Sari la conținut

sal'tare enduristi


Fix
 Share

Postări Recomandate

Eu zic ca are si pretul o anumita relevanta. Daca e prea bun ca sa fie adevarat... e ceva in neregula cu ea. Nu stiu cum sta la capitolul piese de schimb.

 

Tu pentru ce o vrei, soft enduro? Oras?

omule..eu am intrebat despre model....daca sti ceva e ok..daca nu..stai in banca ta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ffs, tu ce crezi? Te intreb la ce iti trebuie motocicleta pentru ca tu daca o vrei pentru enduro o sa te tina putin de tot. La strada e alta, e mai fiabila.

interesant..de ce tine putin in enduro?tu ai asa ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un prieten care a avut kawa din 94. Pai se termina rulmentii, nu are rezerva destule de putere, trebuie tras de acceleratie tare, deci sufera motorul. E parerea mea, nu e o motocicleta buna pentru enduro. Pentru mine nu e. Acuma nu stiu cat de mult ai sa tii tu cont de parerea mea, find doar un pustiulache, dar no, stiu kawasakiul respectiv...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amice?care e rostul postului tau?esti avocat?sau plictisit?eu am intrebat....si am cerut pareri de la posesori sau cunoscatori...tu in ce categorie te incadrezi?bagatori in seama?...daca auzi de o motoreta de enduro..ca nu ar fi buna..pt ca se ''consuma rulmentii''....ce-ai vrea sa spun?daca nu gasesti ceva inteligent de spus...bruiaza si tu alte topicuri..ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga domnule endurist profesionist, arogant si fara roti: singurul sfat pe care v-il pot da este sa va revizuiti atitudinea. Chiar voiam sa ajut cu niste raspunsuri, intrebari, informatii. Dar, date fiind cunostintele si experienta dumneavoastra, consider inutile informatiile mele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

switch-ule, vezi ca il confunzi, cu tzaranache de astia cu cultura de ceapa intre destele de la picioare, nesimtiti si cu nasul pe sus, nu vorbesti la persoana a 3-a.

folosesti persoana 1 si imperativul.

 

@fara roti, nu te stiu si nici nu imi doresc, dar..cam lasi de dorit la capitolul atitudine, asta daca nu esti vreun troll care "naste" topicuri numai ca mai apoi sa le inflameze.

 

iti doresc sincer sa iti iei o enduroaica, la o iesire sa ramai cu ea infundata in noroaie/balti/apa/etc, de astea....(stii, se mai intampla) iar cand o sa vrea sa te ajute cineva sa ai aceeasi atitudine: "Bai, ati mai scos voi motoare din rapa? ia vedeti-va de treaba!"

Pariu ca ramai cu mobra acolo, dar macar ai frigiderul plin cu carne.

Hai pa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca am mai scapat de un cocalar care se vroia endurist...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai tarane...aceeasi intrebare pe un forum de afara...isi gaseste raspuns...fara rasini de genul celor emanate de voi...mai treceti ma prin fata oglinzii..mai cititi si voi..si mai vedeti-va de treaba mai..poluatorilor!! unii habar n-au pe ce lume sunt dar se baga precum chilotii in poponeata..si va umpleti da rahat,ca asta stiti sa faceti..!

Editat de fara roti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...atunci intreaba afara, ce e asa de greu?

 

observ ca ai IQ-ul cat numarul de la pantofi, asa ca "discutia" asta nici macar nu ma amuza.

drept pentru care nu mai scriu aici.

inca odata, hai pa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

switch-ule, vezi ca il confunzi, cu tzaranache de astia cu cultura de ceapa intre destele de la picioare, nesimtiti si cu nasul pe sus, nu vorbesti la persoana a 3-a.

folosesti persoana 1 si imperativul.

Nu ma voi cobori atat de jos. E sub nivelul meu si, cred, si al tau. Am incheieat posturile inutile aici si imi cer scuze daca am deranjat motociclistii care intra pe aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma voi cobori atat de jos. E sub nivelul meu si, cred, si al tau. Am incheieat posturile inutile aici si imi cer scuze daca am deranjat motociclistii care intra pe aici.

tu postezi inutil de cand te-ai inregistrat...asa ca nu sufera nimeni daca nu-ti mai etalezi fiarele pe care le vinzi(asta fiind scopul real al postarilor tale..)ca de zis..nu zici nimic...asemeni multora..esti si tu un mic chilotel..adio

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Partea cea mai naspa la postarile tale e ca isi fac altii parere proasta de bucuresteni. Bine ca ai plecat din Ro, ai mers in Anglia pentru ca tu nu suporti, si citez "rasinile" de Romania de pe capul enduristilor.

 

Ete fas, ca si switch si louis te lasam in pace sa spumegi in liniste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as dori sa cumpar aceasta motoreta...mai are careva?sau stie cineva cate ceva despre ea?2-3 pareri sunt ok...multumesc!

 

Nu fi fraier... sari cu banu... nu conteaza daca este buna sau nu.... vezi tu dupa....

 

Te iei dupa toti neavizati de aici.... toti ciudosii se dau cu parerea ... io cred ca se ofitca pentru ca iti iei KLR.....

 

Drumuri bune...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
tu postezi inutil de cand te-ai inregistrat...asa ca nu sufera nimeni daca nu-ti mai etalezi fiarele pe care le vinzi(asta fiind scopul real al postarilor tale..)ca de zis..nu zici nimic...asemeni multora..esti si tu un mic chilotel..adio

Se vede pe tine ca esti manelar,nu ai cum sa devi endurist.

Iti sugerez o Yamaha R1 si o pereche de "slapii Mike" :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...