Sari la conținut

Mijloc De Transport Pentru Cross


Postări Recomandate

am gasit mijloc de transport pentru cross...in lipsa unei remorci ...mergi la gara urci motorul in ultimul vagon(atentie nu la marfa...in vagonul de persoane) vorbesti cu nasul..si bagi 250 mii lei pentru 260km si gata bre ajungi la destinatie :cheers: :lol: :laugh: pacat ca nu am facut poze :crack: in 3 oameni bagi si scoti motorul din tren foarte usor multa sanatate si la cat mai multe motoare :) :crack: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu spaga in romania se face orice

 

mi-a mai zis un tip ca a adus motorul de nu stiu de unde cu trenul (un gpz 750) aceeashi schema

dar nu cred ca l a adus in vagonul de persooane :cheers: in vagonul de marfa...care acuma s a desfintat si la marfa costa pe kg...ajungeam undeva la 400mii lei cred

Acest topic e facut doar pentru enduristi :crack: le am dat o idee ca...cu cross urile daca nu ai remorca...si vrei sa ajungi la un concurs...mai greu :cheers: :lol:

numa bine si glod pe palarie :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O merge si la atv-uri schema ? :lol:

Exista varianta de transport in vagon de marfa,ceva,pentru 3-4 atv-uri ?

problema e ca ..vagoanele cu transport de marfa au cam fost scoase din uz....si acolo era..kg si pretul..stiu ca un amic a adus un gpz500 tot 260km si a dat 500mii lei...deci cam scump..din pacate..si la vagoanele de persoane ma indoiesc sa incapa

 

cre' ca depinde si de vagon, nu cred ca intra in oricare. vorbesc de cele pentru persoane. da' oricum e o idee buna!

te asigur ca incape in oricare :cheers: bagi coarnele...si faci dreapta stanga ca sa intre....ca cu alea e problema si in rest intra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un amic a adus un gpz500 tot 260km si a dat 500mii lei...deci cam scump..din pacate..

daca pui benzina in masina personala (presupunand ca ai ceva in care poti sa pui un motor fara sa demontezi mare lucru) in mod sigur te costa mai mult. daca mai pui si un radar... cel putin din gara pleci pe el :lol:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba solo u nu esti normal sa mor yo!!!!makar asa de kuriozitate...ce motor era...la kare kursa ai mers?la cluj la endurocross?fff tare omule!!!1inspirat....dar totusi...kiar tea lasat sal bagi in gara????

P.S---eu raman la remorka mea :crack: :rolleyes: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...