Sari la conținut

Seawolves MC Anniversary Party - 1 Mai 2010


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

Cu ocazia implinirii a 7 ani de existenta, Seawolves MC are placerea de a va invita cu mic cu mare la petrecerea aniversara ce va avea loc in Campingul “Pescaresc” situat pe plaja dintre statiunea Mamaia si Navodari, in seara de Sambata – 1 Mai, incepand cu ora 18 ... sau incepand de cand vreti voi.

 

Bere, whiskey, concerte live, rock’n’dance party, berbecuti la protap si alte delicatese culinare – toate acestea va asteapta in mijlocul unei locatii “haiducesti”, cu plaja proprie si un ambient superb.

 

Puteti veni cu corturile bineinteles, loc de campare este la discretie, oriunde doriti – pe plaja sau la umbra copacilor in camping.

 

Atasam si doua harti pentru localizare.

 

Va asteptam cu bratele deschise la o petrecere pe cinste intr'o locatie pitoreasca pe malul marii, departe de imbulzeala si agitatia specifica 1'ului de Mai pe litoral!

 

poster_aniversar_7.jpg

post-35965-1271117599_thumb.jpg

post-35965-1271117604_thumb.jpg

Editat de Seawolves
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nuooooooo.... nu prea stim sa ne distram :lol: ... va bagati sa ne dati o mana de ajutor? Tare bine ar prinde :love:

 

Buyakaaa ... te pupa tata! Si noi iti ducem doru!

 

Cum dreq sa lipseasca singuru Goldwing din lume care a reusit vreodata sa ramana infundat in nisip :lol:). Te'asteptam Giani!

 

Va asteptam pe toti cu drag sa tragem o haiduceasca cu cantari si tzopaieli de sa rasune valea! Nu ne 'ute nimeni la icre acolo... e mai bine si decat la Vama :laugh:

Editat de Moldoveanu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hm....cam greu, am un botez pe 2 Mai, dar mai stii cum va calc..parca n-as rata un dezmat de genul asta...prietenii stiu de ce :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja mi-am rezervat camera! Ne vedem acolo!! Mai ales ca am auzit si cine canta... :P :(

 

Ioana... noi te asteptam cu drag! :D

 

Numai sa nu confunzi aceasta petrecere cu intrunirea organizata de noi pe 11-13 Iunie in Mamaia. Va fi chef mare si aici, trupe live si atmosfera de bike fest, dar Iris, Nightloosers, Trooper si toti ceilalti ne vor canta la intrunirea moto din Iunie, intrunire pe care o vom anunta oficial cat de curand cu mai multe detalii.

 

Asadar ne vedem la mare anyway :)

Editat de Moldoveanu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faceti voi ce faceti si mai puneti de cate o petrecere, 6 ani, sase ani si-o luna, sase ani si 16 saptamani, inceput de sezon la mare, sfarsit de sezon la munte si ati ajuns la 7 ani. De aia tin eu la voi.

 

Nu o sa va lasam singuri - VENIM. (Deja nelipsitii nostri prieteni din Pitesti au auzit inaintea mea si isi pregatesc motoarele - eu am aflat de la ei)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buiaka te asteptam fraticule sa ne incanti urechile cu sunetul de H.D

Mesaj completat

Faceti voi ce faceti si mai puneti de cate o petrecere, 6 ani, sase ani si-o luna, sase ani si 16 saptamani, inceput de sezon la mare, sfarsit de sezon la munte si ati ajuns la 7 ani. De aia tin eu la voi.

 

Nu o sa va lasam singuri - VENIM. (Deja nelipsitii nostri prieteni din Pitesti au auzit inaintea mea si isi pregatesc motoarele - eu am aflat de la ei)

 

 

Te aia te iubim si noi pe tine Danutu' !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca nu e cazu sa lipsim :) da am si ei o intrebare o ploa ? :(

 

NU

Mesaj completat

Pret camping? conditii?

 

Nu exista nici un cost pentru nimic in afara de berea si haleala pe care si'o achizitioneaza fiecare dupa pofta inimii si'a buzunarului. Oricum noi nu o sa lasam pe nimeni sa moara de foame sau de sete :D.

