Sari la conținut

Furca Stramba....how Bad Can It Be?


nuka
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 62
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hai nu mai suferii ... ca tot in anonimat ramai :rolleyes:

 

 

da o atitudine tipica...nu inteleg care e problema ta...sincer...tu te-ai nascu pe motor? ca sa vezi...si nici nu iti era adresata tie intrebarea in mod deosebit.

nu sufar deloc, in sfarsit...cred ca am toata libertatea sa fac ce vreau, sa plec cum vreau si cu cine vreau, sa imi iau ce motor vreau, fara comentarii inutile.

si nu ma intereseaza daca sunt anonima pt tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da o atitudine tipica...nu inteleg care e problema ta...sincer...tu te-ai nascu pe motor? ca sa vezi...si nici nu iti era adresata tie intrebarea in mod deosebit.

nu sufar deloc, in sfarsit...cred ca am toata libertatea sa fac ce vreau, sa plec cum vreau si cu cine vreau, sa imi iau ce motor vreau, fara comentarii inutile.

si nu ma intereseaza daca sunt anonima pt tine.

nu m-am nascut pe motor, dar eu macar nu intreb ce presiune trebuie sa bag la rotile Mig-ului pe care nu-l detin :rolleyes:

 

ontopic: stie cineva ce ulei treubie sa pun la MIG ? Si cel mai important ... la cati km trebuie schimbat !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu m-am nascut pe motor, dar eu macar nu intreb ce presiune trebuie sa bag la rotile Mig-ului pe care nu-l detin :rolleyes:

 

ontopic: stie cineva ce ulei treubie sa pun la MIG ? Si cel mai important ... la cati km trebuie schimbat !!!!

 

 

e, uite ca eu am intrebat, pentru ca voiam sa stiu cat de periculos e sa plec cu acel mig...probleme?

 

si culmea, au fost oameni care chiar mi-au raspuns.

 

dar mai sunt si d-astia ca tine care au chef de mistouri si care se cred foarte importanti pentru ca intr-un fel sau altul au putut sa isi implineasca un vis mai devreme decat altii. In sfarsit...n-are importanta se presupunea ca pot afla niste raspunsuri. Nu am nevoie de ale tale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand MIG 29, stare buna de functionare. Impecabil optic si tehnic.

 

anul fabricatiei: 1993

cuplu: 162.8 kN

viteza maxima: 2,445 km/h la 11,000 m

 

Recent adus din Bosnia. Primul propiretar in Romania.

Motivul vanzarii: este prea mare pentru mine. Accept si schimburi cu ceva mai mic, eventual o parasuta.

 

pret: 280.000.000$ discutabil.

post-3726-1151664721_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand MIG 29, stare buna de functionare. Impecabil optic si tehnic.

 

anul fabricatiei: 1993

cuplu: 162.8 kN

viteza maxima: 2,445 km/h la 11,000 m

 

Recent adus din Bosnia. Primul propiretar in Romania.

Motivul vanzarii: este prea mare pentru mine. Accept si schimburi cu ceva mai mic, eventual o parasuta.

 

pret: 280.000.000$ discutabil.

mai negociezi ceva la pret. ?. mi se parca ca e zgariat pe aripa dreapta.. si la roata parca are ceva.

e cazut si refacut ?

:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand MIG 29, stare buna de functionare. Impecabil optic si tehnic.

 

anul fabricatiei: 1993

cuplu: 162.8 kN

viteza maxima: 2,445 km/h la 11,000 m

 

Recent adus din Bosnia. Primul propiretar in Romania.

Motivul vanzarii: este prea mare pentru mine. Accept si schimburi cu ceva mai mic, eventual o parasuta.

 

pret: 280.000.000$ discutabil.

 

 

asta a fost buna... :rolleyes:

10

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand MIG 29, stare buna de functionare. Impecabil optic si tehnic.

 

anul fabricatiei: 1993

cuplu: 162.8 kN

viteza maxima: 2,445 km/h la 11,000 m

 

Recent adus din Bosnia. Primul propiretar in Romania.

Motivul vanzarii: este prea mare pentru mine. Accept si schimburi cu ceva mai mic, eventual o parasuta.

 

pret: 280.000.000$ discutabil.

 

eu as vrea un harrier sa pot decola pe verticala ca am lipsit cand cei de la romaero au dat hangarele si am ramas fara loc de parcare, asa ca o sa-l tin in fata blocului si cum soseaua nu e buna...va trebui sa decolez vertical

poti sa aduci asa ceva?

 

vrei avans?vama cat e?da' transportul?

