Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Amandoi sunteti de ras...

 

Cred ca de mai bine de 1 an jumate va luati in contre si nici un efect. Aaaa,ba da,doar smardoieli forumistice. Continuati..continuati....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe pricipiul "Intaratai drace si mie imi place" Eu tin cu Cesar !!

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Lumea se mai deplaseaza si nu doar din fata blocului pana la bunica la tara, tantalaule care visezi mofturi si scutere primite inapoi de la hoti pe presul de la usa :D

Pai ce faci? acu o dai la intors,atat de fatalau esti?

Te-ai laudat ca imi dai tu 50roni, i-am cerut si o dai intoarsa ca la Ploiesti?

Ai o farama de caracter in tine? ai ocazia sa arati ca ai un dram de mandrie si iti respecti o promisiune....ori vrei sa arati ca pur si simplu nu esti in stare sa arati ca ai un gram de caracter in tine

Spui ca sunt sarantoc pentru ca am masina cu alimentare pe GPL si tip dupa 50roni pe care te-ai oferit sa mii dai tu.Arata aici ca te respecti pe tine ca individ si respecta promisiunea

Poti sa imi trimiti bani si prin mandat postal,mi-e indiferent

Maine plec la 7dim si ma intorc la 6 acasa,poti sa vii linistit sa imi lasi bani in cutia postala ca nu te alearga nimeni cu bata in fata blocului,nu o sa fiu acasa

Eu am onoarea sa recunosc daca imi dai aia 50roni, spun si pe forum

 

Amandoi sunteti de ras...

 

Cred ca de mai bine de 1 an jumate va luati in contre si nici un efect. Aaaa,ba da,doar smardoieli forumistice. Continuati..continuati....

esti pe langa subiect,daca nu ai habar despre ce e vorba nu te mai baga ca tu cazi in penibil....si ai mai cazut in nas de vreo 2-3 ori

ce e intre mine si cerasel nu poate fii explicat

 

baieti si fete nu va mai certati,

daca voi de stres vreti sa scapati,

langa mine v-a 'laturati

 

Ai sa razi, eu nu ma cert

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti pe langa subiect,daca nu ai habar despre ce e vorba nu te mai baga ca tu cazi in penibil....si ai mai cazut in nas de vreo 2-3 ori

ce e intre mine si cerasel nu poate fii explicat

 

 

 

 

esti pe langa subiect,daca nu ai habar despre ce e vorba nu te mai baga ca tu cazi in penibil....si ai mai cazut in nas de vreo 2-3 ori

ce e intre mine si cerasel nu poate fii explicat

 

 

Scuza-mi-l. Nu stiam ca va iubiti. Iar la faza cu cazutul in nas,pfff....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Scuza-mi-l. Nu stiam ca va iubiti. Iar la faza cu cazutul in nas,pfff....

Esti jenibil

Nu te baga intr-o conversatie matura si constructiva unor oameni care exerseaza de mult timp acest tip de comportament

 

Iarasi urla ciobanii cu iq redus cat de inteligenti sunt atunci cand nu inteleg despre ce e vorba

Bina ca (macar) au ...ca opturi

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca nu intelege nimeni galceava voastra .. ce o mai prezinti pe forum? Nit a punctat exact ce trebuie nu a gresit cu nimic, acum ce facem ? Ne condamni pe toti doar la vizionat? Stiu ca este post dar merge o laba la cateva zile sa ne mai descarcam cand nu avem in ce da. Scrisesem ceva de dulce pentru tine wine dar ai scapat,, in seara asta trebuie sa fim mai buni mai dragastosi si nu este frumos sa ne certam, vine mosul cu portocale una alta!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Pai daca nu intelege nimeni galceava voastra .. ce o mai prezinti pe forum? Nit a punctat exact ce trebuie nu a gresit cu nimic, acum ce facem ? Ne condamni pe toti doar la vizionat? Stiu ca este post dar merge o laba la cateva zile sa ne mai descarcam cand nu avem in ce da. Scrisesem ceva de dulce pentru tine wine dar ai scapat,, in seara asta trebuie sa fim mai buni mai dragastosi si nu este frumos sa ne certam, vine mosul cu portocale una alta!!

