Sari la conținut

Antrenamente " Lemon Bikers "


Postări Recomandate

Pentru cei care vor se mai destinda umpic dupa atata cozonac ... Enjoy !

 

 

super tare

felicitarii pt noul loc de joaca care vi l-ati gasit si pt stunturi

e un pas mare inafara strazilor si in sprijinul celorlalti motociclisti

asa nu vom mai avea probleme toti pt cativa care confunda drumul public cu ograda proprie unde se joaca

bafta si la mai mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Smeagol

 

Multumim. Asta am inteles ca incearca sa faca si ei : ...sa nu mai fie ei aratati cu degetul pentru toti care fac jumatate de broscutza cand pleaca de la semafor ... ! Lumea trebuie sa constientizeze ca nu puntem judeca o intreaga comunitate pentru 1 2 care cred sunt zmei ... !

 

Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo lamaie si felicitari tuturor care se baga la antrenament in spatiu privat.

 

Lamaie, a trecut ceva vreme de cand nu am mai iesit la plimbare cu voi, Doamne ajuta sa pun mana pe bani sa-mi iau si eu o motoreta pt d-asta, ca ma abonez la voi :laugh:

 

Tineti-o tot asa..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Black_horse

 

Da este una dintre fetele ("de la noi") care promite multe... Sa speram ca "se va tine de cuvant..." :laugh:

 

 

Mesaj completat

speedy.k

 

Da a fost in regula... Speram sa gasim si la ei putina intelegere tinand cont ca "nu deranjam..." , nu este populatie in imprejurimi "deranjarea linisti" etc... :)

 

Multumim tuturor pentru cuvintele de incurajare. Asfalt Uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Black_horse

 

Da este una dintre fetele ("de la noi") care promite multe... Sa speram ca "se va tine de cuvant..." :love:

 

 

Mesaj completat

speedy.k

 

Da a fost in regula... Speram sa gasim si la ei putina intelegere tinand cont ca "nu deranjam..." , nu este populatie in imprejurimi "deranjarea linisti" etc... :love:

 

Multumim tuturor pentru cuvintele de incurajare. Asfalt Uscat !

salut baietii. intrebare: daca cineva ar vrea sa vina cu voi , nu neaparat sa se bage la antrenament. de exemplu io unu as vrea sa ma bag dar mi-e mila de r6-le meu:) nu prea as vrea sa dau cu el pe jos . exista vreo posibilitate , sa vin , sa vad si poate sa ma hotarasc dupa aceea . si daca da , cam ce implica asta, costa ceva , sfaturile baietilor ....ma scuzati dar sunt mai nou si nu prea sunt la curent cu toate treburile.

me mult , asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baietii. intrebare: daca cineva ar vrea sa vina cu voi , nu neaparat sa se bage la antrenament. de exemplu io unu as vrea sa ma bag dar mi-e mila de r6-le meu:) nu prea as vrea sa dau cu el pe jos . exista vreo posibilitate , sa vin , sa vad si poate sa ma hotarasc dupa aceea . si daca da , cam ce implica asta, costa ceva , sfaturile baietilor ....ma scuzati dar sunt mai nou si nu prea sunt la curent cu toate treburile.

me mult , asfalt uscat

 

http://forum.stuntlife.ro/

 

:love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buni... mi`a placut faza cu Caralii :laugh:) cu bara lor sparta :)) ce dobitoci...

In fine ... m-a dat pe spate fata.. are bilute mai mari ca ale mele :lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...