Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dar "scr33ky2000" numai este la CSR ? El era perfect la tinut cont de reguli !!!

 

Salut. Cam pe cand mai vi pe la o intalnire? Acum s-a mai incalzit.

 

Mda scrici era perfec la respectat reguli. Dupa principiul sa faci ce zice popa, nu ce face popa, scrici isi punea castile in urechi si mergea primul, nu mai auzea de nimeni si de nimic. Puteam noi sa claxonam cat vroiam ca nu mai auzea nimik :burnout: Nu l-a dat nimeni afara din CSR. Sa zicem ca unewle actiuni de-ale lui ar fi daunat imaginii si intereselor CSR. Personal eu am o problema cu scrici, dar mai departe nu stiu si sincer nici nu ma mai intereseaza subiectul acesta.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :crack: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Cam pe cand mai vi pe la o intalnire? Acum s-a mai incalzit.

 

Personal eu am o problema cu scrici, dar mai departe nu stiu si sincer nici nu ma mai intereseaza subiectul acesta.

 

Sincer nu am stiut ca sunt sau era probleme si nu am vrut sa dau un apropo. Dar cand eram eu cu CSR la intilnirea a fost el care a avut gija de toti. Deci lasam subiect asta.

 

Eu am facut RCA la amandoua scutere si azi mai merg sa cumpar o baterie pentru Grand Dink. Deci in curand pot sa vin si eu daca mai primiti pe mosu.... :burnout:

 

Succes si asfalt uscat....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alias io nu am Rca deci nu ma mai primesti sa fac poze cu voi.

PS. Vreau si eu pozele alea.

 

Momentan nici eu nu mai am RCA dar macar nu mai circul cu el pe strada :crack:

 

Pozele si filmele de la intalnirea de duminica 24.02.2008 le puteti downloada accesand http://89.36.231.215 si logandu-va ca Guest (ultimul link de jos). In curand vor fi disponibile toate pozele de la intalnirile CSR facute de mine, tot in aceeasi locatie.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :wave: :burnout:

 

PS - Asa cum am zis regulile stau in poicioare si trebuie respectate. Nu facem nicio exceptie! Daca vrei sa faci poze cu noi poti sa vi la circ pe barba ta. Dar daca mergem pe undeva nu poti sa mergi cu noi ... o sa-ti bagam bete la spitze ca suntem rai :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare :burnout:

 

Ce mariusica frate era de asteptat ca o sa fie haos am fost multi rau. Din atatia fotografi nu sa gasit unu sa imi faca si mie poza cand am cazut sa am si eu o amintire amuzanta cu :crack: mine ? Daca vreti puteti sa radeti de mine ca nu ma supar am comiso dar bine ca nu ma-m lovit si ca nici scuterul nu a patit nimic. Din pacate asa capatam experienta toti, gresind. :lol: Trebuie sa aprob ideea lui cristi cu id-urile asa ca cine vrea sa vorbim mai des: Ra_atum_of_amun_ra2@yahoo.com asta este id-ul meu . Salutare si sa ne vedem cu bine duminica viitoare. :crack:

 

 

 

Respectul se castiga nu se cere! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci in postu trecut vroiam sa zic acelasi lucru despre tine in legatura cu hormonii , yo zic sa intri la "fete scuteriste", uitate ce ai scris , te gandeste si dupa aia imi zici mie lucru asta ...... deci cand a postat individu cu faza comica cu bordura am zis la misto a cazut in casca , dupa care am intrebat`o pe spiridusa ce a patit pana la urma de era asa de "comic " , unde sunt horminii in cele 2-3 posturi?????

 

sa numai zic atunci cand nu au venit fetele ca ti`se crapa inima si cauta`i afectiune... sincer nu am chef sa stau sa ma explic , dar nu inteleg unde ti`sa parut tie ca am facut din tantar armasar sau ca hormonii mei au intrat in actiune sau alte vorbe de`astea....