Daca tu vrei sa fii dragastos cu propria persona nu te retine nimeni,eu prefer sa ofer din sentimentele mele semenilor,mie personal nu imi ofer nici o placere

 

Tu tu intelegi si nu o sa intelegi ever ce e intre mine si cezar,chiar daca e vizibil de la o posta

In alta ordine de idei

La ce gura spurcata cu mai multi microbi in cavitatea bucala decat un varan.Te sfatuiesc sa faci o gargara cu var nestins sa mai scapi din spurcaciunile pe care le spui

 

CERASELLL vreau banii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai mai cocosel te rog frumos nu ne f ciobani ca nu este frumos.. in general standardul de viata al fiecaruia este generat de rezultatele lui sa zic asa, eu am muncit pentru motorul meu, nu mi-a cumparat taticul motor.. spre ex, eu il intretin pe tata si mama si toata casa in care stau, asta asa sa sti cu cine vorbesti. NU este vina mea ca in capitalism neadaptatii prostii lichelele si putorile ordinare mor de foame.

 

Daca-ti trimit o poza cu gura si dantura mea o printezi si te inchini la ea nebunule !! In fine sarbatori fericite wine si la multi ani si fa-ti o iubita sa te incalzesti la blanita de sarbatori :crack: !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Ce vorbesc eu si ce pricepi tu.M-am lamurit,incearca niste cavit sa nu sari de la o idee la alta fara sa pierzi esenta

 

Oricum...mie cu cerasel imi place sa dialoghez,ala ma amuza cel mai tare

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK si daca tu dialoghezi asa cu Cerasel ce rol avem noi, restul .. noi cum dialogam? Sau mai bine zis avem voie sa spunem ceva atat timp cat tu te descarci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Esti jenibil

Nu te baga intr-o conversatie matura si constructiva unor oameni care exerseaza de mult timp acest tip de comportament

 

Iarasi urla ciobanii cu iq redus cat de inteligenti sunt atunci cand nu inteleg despre ce e vorba

Bina ca (macar) au ...ca opturi

 

Nu trebuie sa fi invidios ca unii au ca opturi. Altii au Optimate 6 ,pfff...:wacko:

 

A fost ultimul meu reply,esti foarte slab...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este cam durduliu din cate am vazut intr-o poza :crack: usor deformat, si mereu trist si fara o iubita :crack: Auzi la el cica un comportament exersat.. m-am cct pe mine de ras.. eu totusi nu cred ca exista asemenea "uameni", astept sa spuna cineva ca este o farsa// fereasca Dumnezeu si Maiculita Domnului.. dar ciudati oameni mai sunt pe lume, mai ales in Bucuresti.. cei mai multi oameni tristi din Romania sunt in Bucuresti.. si care nu stiu sa se distreze.. elita, nu vreau sa generalizez sau sa creez un precedent.. departe de mine gandul, este doar o constatare a mea, si baiatul asta este un ciudatel, incarcat de prejudecati si frustrari.. se crede superior tuturor.. cred ca si parintilor lui se crede superior. Acum trebuie sa explodeze caracteristic unui drogat in sevraj cand vrei sa-l internezi, el este setat doar pe hard.. toti care incercam sa comunicam cu el devenim inamici lui numaul 1.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Nu trebuie sa fi invidios ca unii au ca opturi. Altii au Optimate 6 ,pfff... :wacko:

 

A fost ultimul meu reply,esti foarte slab...

 

Ce sa fac,incerc sa iti fac pe plac

 

Tot jenibil ramai

 

OK si daca tu dialoghezi asa cu Cerasel ce rol avem noi, restul .. noi cum dialogam? Sau mai bine zis avem voie sa spunem ceva atat timp cat tu te descarci?