 

Campingul este teoretic inkis publicului de 1 Mai... doar crashma e deskisa special pentru noi - tocmai de aceea am ales locatia respectiva, sa fim numai intre noi, bikers & friends, fara masturbari externe, in mijlocul naturii nu al betoanelor, haiduceste! Deci cortu se poate pune unde doreste fiecare, bude sunt, nu stim inca de casute, dar daca vor da drumu si la ceva casute dam de stire imediat. Oricum cazare cu stele sau margarete daca doreste cineva se gaseste la doi pasi de locatie.

 

Noroace si speram sa ne vedem acolo :P Probabil va iesi un soi de mini-intrunire pana la urma :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU

Mesaj completat

 

 

Nu exista nici un cost pentru nimic in afara de berea si haleala pe care si'o achizitioneaza fiecare dupa pofta inimii si'a buzunarului. Oricum noi nu o sa lasam pe nimeni sa moara de foame sau de sete :P.

 

Campingul este teoretic inkis publicului de 1 Mai... doar crashma e deskisa special pentru noi - tocmai de aceea am ales locatia respectiva, sa fim numai intre noi, bikers & friends, fara masturbari externe, in mijlocul naturii nu al betoanelor, haiduceste! Deci cortu se poate pune unde doreste fiecare, bude sunt, nu stim inca de casute, dar daca vor da drumu si la ceva casute dam de stire imediat. Oricum cazare cu stele sau margarete daca doreste cineva se gaseste la doi pasi de locatie.

 

Noroace si speram sa ne vedem acolo :) Probabil va iesi un soi de mini-intrunire pana la urma :(

 

 

In cazul asta , declar raspicat: PREZENT!

Sa ne vedem sanatosi si sa avem vreme buna!

Mesaj completat

In cazul asta , declar raspicat: PREZENT!

Sa ne vedem sanatosi si sa avem vreme buna!

 

 

 

Ca milogu' ! Ceva coordonate GPS.... va rog... suntem 7 frati acasa si nici unul nu stie sa citeasca o harta... Aveti mila...

Multumesc anticipat.

Lucian.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca milogu' ! Ceva coordonate GPS.... va rog... suntem 7 frati acasa si nici unul nu stie sa citeasca o harta... Aveti mila...

Multumesc anticipat.

Lucian.

 

Vezi pe poza de la google earth, la inceputul topicului, ca sunt niste coordonate prinse in partea de jos. Sau da'i pe un Google Earth - "Camping Pescaresc" - ca e marcat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din Iasi va vor ''verifica'' cheful de distractie un grup de cel putin 3 motociclisti.... Legenda spune ca 'Seawolfes' fac cele mai tari chefuri...Vrem sa ne convingem !!!!

La cat mai multi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din Iasi va vor ''verifica'' cheful de distractie un grup de cel putin 3 motociclisti.... Legenda spune ca 'Seawolfes' fac cele mai tari chefuri...Vrem sa ne convingem !!!!

La cat mai multi!

 

Ooo... concetatzeni de'ai mei! Abia astept sa va conving :P

Mesaj completat

vin si io, uai baieti uai :)

 

Pai la tine era oricum obligatoriu :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ocazia implinirii a 7 ani de existenta, Seawolves MC are placerea de a va invita cu mic cu mare la petrecerea aniversara ce va avea loc in Campingul “Pescaresc” situat pe plaja dintre statiunea Mamaia si Navodari, in seara de Sambata – 1 Mai, incepand cu ora 18 ... sau incepand de cand vreti voi.

 

Bere, whiskey, concerte live, rock’n’dance party, berbecuti la protap si alte delicatese culinare – toate acestea va asteapta in mijlocul unei locatii “haiducesti”, cu plaja proprie si un ambient superb.

 

Puteti veni cu corturile bineinteles, loc de campare este la discretie, oriunde doriti – pe plaja sau la umbra copacilor in camping.

 

Atasam si doua harti pentru localizare.

 

Va asteptam cu bratele deschise la o petrecere pe cinste intr'o locatie pitoreasca pe malul marii, departe de imbulzeala si agitatia specifica 1'ului de Mai pe litoral!

 

poster_aniversar_7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...........................asta e un afis in romana ? ori in engleza.......?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...