Sari la conținut

Dli , 22.06.2006


Skywalker
 Share

Postări Recomandate

salut ma bucur ca esti intreg !!! :cheers: daca poti merge ia o masina si hai la brasov iti pregatim un fotoliu langa scena!! :cheers: insanatosire grabnica!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca esti cat de cat OK.

Vezi ca astia de la Omniasig sunt tepari mari. Mie mi-au dat decat jumate din pretul pieselor care nu s-au pus singure pe motor, manopera?

Sa nu iei banii inainte nici daca iti promit luna de pe cer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Dane, ce ghinionul naibii! Futtu-i in gura de soferi cretini! :lol: Vin Dacii la intrunire - mai putin eu :cheers: - asa ca va sfatuiti acolo. Bafta multa, insanatosire grabnica si nu o ierta pe vita! Arde-o cu dosar penal!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica frate motoretist :lol:

 

Sper ca ti-a mai trecut capu' :cheers:

S-or asezat,grauntele altfel,dar se pare ca tot in alta pozitie,decat cea care trebuie :cheers:

 

Acu tre sa plec la Medicina Legala,apoi pansare si pe urma la sigurari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e frica totusi de asigurari ,sa nu incerce sa ma tepuiasca.Am inteles ca are asigurare la OMNIASIG.

bine ca esti ok, omule!

cat despre asigurari.. treaba e trista. la ce spui tu acolo, cu piese de pe ebay o scoti pe la 1000e, deci de facut tot o faci..

1000e tot ar trebui sa primesti, chiar daca e veche mobra, ca a avut valoare mare de noua

si inca o chestie. vezi sa te duci cu legea RCA printata si sa le dai cu ea peste ochi, ca ei iti vor lua ca valoare de nou valoarea din catalogul schwacke, care e fara taxe. ar trebui conform legii sa'ti ia valoarea de comercializare (deci cu toate taxele!!!) sau, daca nu se mai produce, sa se asimileze cu valoarea de comercializare a unui model similar (marja de asimilare nu e trecuta in lege, dar se ia cam de 85-90% din ce am scris inainte).

 

bafta multa si bine ca tu nu ai nimic. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, DLI bine ca nu a fost mai grav, lasa ca motoru se repara , tu sa te faci bine ca asta e cel mai important.Hai ca ne mai vedem noi zilele astea!!!

INSANATOSITE GRABNICA!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...