 

ca sa intelegi vorbesc in numele meu si nu pt altcineva care a mai postat :lol:

 

<small>--- Mesaj completat în 03 Mar 2008 13:54 -------------</small><br/>

asta e postu` nr 1

<small>--- Mesaj completat în 03 Mar 2008 13:56 -------------</small><br/>postu` nr. 2

 

quote name='haste' date='Mar 3 2008, 12:30 AM' post='1073437']

totusi ne zici si noua , cel putin mie :lol: , care a fost faza cu bordura?? :crack:

reverse nu te place femeile ? :crack:

asa ca te rog frumos las`o balta si nu mai incerca sa faci din TANTAR, ARMASAR :burnout: :wave:

omule a fost o faza comica ,daca s-a suparat persoana respectiva care a facut-o imi cer mii de scuze deci inca odata a fost o faza COMICA nu a fost o mustrare ca a venit prea repede si s-a dat peste cap

 

 

--- Mesaj completat în 03 Mar 2008 21:11 -------------

bai ia nu mai faceti misto de mine....

spirydusa sorry dar nu fac misto de tine deci repet nu asta a fost intentia te rog sa ma scuzi daca asta crezi

a fost o faza comica si atat, inca odata mii de scuze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba ia gata cu offtopicul pe aici, treceti pe "Discutii intre noi"!

 

In legatura cu intrunirea de pe 2 martie 2008, cel putin din cele auzite, am ramas daca nu oripilat, cel putin dezgustat! E chiar asa de greu sa respecti niste reguli si sa te comporti omeneste? Macar gandeste-te ca nu sunt facute de dragul de a fii, ci pentru a fii organizare, pentru siguranta ta si a participantilor!

Cum a zis si alias, incepand cu data de 02.03.2008, se vor pune in practica toate regulile sus-mentionate, cui nu-i convine, "Ura! si la gara." ! Cand voi fii prezent la intruniri, ma voi asigura ca se respecta regulile!

Vrei sa te dai mare, sa arati ca esti zeu, ca scuterul tau e avion, ca ai acceleratie on/off? Du-te tare!!!

 

CSR a fost creat cu niste scopuri destul de bine definite: de a aduna un grup de oameni cu o pasiune comuna(mersul pe 2 roti), de a crea noi prietenii, de a organiza plimbari si evenimente, de a impartasi cunostintele!

CSR nu este un loc unde sa vii sa-ti etalezi fitele si aerele de superioritate!

 

Daca nu intelegi asta, esti liber sa nu vii.

Extrem de dezamagit de cum ajunge aceasta comunitate :burnout:

 

 

 

Bafta! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate cat tam tam ca am luat o bordura tare...nu am cazut...nici nu m-am dezechilibrat da pai sa ma dau peste cap...doar m-a zdruncinat...cat haos...

in privinta drumului...probabil ca nici eu nu prea stiu sa merg in grup dar am preferat sa merg printre primii ca ma incurcau restul...apareau de peste tot...eram foarte multi...ocupam toata strada ...sorry dak am gresit cu ceva la mers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba ia gata cu offtopicul pe aici, treceti pe "Discutii intre noi"!

 

In legatura cu intrunirea de pe 2 martie 2008, cel putin din cele auzite, am ramas daca nu oripilat, cel putin dezgustat! E chiar asa de greu sa respecti niste reguli si sa te comporti omeneste? Macar gandeste-te ca nu sunt facute de dragul de a fii, ci pentru a fii organizare, pentru siguranta ta si a participantilor!

Cum a zis si alias, incepand cu data de 02.03.2008, se vor pune in practica toate regulile sus-mentionate, cui nu-i convine, "Ura! si la gara." ! Cand voi fii prezent la intruniri, ma voi asigura ca se respecta regulile!

Vrei sa te dai mare, sa arati ca esti zeu, ca scuterul tau e avion, ca ai acceleratie on/off? Du-te tare!!!

