Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Aprilia RS125


Postări Recomandate

929? Ultimul mit adevarat de la Honda : >

 

costi , a 3-a oara e cu noroc frate ... nu o fac dauna totala :love:)

 

plm, imi fac un sticker d'ala cum au detinutii cu liniute... la al 3-lea accident trag o bara si o iau de la capat :))

Editat de Frana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si deja dupa ce ai invatat sa faci wheelie pe bune (long & boring) ai crapat un motor ...

Nu imi spune ca ai de gand sa te rezumi la wheelie si stoppie si deci toate celelalte cascadorii presupun picioare puse pe rezervor (adio rezervor frumos) , wheelie bar (sau cum se zice) => codita gaurita si astea sunt doar cateva lucruri minore

Intrebare : Merita sa chinui in halul asta un 600rr sau un k4 sau orice alt motor de generatie noua ?

Raspuns : Da daca te dau banii afar` din casa sau daca nu te doare "imina" !

Cum ar spune un prieten : " Ce `reacu ma nu mai stim valoarea banului??? " :love:

Ca sa ai motor de stunt, trebuie sa faci si stunt cu el, nu doar asa sa te dai mare stunter

 

Si pe langa astea , o sa mai ai si cateva codite polizate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca as vrea doar wheelie in viteza a 2-a pana la 16.000 dupa care sa o las jos sau un simplu stoppie / un mic rolling stoppie nu m-as omori cu crash baruri, 12 o'clock bar, rezervor indoit, crash cage, modificari baie de ulei ,furtunase, foaie, lant si cam atat :love: si da, chiar vreau sa incerc , sper sa fac ceva din asta

trezeste-te...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perioade si perioade ... nici acum nu am o situatie financiara excelenta cat sa imi permit 600rr hannspree sau mai stiu eu ce alte f17z3 :love:)

 

nu-mi iau sm ca o sa vreau sa fac si niste drumuri mai lungi si n-am chef sa merg cu 110-120 ca sa nu omor motoru :) mare, cheia etc :>

 

oricum legat de stunt inca ma mai gandesc , nu sunt 100% hotarat, dupa ce imi iau motocicleta o sa decid soarta mobrei :drink:) desi asta as vrea sa fac

De cate ori ai fost la mare sau pe cheia?

 

PS. Ai voie sa parasesti Bucurestiu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

virago 250 limitat cu cui la acceleratie ma in primii 4 ani , ce n-am zis bine?! :love:

A fugit la somn? :)) =))) sau la el se intampla cu netu cum se intampla pe timpu lu ceasca cu antena.

Editat de CostinALN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

virago 250 limitat cu cui la acceleratie ma in primii 4 ani , ce n-am zis bine?! :love:

Ba tu ai innebunit la cap ? cum 250 ? 125 limitat cu cui la acceleratie.. dupa 2 ani poate sa scoata cuiu, mai merge inca 2 ani si dupa aia poate sa avanseze.

 

Intai trebuie sa ne interesam daca nu cumva s-au fabricat si pt SUA in varianta de 150 cm3 ca sa urce treptat sa nu sara direct la 250.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2001

Bai pwla bleaga :love:) ai r6?

 

 

Motoarele astea din 2001 au avut ceva probleme? Am un prieten are un r6 din 2001 si ii cam da cu fum albastru.

Mesaj completat

e vechi da`mi iau 1098 sa moare dusmanii :)))

Ca sa moara de 2 ori i-ati 1198 :drink:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

al meu nu scoate fum albastru desi tre` sa recunosc ca intre schimburi mai completez ~200-300 ml de ulei si nici cu a2-a nam probleme... :love: (deocamdata)

Si nu consuma ulei decat daca ii dau in limitare... mama `reacu yamahele astea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

al meu nu scoate fum albastru desi tre` sa recunosc ca intre schimburi mai completez ~200-300 ml de ulei si nici cu a2-a nam probleme... :love: (deocamdata)

Si nu consuma ulei decat daca ii dau in limitare... mama `reacu yamahele astea....

A lu asta da cu fum, nu foarte rau dar da si arunca si ceva pe toba , ca mi-a facut un tricou cu picatele. Am mers cu ea si trage, ma rog dupa rs 125 pe r6 oricat de prost ar trage tot zici ca trage.'

Bine , omu e si terminat trebuie sa recunosc...a luat un cazan de motoicleta pe bani de 2003-2004

Editat de CostinALN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Grupul detinatorilor de Aprilia RS125

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...