Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai lume la intalnire. Aveti grija cum mergeti.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :rock: :D

 

PS - Cotto sa-mi amintesti sa-ti dau surubelnita :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O idee ptr cei din Bucuresti ar fi sa veniti si voi miercurea de pe la 6:30 la Arc , la intrunire cu toti motociclistii.Daca vreti drepturi egale,sa va salute motociclistii prin trafic &stuff puteti venii sa-i cunoasteti/sa fitzi cunoscutzi , schimb de impresii de pareri etc. Eu vin ori cu motorul ori cu scooterul , nu conteaza neaparat ce ai ,conteaza ce poti :D

 

Ma rog,presimt ca vorbesc degeaba...90% sunt scooteristi de tastatura , daca scrie motociclu in talon nu mai iesiti,daca va cazut o bucatica din carena nu mai iesiti..daca e presiunea atmosferica prea mare se sta in casa...etc ... oh well , nu uitati miercurea intre 6 jumate si 8 jumate poate chiar mai mult..e intrunirea sapt a motociclistiilor la arcul de triumf...

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate eu pot sa ies decat dupa ora 9 seara si nam cu sa ajung la Arc la 6.30 :rock: .Eram suparat cand am scris ca numai ies cu carena sparta :rock:

Vladule,elev silitor ce teai facut :rock: ,am terminat rodaju :D

Editat de sunnyboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O idee ptr cei din Bucuresti ar fi sa veniti si voi miercurea de pe la 6:30 la Arc , la intrunire cu toti motociclistii.Daca vreti drepturi egale,sa va salute motociclistii prin trafic &stuff puteti venii sa-i cunoasteti/sa fitzi cunoscutzi , schimb de impresii de pareri etc. Eu vin ori cu motorul ori cu scooterul , nu conteaza neaparat ce ai ,conteaza ce poti :D

 

Ma rog,presimt ca vorbesc degeaba...90% sunt scooteristi de tastatura , daca scrie motociclu in talon nu mai iesiti,daca va cazut o bucatica din carena nu mai iesiti..daca e presiunea atmosferica prea mare se sta in casa...etc ... oh well , nu uitati miercurea intre 6 jumate si 8 jumate poate chiar mai mult..e intrunirea sapt a motociclistiilor la arcul de triumf...

 

bafta

 

Ar fi culmea sa ne bagam peste motociclisti joia cand se intalnesc ei. asta chiar nu ai zis`o :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate eu pot sa ies decat dupa ora 9 seara si nam cu sa ajung la Arc la 6.30 :P .Eram suparat cand am scris ca numai ies cu carena sparta :rock:

Vladule,elev silitor ce teai facut :rock: ,am terminat rodaju :D

maine am treaba dupa arc dar joi daca vrei ies eu cu tine dupa 9 ... :moto:

 

Ar fi culmea sa ne bagam peste motociclisti joia cand se intalnesc ei. asta chiar nu ai zis`o :P

aaa ce? :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock: Cum ar fi sa vina duminica moto la intalnirea de scuteristi.

Cum ti se pare ? :rock:

asta e o comparatie puerila , cum poti compara scooteristii la intalnirea GENERALA a motociclistilor si motociclistii la intalnirea scooteristilor ?! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica tu zici ca noi scuteristi sa merem la intalnirea lor..dar ei la a noastra nu ?? ohh

Mai bine sa ramana fiecare cu intalnirea lor.

eu unul sunt contra despre chestia asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica tu zici ca noi scuteristi sa merem la intalnirea lor..dar ei la a noastra nu ?? ohh

Mai bine sa ramana fiecare cu intalnirea lor.

eu unul sunt contra despre chestia asta

 

mda :D , I rest my case !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock: :rock: :D :rock: Eu te inteleg pe tine..ca ai si motor si scuter.

Dar am inteles ca abia se strang cateva persoane la intalnirile cu scuteristi...dar sa se stranga la reuniunea de moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock: :rock: :D :rock: Eu te inteleg pe tine..ca ai si motor si scuter.

Dar am inteles ca abia se strang cateva persoane la intalnirile cu scuteristi...dar sa se stranga la reuniunea de moto

vad mai multe scootere la arc miercurea decat vad duminica la circ , si culmea e ca nu prea sunt aia de duminca de la circ cei care vin la arc ... si cu asta am incheiat,fiecare face ce vrea !

Bafta :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva hobby pescuituL ?? hai sa ne intalnim undeva si sa mergem la un pescuit pe undeva pe aproape.

eu sugerez pe lac la Mihailesti(este si aproape)

astept propuneri

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kre are chef sa se plimbe sunt disponibil oricand!YM-> sebbyex86!duminica e gathering la fantana la circ?

Dap...e "gathering" :rock:

Haideti ma baieti..nimeni cu pestele ?? nu vreau singur :D :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va astept pe toti sa ne intalnim duminica la orele 11.00 la circuit la amckart ... sa vedeti si voi cum se vor desfasura antrenamentele ... si daca aveti echipament sa va dati si voi ... iar daca va place chiar sa va inscrieti in cursa

 

http://www.cursascutere.com

Editat de mau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...