 

CSR a fost creat cu niste scopuri destul de bine definite: de a aduna un grup de oameni cu o pasiune comuna(mersul pe 2 roti), de a crea noi prietenii, de a organiza plimbari si evenimente, de a impartasi cunostintele!

CSR nu este un loc unde sa vii sa-ti etalezi fitele si aerele de superioritate!

 

Daca nu intelegi asta, esti liber sa nu vii.

Extrem de dezamagit de cum ajunge aceasta comunitate :burnout:

Bafta! :wave:

 

hai ma sa ne reunim fondatorii si sa facem un gratar old school !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma sa ne reunim fondatorii si sa facem un gratar old school !!!

 

Si tu cu ce o sa vi? :wave: ca esti mai vitezoman. De Costy nu mai zic, el chiar se da ... :lol: Fulgerica ... Costy te bagi si tu?

 

Intampin propunerea cu bratele deschise, atata timp cat o sa fie respectate regulile CSR, numai daca o sa mergem corect ca si atunci. Care-l rapeste pe Cotto?

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :lol: :crack:

 

<small>--- Mesaj completat în 04 Mar 2008 04:56 -------------</small><br/>

frate cat tam tam ca am luat o bordura tare...nu am cazut...nici nu m-am dezechilibrat da pai sa ma dau peste cap...doar m-a zdruncinat...cat haos...

in privinta drumului...probabil ca nici eu nu prea stiu sa merg in grup dar am preferat sa merg printre primii ca ma incurcau restul...apareau de peste tot...eram foarte multi...ocupam toata strada ...sorry dak am gresit cu ceva la mers

 

Cand cineva n-are treaba incepe sa-si caute de lucru. Si ce-ar putea avea niste copii mai bun de facut decat sa rada de ce face unul si altul. Asa cum s-a spus, lipsa de maturitate in tratarea unei "probleme", inexistente dupa parerea mea. Eu te-am vazut pe tine cum conduci si i-am vazut si pe multi dintre ei cum conduc, nu-s in stare sa tina banda nici chiar singuri pe scuter - nu dau nume, cei in cauza sa se simta. Nu te supara dar se pare ca ei chiar nu pot mai mult :burnout: :) Las' ca o sa se verse si ei si voi fi acolo sa surprind momentul si sa fac poze. Sa vedem atunci daca o sa le convina cand or sa faca altii misto de ei. Ca sa poti sa te faci inteles de un copil trebuie sa te cobori la mintea lui si sa-i vorbesti de la egal la egal. Altfel incepe si-ti pune intrebari la care n-are rost sa-i raspunzi :lol:

 

Faze si oameni de-astia or sa fie tot timpul, dar daca stai sa te stresezi din toate aceste "motive" cu ce mai ramai din viata? Noi sa fim sanatosi! Deci GATA CU FAZA ASTA!

 

Eu am cazut prosteste o data cand am vrut sa ma afirm. Prietenii stiu cand si cum. Nu caut scuze sa dau vina pe conformatia terenului. Pur si simplu n-am anticipat cursul evenimentelor si mi-am furat-o si recunosc asta! De mine de ce nu s-a facut bazzzzza? Va spun eu pentru ca nu sunt FATA! Si atunci de ce nu avea Marius dreptate? Grow up ad act your age!

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :lol: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu intrunirea de pe 2 martie 2008, cel putin din cele auzite, am ramas daca nu oripilat, cel putin dezgustat! E chiar asa de greu sa respecti niste reguli si sa te comporti omeneste?

CSR nu este un loc unde sa vii sa-ti etalezi fitele si aerele de superioritate!

Daca nu intelegi asta, esti liber sa nu vii.

Extrem de dezamagit de cum ajunge aceasta comunitate :burnout:

Bafta! :wave:

 

Poate era bine sa fie si cineva de la CSR acolo. Am inteles ca a venit multi pustani noi care nu era pana acuma la intrunirea CSR. De unde sa stie ei ce are de facut ?

