau in loc de tigan, cetatean romano-indian.

Ce-ar mai fi?

 

Si mie mi-e dor de toate femeile bune cu care m-am imperechiat B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: Iar "o baba" omorata de un motociclist?Chestia asta s-a mai intamplat si de 1 mai.

Daca baba era pe trecere,a pus-o de-un penal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah ce mai arunca unii petarde pe forum fara sa se informeze corect.

O tibie rupta nu e totuna cu excursia la ceruri.

Iar faza cu baba e nepoliticos.....bah fiecare se adreseaza cum pofteste ca nu dam capacitatea pe forumul asta.

 

 

LOOOOOOOOOOOOOOOOL B)

pustiu, baba si mosh sint cuvinte obisnuite si se folosesc ca atare.

daca incepem sa ne fie frica sa le folosim ajungem la aberatii americane (nigger = balck = african american) adica inloc de baba zici femeie spre sfirsitul vietii sau in loc de tigan, cetatean romano-indian.

Ce-ar mai fi?

 

Si mie mi-e dor de toate femeile bune cu care m-am imperechiat :cheers:

 

 

Esti PROST. Te rog sa nu o iei ca pe o impolitete, e doar un mod de a ma adresa cum poftesc

 

Radu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti PROST. Te rog sa nu o iei ca pe o impolitete, e doar un mod de a ma adresa cum poftesc

 

Radu

 

E dreptul tau.

Bine, riscul e ca vreodata sa ne intilnim si sa te intreb de una alta.

Dar in rest e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

si eu am trecut pe sensul celalalt imediat dupa accident. motociclistul se vaita si se tinea de piept cred ca si-a rupt cate ceva. iar baba misca si ea. in timp ce ma uitam la ei era sa iau si eu o pustoaica proasta pe capota, fugea sa vada si ea curioasa accidentul. se intamplase cu maxim 10 secunde inainte sa trec pe acolo. P.S. baba chiar era pe trecere. iar motorul era la circa 60m de motociclist. deci a avut vreo.....80km ora parerea mea. am si eu motor dar nu prea sunt de acord cu alergatul in preajma trecerilor de pietoni. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...