Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Aprilia RS125


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A zis cineva ceva de bataie?vreau doar sa vb,deci daca nu se schimba ceva pe joi o sa trec prin Bucuresti,in ce cartier vrei?

ce as putea discuta cu tine ma ? de Kafka , Nietzsche sau ce ? vezi-ti ma de drumu tau

 

 

hai noapte buna ... thug_bitch si costy culcati-va ma ca maine mergeti la scoala , sper ca anu asta nu mai ramaneti repetenti ... plm , e grea rau clasa a 7a? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A zis cineva ceva de bataie?vreau doar sa vb,deci daca nu se schimba ceva pe joi o sa trec prin Bucuresti,in ce cartier vrei?

Poti sa ma anunti pe mine cand vii...pot sa ma deplasez eu nu este problema...vreau sa vorbim...in detaliat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce as putea discuta cu tine ma ? de Kafka , Nietzsche sau ce ? vezi-ti ma de drumu tau

 

 

hai noapte buna ... thug_bitch si costy culcati-va ma ca maine mergeti la scoala , sper ca anu asta nu mai ramaneti repetenti ... plm , e grea rau clasa a 7a? :)

:)) e grea ma sa-mi bag picioru mai ales ca acuma ne da cu sisteme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaa, vino vineri ca o sa fiu si eu in Bucuresti. Nu de alta, dar n-am mai avut de mult o virgina :) Sa nu te zbati da ?

 

Spre deosebire de tine nu's ghei :)

 

Poti sa ma anunti pe mine cand vii...pot sa ma deplasez eu nu este problema...vreau sa vorbim...in detaliat.

 

da ma,multi fani mai am si in bucale :)

Editat de Denis TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar niste piese pt Aprilia RS 125 (scarite,pedala de frana, suporti de pe cadru pana la scarite(triunghiurile alea) ..............etc.) nu conteaza anul (sunt la fel din 96 pana in prezent)...........

ofer pret bun...... :D :blink:

nr meu 0767311985

URGENT !!!!!!!!!!! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spre deosebire de tine nu's ghei :rusinica:

 

 

 

da ma,multi fani mai am si in bucale :moto:

 

ba puta,ai avut rs125 sau ai ..dute-n plm de aici si lasane..esti si tu un pui de smecher si nustiam=)) :D

 

Spre deosebire de tine nu's ghei :blink:

 

 

 

da ma,multi fani mai am si in bucale :lol:

 

ba puta,ai avut rs125 sau ai ..dute-n plm de aici si lasane..esti si tu un pui de smecher si nustiam=)) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba puta,ai avut rs125 sau ai ..dute-n plm de aici si lasane..esti si tu un pui de smecher si nustiam=)) :rusinica:

 

 

 

ba puta,ai avut rs125 sau ai ..dute-n plm de aici si lasane..esti si tu un pui de smecher si nustiam=)) :D

 

Vorbeste microbu' pwli,vai de capu' tau,taio de aici hai pa.ca sa iti zic pe scurt esti un copil cu o drujba :blink:

Editat de Denis TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbeste microbu' pwli,vai de capu' tau,taio de aici hai pa.ca sa iti zic pe scurt esti un copil cu o drujba :rusinica:

sa moooooooori tu...glumetuleeeee :D

vezi sa nu ti se rupa cadrul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbeste microbu' pwli,vai de capu' tau,taio de aici hai pa.ca sa iti zic pe scurt esti un copil cu o drujba :blink:

 

 

ba termina odata ai fost, esti sau vei fi detinator de Aprilia Rs???????????

 

ce doresti de fapt??.......... pt ca vad ca nu ai ajutat inca cu nimic pe topicu asta(nu ca pe alte topicuri ai fi ajutat)

 

hai laso balta si nu mai umple topicu de randuri scrise aiurea........ gata nu mai are rost sa postezi!!!! intelegi ce vreau sa spun?????? shi cred ca toti de pe topic sunt de acord cu mine

:rusinica: :D

 

PS:fac pariu ca o sa mai scrie el..............ceva ...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbeste microbu' pwli,vai de capu' tau,taio de aici hai pa.ca sa iti zic pe scurt esti un copil cu o drujba :rusinica:

 

cu drujba se plimba mata prin curte bai caine prost.

 

se vede de la profil iobag pe camp .... iobag=taran ...taranu e pe camp=)) hai dute si date cu bicicleta acolo in sat la tine .

Editat de MiCrOb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu drujba se plimba mata prin curte bai caine prost.

 

se vede de la profil iobag pe camp .... iobag=taran ...taranu e pe camp=)) hai dute si date cu bicicleta acolo in sat la tine .

cred ca a vrut sa zica ca si-o baga pe camp :rusinica: ...cred ca ti-ai dat seama la ce ma refer! :D :blink: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Grupul detinatorilor de Aprilia RS125

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...