 

 

scuze de raspunsul complet pe dinafara temei...:rolleyes:

Editat de fulgerica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ontopic: stie cineva ce ulei treubie sa pun la MIG ? Si cel mai important ... la cati km trebuie schimbat !!!!

tre' sa pui ulei de MIG, si de schimbat se schimba singur ca si la orice scula sovietica(numa tre' sa- completezi din juma' in juma' de ceas...) :bounce:

cre' ca nuka nu stia chestiile astea..... :crack: si mai vrea sa-si ia jafoneza vai , vai.... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tre' sa pui ulei de MIG, si de schimbat se schimba singur ca si la orice scula sovietica(numa tre' sa- completezi din juma' in juma' de ceas...) :bounce:

cre' ca nuka nu stia chestiile astea..... :crack: si mai vrea sa-si ia jafoneza vai , vai.... :rolleyes:

 

 

ma voi n-aveti de cine sa faceti misto? ia uitati-va pe topicul cu baiatu' ala muschiulos....io barem n-am inca motor, dar intentii bune am...si incep scoala marti...so...pls

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare asta cu Migu , Al meu l-am parcat in Triunghiul Bermudelor :bounce:

 

ma voi n-aveti de cine sa faceti misto? ia uitati-va pe topicul cu baiatu' ala muschiulos....io barem n-am inca motor, dar intentii bune am...si incep scoala marti...so...pls

 

 

d da da si ce-ti place la el Motoruu.... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donshoara,astia fac misto de dvs pt ca doar atat asteapta si pt ca i'ai indus in eroare.

Da' sa stii ca nue baieti rai,daca'i rogi te da si cu motoretele,parol.

 

 

Bafta cu scoala si mai ales la examen!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare asta cu Migu , Al meu l-am parcat in Triunghiul Bermudelor :bounce:

d da da si ce-ti place la el Motoruu.... :rolleyes:

 

 

Ideea era ca nu-mi place, dar constituie un subiect mult mai tare de facut misto decat o intrebare atat de inocenta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donshoara,astia fac misto de dvs pt ca doar atat asteapta si pt ca i'ai indus in eroare.

Da' sa stii ca nue baieti rai,daca'i rogi te da si cu motoretele,parol.

Bafta cu scoala si mai ales la examen!

 

 

Mai, copiii, nu vreau sa ma dea nimeni cu motoretele, vreau motoreta mea. Nu, nu vreau Hayabusa, e prea mare. Am incercat sa o conduc si mi-a scapat din mana...nu, nu sunt atat de penibila...Logic ca fac misto, il consider botez...

stiu ca nu e baieti rai, doar rautaciosi, dar...ma rog...le ioau eu personal, poate, pt ca e un subiect f important pt mine...whatever...Astept sa-mi iau carnetul si vorbim de mistouri face 2 face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

succes la ex...unde faci scoala?

 

 

Ma gandeam la www.vreaupermis.ro...:rolleyes:) adica scoala de soferi teo...am inteles ca mai e una supertare, unde se face si pe viteza, dar mi-e ca dupa aia ma invat...asa...

 

Sfaturi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu la sc Baneasa...:rolleyes:(mie nu mi-a placut)

 

scoli sunt...motor TT cica e buna...asta dc vrei sa dai banii aia...dar cel mai bine cauta la incepatori...

sunt pareri si pareri...eu ti-am zis unde NU:D

 

am inteles ca mai e una supertare, unde se face si pe viteza, dar mi-e ca dupa aia ma invat...asa...

 

asta e moto TT sau motor TT nu mai stiu exact

 

poligonul e in spate la semanatoarea

 

eu am fost si acolo sa vorbesc atunci cand vroiam sa incep scoala...oamenii f de treaba...dar la ei era cam scumpisor pt cati bani avema la mom respectiv...altfel scoala aia e o treaba buna

Editat de fulgerica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea era ca nu-mi place, dar constituie un subiect mult mai tare de facut misto decat o intrebare atat de inocenta..

un raspuns inocent: suie pe ea si incearca sa mergi!Vezi ce inseamna furca'putin strimba' si daca se poate merge asa cu ea.O dezaliniere de 1,5 cm intre roti te termina la un drum de o ora asa cu 70-80/h(mai ales pe drumurile astea) trebuie s-o tii de coarne si s-o pilotezi permanent, fara relaxari...

si gata! draga! te-nervezi prea repede... :rolleyes:

scuze , am uitat ca scoala incepe marti...

succes !si nervi elestici :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea era ca nu-mi place, dar constituie un subiect mult mai tare de facut misto decat o intrebare atat de inocenta..

un raspuns inocent: suie pe ea si incearca sa mergi!Vezi ce inseamna furca'putin strimba' si daca se poate merge asa cu ea.O dezaliniere de 1,5 cm intre roti te termina la un drum de o ora asa cu 70-80/h(mai ales pe drumurile astea) trebuie s-o tii de coarne si s-o pilotezi permanent, fara relaxari...

si gata! draga! te-nervezi prea repede... :rolleyes:

scuze , am uitat ca scoala incepe marti...

succes !si nervi elastici :bounce:

Editat de drobu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...