 

Daca ai un Club ai si o raspundere. Nu este suficient sa cheam pe scuteristi la un loc, dar singur nu te duci.

 

Ar fi treaba voastra sa aveti in FIECARE Duminica un responsabil de la CSR acolo.

 

Asta e parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si tu cu ce o sa vi? :burnout: ca esti mai vitezoman. De Costy nu mai zic, el chiar se da ... :wave: Fulgerica ... Costy te bagi si tu?

Atunci cand am mers cu voi...am mers usor...ca daca voiam eram iesit demult din bucuresti...

 

Ps. Si acum 2 saptamani parca cand am fost la amckart nu s-au respectat regulile stricte ale CSR`ului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci cand am mers cu voi...am mers usor...ca daca voiam eram iesit demult din bucuresti...

 

 

 

Salut. Hai mai tu esti serios, ori m-ai pacalit? Stai lin ca stiu ca te duci, daca ai unde sa-i dai, dar daca-i plin :crack:

 

Poti sa detaliezi te rog fraza ...

... Si acum 2 saptamani parca cand am fost la amckart nu s-au respectat regulile stricte ale CSR`ului.

??? Multumesc!

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :wave: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate era bine sa fie si cineva de la CSR acolo. Am inteles ca a venit multi pustani noi care nu era pana acuma la intrunirea CSR. De unde sa stie ei ce are de facut ?

 

Daca ai un Club ai si o raspundere. Nu este suficient sa cheam pe scuteristi la un loc, dar singur nu te duci.

 

Ar fi treaba voastra sa aveti in FIECARE Duminica un responsabil de la CSR acolo.

 

Asta e parerea mea.

Am fost 2 persoane..............dar ce putem sa facem cand sunt inca 20?

Au fost 4-5 care au mers ok...........restul...dezastru.

K.........hai sa incheiem cu discutia asta. Pe viitor cand o sa mai fie ceva asemanator...imi srang jucariile si ma duc acasa linistit sau iau cu mine pe cei care sunt ok si ii las pe restul sa faca ce vrea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Acum aveti posibilitatea sa vizionati si sa downloadati pozele si filmele facute la intalnirile si iesirile CSR, cele de la SMAEB si SAMS precum si cele de la Cursele de scutere de pe AMCKart. Tot ce trebuie sa faceti este sa intrati aici si sa urmati link-ul din primul mesaj. Succes -> http://89.36.231.215/showthread.php?tid=21&pid=58#pid58

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :wave: :burnout:

 

PS - Daca tot intrati pe Forumul CSR si nu aveti cont, poate va faceti si impreuna incercam sa-l populam. Pentru orice probleme legate de accesarea sau inregistrarea pe forum va rog sa ma contactati pe mess sau prin PM (de pe Forumul CSR, logic). Gasiti toate informatiile necesare in profilul meu de aici si de acolo :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, am casca, am manusi, am scooter, bunele maniere le am si palea dar nu am numere, ma primiti si pe mine duminica la intalnire ? :cheers: :cheers: promit sa merg frumos :wave:

 

Salut. De ce nu ai numere? Abia ai luat scoot sau cum?

 

Uite ce e noi avem niste reguli stricte si vrem sa fie respectate. Totusi pentru ca ai intrebat politicos poti sa vi la intalnirea de la Circ NUMAI DACA AI ACTELE LA TINE, CI emisa de RAR si eventual TALON, permis de conducere orice categorie sau ATESTATUL de absolvire a unui curs de legislatie rutiera intr-o scoala autorizata, insa daca se lasa cu vreo iesire pe undeva, esti pe cont propriu in caz de ceva legat de inexistenta numarului. Sper sa nu fie acest caz inteles ca o exceptie de la reguli!

 

Multumim pentru intelegere si astept cu nerabdare sa ne vedem la Circ duminica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...