Sari la conținut

Fete Scuteriste


mau
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 651
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lasa ca ma fac eu mare si ma duc in targ in Vitan si-mi iau arculete pentru ambreaj :P

salut! scuze ca am dezgropat postul tau, dar vreau sa te intreb: daca schimb arcurile de la ambreiaj, cum o sa mearga scuterul? Eu am 26.000 de km pe al meu..si s-a cam uzat, dar tot fuge :makeout:...si vroiam sa le schimb si eu...daca pot singur.. ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut! scuze ca am dezgropat postul tau, dar vreau sa te intreb: daca schimb arcurile de la ambreiaj, cum o sa mearga scuterul? Eu am 26.000 de km pe al meu..si s-a cam uzat, dar tot fuge :makeout:...si vroiam sa le schimb si eu...daca pot singur.. ms

ce traba area ce zici u cu topicul? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cautam si io sa citesc despre niste fete scuteriste cand am intrat pe topicu asta da vad ca e chat intre baieti mai degraba... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cautam si io sa citesc despre niste fete scuteriste cand am intrat pe topicu asta da vad ca e chat intre baieti mai degraba... :scratch:

 

daca fete nu prea este !!! sau este dar nu prea frecventeaza forumu` :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trist.

 

hai bah chiar nicio fata? vroiam si io impresii, ca ma dau si io cu scuteru si e misto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am impresia ca merge cu aer nu cu benzina :scratch:

dar nu am motocicleta mare gata.

 

aici sunt la fel de multe femei pe scutere ca si barbati. majoritatea femeilor au Vespa, d-alea cat mai classy, stilate, trendy, nu am vazut pe nimeni pe un scuter mai sport. femeile conduc foarte intzepat aici, se baga printre masini si circula cu viteza marisoara. multe conduc in fusta si shlapi. si 90% cu casti d-alea de cacao open face. asta fiindca nu se intampla accidente care sa le bage frica in san. am vazut gagica in pantaloni scurti si shlapi, dar cu geaca cu protectii hard, manusi si casca fullface! si eu am mers in bluzitze decoltate si vaporoase, cu casca (fullface) si manusi, cand a fost cald si vara. sunt sigura ca intr-o zi am sa regret.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc multumesc!aqm am sa.i fac RCA.ul si Casco + alarma!!!!:crack::D:D :scratch: :D

 

knd ies q el..adik sapt viitoare cred k fac tot ce imi doresc si ies q el :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc multumesc!aqm am sa.i fac RCA.ul si Casco + alarma!!!!:crack::D:D :scratch: :D

 

knd ies q el..adik sapt viitoare cred k fac tot ce imi doresc si ies q el :kali:

 

 

sa ne spui si noua cat te costa casco - sau cum se calculeaza- cat la suta din valoarea scuterului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Opa, se inmultesc fetele, am vazut si eu doua ieri la mine pe strada cu un sr 50 nou din cate am vazut..(fara casca :scratch: ) au dat o tura fara casca si apoi au mai dat una dar spre surprinderea mea..aveau casti :kali: tre' sa vad cine e fata al cui e scuteru, ca am inteles ca sta pe langa mine, poate iese si ea cu noi la o tura :crack: Vroiam sa ma iau dupa ele da eram cu carburatoru in mana :D)

Editat de SethBv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...