Sari la conținut

Surpiza! Am Luat O Portie De Bitum!


-Sir Daniel-
 Share

Postări Recomandate

Azi am reusit ceva, ce n-am reusit in multi ani! Am cazut pe loc! :lol:

 

Cred ca blestemele "colegilor" forumisti s-au lipit si mi-am vazut si eu icsicsul spijinind asfaltul!

Am vrut sa-l scot din curte, frate-meu era pe motor, eu l-am tinut sa se dea el jos (are 16 ani si nu stie :crack: ), dar am crezut ca si el il tine. In momentul in care am ridicat piciorul sa-l incalec, hopt top! era el calare pe mine... mi-a dat o tranta scurta, de control. Nu am patit nimic. Am strambat putin piciorul :laugh: dar icsul nu are nimic. :)

Asa ca dragilor, bucurati-va! De vina a fot frate-meu ca nu s-a ridicat cum trebe de pe el si eu ca nu am fost atent! :cheers: :cheers: :crack: Sper numai ca nu osa-l cautati pe frati-miu sa-l rupeti...

 

Ochi mari, multi & bine deschisi! Si aveti grija cine se pozeaza pe motoretele voastre...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta se poate intampla oricui, dintr-o mica neatentie. Eu mi-am scapat pe jos (in urma cu cativa ani) scuterul, cand il alimentam, in Petrom. A curs din el vreo 2 litri de benzina si tot ce aveam in el so imprastiat pe jos. Foarte penal.... Dar se mai intampla.... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Allah vazut la tine! Allah pedepsit la tine, bagânule! Vezi daca tu certat cu lume pe bforum? :lol:

 

Acu serios vb: naspa... Shit happens! Da-ne semnalmentele lu frati-tu si adresa, sau macar partial, sa facem jihad si la el ptr ca a avut tupeul sa se pozeze pe motorul tau! Las ca ii bagam noi mintile in cap! Pazea, frati-su! Motociclistii satanisti cu accente de furie necontrolata sunt si pe urmele tale! :cheers:

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...