Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

la fara 10.....ramane stabilit...hai sa ne vedem...

 

K. Go go go! 18:50 la Mc. Drive-ul de la Dristor in parcare. Pot sa stau pana pe la 20:00 cred

vb.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :wave: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de acord si eu sa facem alt topic pt logouri....de acord si cu propunerea ta pt nume....

 

P.S.1 Am mai facut 2 logouri dragute

 

P.S.2 Alias si kellu.... v-a cam prins ploaia...aiurea dar banuiesc k nu e nici o problema

Editat de cottoninio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stabilit ceva csp , csb sau 49ers cum ramane ca sa stiu ce set de logouri sa creez sa le punem la dezbatere, timpul e scurt ,ah apropo un imn ceva..... ma gandeam la mel Hammerfall-hearts on fire am bagat-o acolo la download sa va faceti o parere

adaugati id-ul meu : skynetplus2007 sa mai vb :ok:

salutari cu farul :crack: si asfalt uscat :hug:

 

sa stabilit ceva csp , csb sau 49ers cum ramane ca sa stiu ce set de logouri sa creez sa le punem la dezbatere, timpul e scurt ,ah apropo un imn ceva..... ma gandeam la o melodie "hammefall - hearts on fire"

adaugati id-ul meu : skynetplus2007 sa mai vb :ok:

salutari cu farul :wave: si asfalt uscat :eek:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stabilit ceva csp , csb sau 49ers cum ramane ca sa stiu ce set de logouri sa creez sa le punem la dezbatere, timpul e scurt ,ah apropo un imn ceva..... ma gandeam la mel Hammerfall-hearts on fire am bagat-o acolo la download sa va faceti o parere

adaugati id-ul meu : skynetplus2007 sa mai vb :hug:

salutari cu farul :crack: si asfalt uscat :wave:

 

gandeste-te putin ca daca ramane csb va fi doar pt cei din bucuresti si va fi cumva neindreptatit fata de cei din afara bucurestului :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Pozele facute azi in parcarea de la Mc. Drive din Dristor, me & o_kellu:

 

post-9269-1173735101_thumb.jpgpost-9269-1173735134_thumb.jpgpost-9269-1173735143_thumb.jpgpost-9269-1173735152_thumb.jpg

 

Chiar imi pare rau ca nu am facut mai multe poze, probabil mi-a speriat ploaia aparatul :hug:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :wave: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off-Topic -> alias, cand vi sa imi dai si mie add pe mess k vreau sa vb ceva cu tine pls

 

Off-Topic -> Salut. Acum am vazut mesajul. Eu nu mai folosesc YM sau orice alt soft de IM din motive personale. Poti oricand sa-mi dai un PM pe Motociclism.ro

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :wave: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi mi-am schimbat ambreiajul , maine imi vine cauciucul :D:D:D, cand iesim la o plimbare ????????:)

 

Bravo. Nu mai umbla asa cu cauciucul ala ca poate sa-ti explodeze si mai ales NU MAI FA BURNOUT cu el asa!!! Duminica iesim sau poate mai repede :D

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun sa mutam locul de intalnire in capatul parcarii, unde se termina square-ul respectiv, exact langa Circ. De ce? Simplu, data trecuta cand ne-am apucat toti sa-i dam forja, erau oamenii aia doi saracii pe banca si au inghitit tot fumul, ca sa nu mai zic de galagia pe care am facut-o ;0 Nu ducem lipsa de probleme nu? Acolo ne-am putea manifesta mai pe deplin, cu toate ca ar fi mai civilizat daca am sta potoliti, cel putin sa nu deranjam pe nimeni...

 

Propun sa mutam si ora, ceva de genul 12:00, ca sa avem timp sa discutam si sa ne plimbam mai mult

 

Propun ca toti cei care vin sa aiba o vaga idee macar despre notiunile de mers in grup, formatii (zig-zag, sir indian si doi cate doi), semne (semnele cu mana folosite in traficul international) AUTOCONTROL!!!

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana la urma ramane la 12:00? Si ma primiti si pe mine? :lol:

 

Sal. Sigur ca te primim, oricine este binevenit, atata timp cat conduce prudent :D

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :D :D

 

PS - Cred ca tot la 14:00 ramane pana la urma, urmareste topic-ul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o dam parte in parte cu ursii :D) poate dam chiar si o liniuta cu ei :D :D

bine ca mi-am pus rolele alea de demaraj :D

 

sa vina si costy clipcea ca el mai are sanse cu ursii la scandal :) :lol:

 

CALICEA,ai auzit ba fatalaule???sa vii si tu,sau iar te dai la fund ca deobicei???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...