Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

Tu sti unde stau "Flying-Boy". Tu ai fost deja la mine. :wink:

 

Da....as putea sa-i conduc pe CSR-isti pana la tine....Rombaer sta in Prelungirea Ferentari...nu va faceti grija pentru scutere ca le bagam in curte plus ca in Ferentari n am auzit sa se fure vreun scuter ...... :moto: :rock: ...voi ati auzit de asa ceva in Ferentexas?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da....as putea sa-i conduc pe CSR-isti pana la tine....Rombaer sta in Prelungirea Ferentari...nu va faceti grija pentru scutere ca le bagam in curte plus ca in Ferentari n am auzit sa se fure vreun scuter ...... :moto: :rock: ...voi ati auzit de asa ceva in Ferentexas?

 

Nu sa fura intre ei. Intodeuna sa duce in sectoarele mai bune :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cosminake vii sa stiu sa iti aduk special pt tine o stella fara alchool de la gheata :moto:

ne vedem duminik la circ asa ca ... Alias , marius ,cotto, keloo ,mikron , cio si restul care scz daca nu v-am mentionat va astept la circ

si nu va speriati sunt cuminte v-am povestiti am avut un exces de zel care mi s-a tras de la altercatia cu politia din ploitehnica

sall all asfalt uscat :rock:

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cosminake vii sa stiu sa iti aduk special pt tine o stella fara alchool de la gheata :rock:

ne vedem duminik la circ asa ca ... Alias , marius ,cotto, keloo ,mikron , cio si restul care scz daca nu v-am mentionat va astept la circ

si nu va speriati sunt cuminte v-am povestiti am avut un exces de zel care mi s-a tras de la altercatia cu politia din ploitehnica

sall all asfalt uscat :wink:

 

 

o sa fiu acolo ... sunt si delimitat acu :lol: la cum mere scooteru nu-mi mai trebe kit :D)

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa fiu acolo ... sunt si delimitat acu :wink: la cum mere scooteru nu-mi mai trebe kit :lol:)

:moto:

 

Deci pana acuma am numerat 8 persoane. :D

 

cosminake, 0_kellu, marius45jml, catastyle, flying-boy, alias, bogdan!, scr33ky2000.

 

Trebuie sa stiu aproximativ cate persoane suntem. Azi merg la Angst sa cumpar suc, carnati, fripturi si mici. :rock:

 

Sa veniti si cu un CD cu muzica voastra....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana acuma am numerat 8 persoane. :rock:

 

cosminake, 0_kellu, marius45jml, catastyle, flying-boy, alias, bogdan!, scr33ky2000.

 

Trebuie sa stiu aproximativ cate persoane suntem. Azi merg la Angst sa cumpar suc, carnati, fripturi si mici. :moto:

 

Sa veniti si cu un CD cu muzica voastra....

daca e vorba cati venim:cred ca o sa vin si eu cu un scuterist nou in CSR (Teo se numeste) are Kymco Agility 50 si pe scuterul meu as veni cu un tovaras de al meu....

 

PS:sa mi aduceti si mie stickere cu CSR (din alea de 10 RON)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca e sa aduceti prietenele...mai pune un pasager si la mine(prietena)...sa vezi grataru naibi ce iese...o sa fie o mare de scuteristi...sau asa ar fi frumos....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rombaer, sa pastrezi bonul de cumparaturi...........ca la cate persoane suntem......dai faliment. :wink:

 

OK. Pana aici sunt 13 persoane. :rock: Merg acuma sa cumpar pentru 15 persoane.

 

Veniti bine dispus, cu muzica si cu chef de viata. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

keloo sper sa vii ca nu te-am mai vazut de mult :moto: , si pe tine vladule sper sa te vad cu monstruletu tau :rock: daca nu te iau eu ah si uite roamber am gasit ceva misto se numeste club miramar piscina misto curat tot ce treb numai ca ... sa aveti la voi vro 20-25 ron pt intrare ca nue cu puradei libidinosi in piscina ca la strand e super faina locatia ca sa ne mai racorim dupa un gratar pe cinste website : miramar click aici si locatie arata pe harta clic aici

sall all ne vedem duminik

PS :keloo mai intra si u pe mess dak ai timp

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vin si eu maine la circ ma primiti ?:lol: dar vreau sa stiu unde mergem si ce facem...

 

Din partea mea esti bine venit si tu ! :wink:

 

Imi pare rau, dar tocmai am aflat ca sunt unul dintre nefericitii ce lucreaza duminica...:moto: Distractie placuta

 

Pacat. Imi pare rau... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar o sa zica Screeky ca sunt neserios, dar in zece minute plec la Sibiu....un accident de munca la o fabrica...si sunt pe domeniu..imi pare rau...sper sa vad poze cat mai frumoase de la grataru de maine ...mancati un mic si pentru mine...!

P.S. Screeky...miercuri ne vedem sigur la o, doua, trei ..cate vrei tu beri....ca sa cinstim...ce avem noi de cinstit....!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am scapat de treburi si maine sunt liber :lol: Ma luati si pe mine ca pieton? Ca scuterul e gata abia pe la mijlocul saptamanii viitoare... Rombaer, vino si tu la Circ la intrunire sa mergem cu totii dupa plimbare :baldy:

 

Asfalt uscat! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am scapat de treburi si maine sunt liber :lol: Ma luati si pe mine ca pieton? Ca scuterul e gata abia pe la mijlocul saptamanii viitoare... Rombaer, vino si tu la Circ la intrunire sa mergem cu totii dupa plimbare :baldy:

 

Asfalt uscat! :bounce:

 

Eu am de pregatit mult aici. Nu am cum sa vin la circ. Fac salate, legume si pregatesc carne pentru gratar. Pun mese si suc si bla bla bla...... Veniti voi dupa plimbare direct la mine.

 

http://www.salutbucuresti.ro/planoras/swf_...-7135&-9615

 

Veniti prin Progressului ci nu prin Calea Ferentari. Sa lucreaza acolo si strada e nasol rau pe moment.

 

Restaurant Budapesta - Autogara Filaret - Progressului (Traffic greu)

 

Dati un bip pe la 0766.341.533 si va sun eu. :lol:

Editat de rombaer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tin sa va anunt ca nici de data asta nu pot ajunge la intalnire :bounce:(

se anuleaza si intalnirea la Rombaer , imi pare sincer rau..iesea frumos duminica asta

Distractie peste masura si salutari cu farul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am de pregatit mult aici. Nu am cum sa vin la circ. Fac salate, legume si pregatesc carne pentru gratar. Pun mese si suc si bla bla bla...... Veniti voi dupa plimbare direct la mine.

 

http://www.salutbucuresti.ro/planoras/swf_...-7135&-9615

 

Veniti prin Progressului ci nu prin Calea Ferentari. Sa lucreaza acolo si strada e nasol rau pe moment.

 

Restaurant Budapesta - Autogara Filaret - Progressului (Traffic greu)

 

Dati un bip pe la 0766.341.533 si va sun eu. :bounce:

 

lasa ca i conduc eu pan' la tine...deci ne vedem la Circ la 14:00.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...