Sari la conținut

Un sfat in alegerea mobrei


Postări Recomandate

Uhm , si pe cbr te poti apleca :peace: si nu te mai incomodeaza la viteze mari :moron: .

 

Si eu am 1.80 sau 1.85 si tot cbr am .. nu are nimic inaltimea in legatura cu cbr-u .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu am 1.84 si am CBR, e ok pentru oras si mie imi convine pozitia ca nu tre sa stau aplecat...Fiecare cu ce ii place.

Vezi ca R125 daca vrei, nu prea se apleaca.

Pai te-ai vazut cum arati pe el ? :peace: SI pasta ai testa-o EXPERTULE ??? De unde ai scos-o pasta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai te-ai vazut cum arati pe el ? :peace: SI pasta ai testa-o EXPERTULE ??? De unde ai scos-o pasta?

de la mersul cu 3 R'uri(Starstruck, Madu, Thug) ce'i drept in parcare la ikea si nu se apleaca. Mai multe persoane au zis ca nu se apleaca...

Tu ai mers cu vre'un R?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la mersul cu 3 R'uri(Starstruck, Madu, Thug) ce'i drept in parcare la ikea si nu se apleaca. Mai multe persoane au zis ca nu se apleaca...

Tu ai mers cu vre'un R?

:D am mers putin pe al lui bogdan , si sigur poti sa-l apleci ...

Mesaj completat

A ta se apleacă uÂşor ?

el da cu scaritza pe jos , si vorbesc foarte serios :laugh: , nu mah?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D am mers putin pe al lui bogdan , si sigur poti sa-l apleci ...

Mesaj completat

 

el da cu scaritza pe jos , si vorbesc foarte serios :laugh: , nu mah?

tu ai o problema cu scarita aia...

bai poate nu sunt eu obisnuit cu R'ul dar mai multe persoane au zis ca motocicleta aia se apleaca foarte greu sau nu se apleaca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ai o problema cu scarita aia...

bai poate nu sunt eu obisnuit cu R'ul dar mai multe persoane au zis ca motocicleta aia se apleaca foarte greu sau nu se apleaca.

Pai zi pana la urma ai mintit ori ba.... :D Cum plm dupa 2 saptamani de mers cu motoru tu dai cu scarita pe jos la unirii :laugh: Si cu o saptamana inainte te lasasem in urma la curba aia pe jiului :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai zi pana la urma ai mintit ori ba.... :D Cum plm dupa 2 saptamani de mers cu motoru tu dai cu scarita pe jos la unirii :laugh: Si cu o saptamana inainte te lasasem in urma la curba aia pe jiului :laugh:

in ce curba m-ai lasat tu pe mine in urma ma? frate am dat fiindca am intrat prea tare acolo...mama ce problema ai tu ma...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Castrol , iti spune ceva ? :D

 

nu ma eu folosesc MOTUL:D Am un sticker cu Castrol pe moto dar l-am gasit pe o moto la cineva azi la arc:))

 

Deja ati deviat de la subiect , acum va dati mari reisari . Lasati copilariile si daca imi mai puteti da ceva sfaturi bine , daca nu lamuriti-va pe PM .

 

Pai sfaturi, CBR e cel mai bun, astia cu RS vor CBR, cred ca invidiaza CBR-istii si R'ul e asa si asa.

Nu ne dam reisari ca nu suntem adica eu sunt dar nu recunosc ca sunt modest si oricum la valoarea mea...cumpar pe tot reisarii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ce curba m-ai lasat tu pe mine in urma ma? frate am dat fiindca am intrat prea tare acolo...mama ce problema ai tu ma...

Pe jiului , cand te-ai plimbat prima data cu mine , cum faci dreapta la luckoil aveam amandoi 70 , erai langa mine, apoi cand am intrat in curba abia te mai vedeam in oglinda... si la 1 saptamana ziceai ca ai dat cu scaritza pe jos.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu are ma cum sa dea cu scarita pe jos :D ...

ba da ma la unirii acolo, daca intri cu 80/90 la ora acolo pe banda 2 la fantani nush cum sa iti explic ai cum sa dai cu scarita pe jos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da ma la unirii acolo, daca intri cu 80/90 la ora acolo pe banda 2 la fantani nush cum sa iti explic ai cum sa dai cu scarita pe jos.

:laugh: :D daca imi zici si cate ture aveai atunci la 80/90 te cred

Mesaj completat

O fi blocat omu` fața Âşi a dat cu scărița Âşi nu numai :laugh: pe jos.

:laugh:

Mesaj completat

Nu are ma cum sa dea cu scarita pe jos :o ...

O merge mah, nu zic . da pe circuit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da ma la unirii acolo, daca intri cu 80/90 la ora acolo pe banda 2 la fantani nush cum sa iti explic ai cum sa dai cu scarita pe jos.

 

Stiu unde zici , miercuri dupa ce am plecat de la arc am mers acolo si am luat-o pe la fantanile alea , eram eu , thug , zvastic , madu , bogdan :laugh: . Stiu unde zici tu , dar nah , nu prea cred ca dai tu cu scarita pe jos :D pe acolo .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu unde zici , miercuri dupa ce am plecat de la arc am mers acolo si am luat-o pe la fantanile alea , eram eu , thug , zvastic , madu , bogdan :laugh: . Stiu unde zici tu , dar nah , nu prea cred ca dai tu cu scarita pe jos :D pe acolo .

daca intrii mai tare dai...crede-ma, acum nu te sfatuiesc sa incerci ca eu m-am cam speriat atunci...

mergem si iti arat si ii arat si aluia, invidios ca eu am CBR si el RS... oricum el a facut un hobby din a ma tot comenta pe forum...

SALAMorte:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...