Sari la conținut

Enduro Touring & Adventure


dorin-moto
 Share

Postări Recomandate

Acum io inteleg ca te-am prostit o data de te-am dus pe dealuri...dar macar erai cu TA vechi.

Amu si ghiavolu' te-o prostit?

Faine poze, oricum.

--------

Ghiavolu o fost beat? L-am intrebat: ati facut poze, la care el zice: ''nuu mah, ca numa' ne-am dat''

Am mai fost o data cu Dorin & Co, dar tu nu ai fost :D

Musai 3' sa-mi iau si eu o caprita :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

M-ai intrebat de poze? Pfff... Eu beat nu am fost , da jucaria sigur s-o imbatat cu oloi :D) Oricum o fost faina tura dar scurta :D

Ce o lipsit numa, o fo slanina, de-abia mi-o trecut acuma durerea de cap ( is rau de foame ) . Tre sa recunosc, s-o achitat Dane cu translapu si nu a lovit pe jos decat o data sau de doua ori.

Oricum, sper sa ia exemplu de la Dane si alti transalpisti, daca tot e enduro :(

Editat de ghiavolu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai fost o data cu Dorin & Co, dar tu nu ai fost :D

Musai 3' sa-mi iau si eu o caprita :(

Adevarul asta e, cu gume bune poti face destul de multe, dar e pacat sa exagerezi distrugind un motor care nu prea e facut sa fie trintit. In plus e si destul de nou. Asa e, ai nevoie de o capritza :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De putut poate ca doara e enduro... numai ca:

 

Trebe anvelope de cross, ceea ce nu e prea placut pe sosea...

Aripa fata inlocuita (ca in pozele atasate de tine)...

TREBUIE sa nu-ti pese de motor :-) , carenele de enduro turing sunt casante...

 

Cine-si ia Transalp sau altceva de genul, in principiu nu si-l ia pentru asa ceva (zic eu).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot vorbiti de Transalp,poate multe,numai sa sti :D .Am fost martor la asta. :(

"Calaretul",Alain Duclos,pilot rally-raid.

P.S. Daca vreti sa vedeti si filmari,maine,pe TVR3,la 12:30 ziua,emisiunea Reporter sud

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De putut poate ca doara e enduro... numai ca:

 

Trebe anvelope de cross, ceea ce nu e prea placut pe sosea...

Aripa fata inlocuita (ca in pozele atasate de tine)...

TREBUIE sa nu-ti pese de motor :-) , carenele de enduro turing sunt casante...

 

Cine-si ia Transalp sau altceva de genul, in principiu nu si-l ia pentru asa ceva (zic eu).

 

Cred ca toti posesorii de Transalp is uzi acuma. De pasti o sa viseze la rally raid, toti.

 

Da! SI sa nu uitam lucrul cel mai important pe langa cele enumerate de tine...............ALAIN DUCLOS.

 

Poly...pune poze si cu tine...ca stiu ca ai fost la scoala asta de rally raid. Nu fi timid. :(

Editat de Kirk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca toti posesorii de Transalp is uzi acuma. De pasti o sa viseze la rally raid, toti.

 

Da! SI sa nu uitam lucrul cel mai important pe langa cele enumerate de tine...............ALAIN DUCLOS.

 

Poly...pune poze si cu tine...ca stiu ca ai fost la scoala asta de rally raid. Nu fi timid. :D

 

N-am nimic spectaculos de aratat,de genul.. :( Mai am mult de exersat pana sa iau o curba asa. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot vorbiti de Transalp,poate multe,numai sa sti :D .Am fost martor la asta. :D

"Calaretul",Alain Duclos,pilot rally-raid.

Ceea ce spui tu aici are aceasi relevanta cu sfatul meu dat unui incepator ce vrea sa faca wheelie, de a nu-si lua chopper, ci mai degraba SM...dar el ''NU, NU, Batman'', ...ca el o vazut ca se poate....

Restul e CAN-CAN... :(

Pasteti fericiti :D

Yzulica, maine pastem ? Niste slanina zic...

p.s. io amu pasc o friptura bde mielutz:d

In cel mai fericit caz, doar dupa ora 14.00 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah Vlady, ca de la tine a inceput treaba, vezi ca sta nu e topic de xenoane :D . Valabil si pentru ceilalti. Povestiti de xenon cand iesim la :D

Bun, momentan sa pastem fericiti! :D apoi mai vedem :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, momentan sa pastem fericiti! :D apoi mai vedem :(

Cei drept ca eu azi m-as fi dat putin pe aici asa prin faget ca tare linistit pare pe afara asa mai multe drumuri prafuite si mai putin publice ,, prieteni stiu de ce ,, da dac toata lumea paste voi paste si eu as ca PASTE FERICITI TUTUROR ENDURIDTILOR ,SPEEDISTILOR , CROSISTILO ect in fine tuturor celor pe 2 roti si celor dragi lor :D

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei drept ca eu azi m-as fi dat putin pe aici asa prin faget ca tare linistit pare pe afara asa mai multe drumuri prafuite si mai putin publice ,, prieteni stiu de ce ,, da dac toata lumea paste voi paste si eu as ca PASTE FERICITI TUTUROR ENDURIDTILOR ,SPEEDISTILOR , CROSISTILO ect in fine tuturor celor pe 2 roti si celor dragi lor :P

Da chiar asa nu are nimeni chef de o iesire scurta faget micesti zona aia sa pot veni si eu cu scutericiul ????? o plimbarica asa mai soft ca pentru sarbatoare ??? :P

ps maine iarasi va fi vreme buna

Editat de florynn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da chiar asa nu are nimeni chef de o iesire scurta faget micesti zona aia sa pot veni si eu cu scutericiul ????? o plimbarica asa mai soft ca pentru sarbatoare ??? :P

ps maine iarasi va fi vreme buna

D chiar asa mai fratilor ca bine jice omul haideti sa facem o miscare as frumoasa si cu bagare de seama :P nimeni nimik ???

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MA SUNAT BIANCA. VINE SI EA SI INCA 2 AMICI .ORA 12 E BINE. VA DUC PE UN DRUM SUPER PE LA MICESTI. :P

veniti sa ma luati si pe mine de la bloc ca sa nu .......?????.

 

ps numai sa nu ne ratacim Peter pe drumul tau

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...