 

Este cam durduliu din cate am vazut intr-o poza :crack: usor deformat, si mereu trist si fara o iubita :crack: Auzi la el cica un comportament exersat.. m-am cct pe mine de ras.. eu totusi nu cred ca exista asemenea "uameni", astept sa spuna cineva ca este o farsa// fereasca Dumnezeu si Maiculita Domnului.. dar ciudati oameni mai sunt pe lume, mai ales in Bucuresti.. cei mai multi oameni tristi din Romania sunt in Bucuresti.. si care nu stiu sa se distreze.. elita, nu vreau sa generalizez sau sa creez un precedent.. departe de mine gandul, este doar o constatare a mea, si baiatul asta este un ciudatel, incarcat de prejudecati si frustrari.. se crede superior tuturor.. cred ca si parintilor lui se crede superior. Acum trebuie sa explodeze caracteristic unui drogat in sevraj cand vrei sa-l internezi, el este setat doar pe hard.. toti care incercam sa comunicam cu el devenim inamici lui numaul 1.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

De ce nu vrei tu sa socializezi cu alti useri de pe forum,doar sunt atatia

 

Ma blestemi,imi urezi sa mor ,dupa care te bagi in seama cu mine

 

Bolovane,tu nu pricepi nici cand fac caterinca.Chiar ai crezut ca acel post e din putul gandirii?

Mi-e scarba de tine sa iti dau raspuns pentru fiecare tampenie debitata in ultimul post.Nu imi plac mizeriile umane care doresc moartea celorlalti pasionati de motoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag eu in seama cu tine ma cct cu ochii?? Te bag in seama nebunule, impresionistule.. ccamas in putul tau ca ne-ai zapacit cu putul gandirii, repeti cliseul asta de ma doare capul..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Mizerie umana.Ti-am mai spus si in trecut sa nu te mai bagi niciodata in seama cu mine...nu vreau sa am amici(chiar si internauti) printre oamenii pe care ii detest.Cu greu pot sa iti dai replayuri...mi-e scarba de tine ca om si de cea ce spui

 

Imi place sa me cert cu cerasel si cu altii dar de persoana ta mi-e o scarba inimaginabila dupa ce m-ai blestemat sa mor

 

Razi de mine ca n-am prieteni dar te bagi in seama cu mine ca musca-n churul calului.Socializeaza cu alti useri de pe forum pe mine ignora-ma.Considera cea ce vrei tu despre mine, DAR nu te mai baga in seama cu mine.Plm cer prea mult?

De la caterinca tu o dai in blesteme si acatiste la biserica......eu sunt doar certaret care imi place caterinca proasta,nu tin rachiuna celor cu care ma cert

Eu nu le urez sa moara alora care m-au ironizat si nici nu am fost la biserica sa dau acastiste sa imi moara ,,dusmanii,,

Lasa-i sa traiasca si sa fie sanatosi,ca sa am cu cine sa incing o discutie matura si constructiva atunci cand ma plictisesc

E ziua lu guta,de ce nu mergi sa ii urezi de bine? dupa cum te exprimi, pari un manelist adevarat....azi e zi de facut dedicatii fara numar si de etalat semecheria fara numar la dusmanii(care este).nu mai freca menta pe forum,nu te reprezinta pe fersoana fizica smecheria sa te bagi in seama cu posesori sarantoci de amd x2 de 5000 si 2gb ram si un amarat de hard in care nu incape tot repertoriul manelistic

 

Cauta amicitia altor useri,pe mine lasa-ma in pace

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dunlop sportmax sportsmart si dunlop d211 gp racer aceleasi conditii ideale presiune,moto,etc... ruleaza pe aceeasi suprafata stradala in acelasi timp , care se incalzeste mai rpd???? care ajunge mai rpd in temperatura ideala?

va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clar se incalzeste mai repede sportsmart fiind o anvelope exclusiv stradala, in schimb Gp Racer este foarte aderent odată ajuns la temperatura ideala, parerea mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa Cata,dupa tine care este diferenta de timp pt ajungerea ei intr.o temp ideala fata de sportsmart (conditii absolut identice)

dar unde sunt cunoscatorii?!!!!???!!!?asteptam un raspuns si din partea lor :)

multumesc

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...