Sari la conținut

Enduro Touring & Adventure


dorin-moto
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

weekend la unguri Debrecen&Haidu

 

 

frumos foarte frumos asteptam mai multe poze de la voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos foarte frumos asteptam mai multe poze de la voi

Vin, numa sa ajunga si restul acasa, eu m-am intors mai repede :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai unii trebuie sa iasa "pe nevazute" din anumite motive. :laugh:

 

Da ai dreptate din pacate :lol::lol::lol:

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare-mi "plac" iesirile astea secrete dar prezentate ulterior cu poze.

 

 

pai si cand se scrie ca se iese,nu se vine.....asa ca de multe ori nu se mai scrie.ne sunam cei care stim ca mergem....si daca mai are careva timp sa scrie si pe forum....scrie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare-mi "plac" iesirile astea secrete dar prezentate ulterior cu poze.

Vor fi si invitatii publice. Pozele sint sugestii pentru toata lumea. :scratch: preferati sa nu le punem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare o fost!! :friends: la ambele locatii de balaceala si cazarea tare buna si ieftina.

mai putin frumos vantul lateral in drum spre casa :nono: in rest ....jos palaria!!! :rock:

P.s. hai cu pozele subacvatice...... :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare o fost!! :friends: la ambele locatii de balaceala si cazarea tare buna si ieftina.

mai putin frumos vantul lateral in drum spre casa :nono: in rest ....jos palaria!!! :rock:

P.s. hai cu pozele subacvatice...... :wink:

Nu mai are nimeni poze?

Vintul ala a fost cu adevarat un fenomen.Venind din Ungaria inainte de Bors pe stinga parea ca a luat foc padurea dar cu un fum portocaliu. Era de fapt o coloana de nisip ridicata de vint dintr-o balastiera la sute de metri inaltime. Mai incolo la intrarea in Oradea parea ca o parapanta zbura printra blocuri. Era de fapt un covor de pvc pus probabil la uscat pe balcon si luat de vint. M-am oprit sa vad unde aterizeaza dar nici vorba, din contra, lua altitudine, parca era pilotat.

 

Dar pe ansamblu am avut noroc si nu regret decizia de ultim moment de a participa.Pentru primavara asta rece a fost o decizie potrivita. Am avut vreme buna si la dus si la intors, iar aqua-domul din Debrecen face toti banii( nu putini) platiti la intrare (cit pentru 2 intruniri Seth Motors :D ).In plus companie de oameni faini! O mai comitem precis la toamna, eventual in alta locatie sa le cunoastem pe toate.

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti data viitoare trebuie sa urcam pe aici---->>

 

e foarte frumos;)

 

vreao sa mi cumpar ceva de pe ebay .....intr o saptamana e acasa, daca luam mai multe e cu 10 lei mai ieftin posta: de exemplu

tricou toate marimile /culori cross la undeva la 45 ron cu posta

 

http://cgi.ebay.co.uk/ALLOY-MOTOCROSS-MX-JERSEY-ENDURO-YELLOW-RED-MEDIUM-/300506540265?pt=UK_Motorcycle_Protective_Clothing&hash=item45f795e8e9

sau

http://cgi.ebay.co.uk/ALLOY-MOTOCROSS-MX-BIKE-JERSEY-ENDURO-BLACK-ORANGE-XL-/300513798196?pt=UK_Motorcycle_Protective_Clothing&hash=item45f804a834

sau ceva de la vanzatorul asta

http://motors-parts.shop.ebay.co.uk/Protective-Clothing-Pads-/42507/i.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A4908&rt=nc&_nkw=enduro&_catref=1&_dmpt=UK_Motorcycle_Protective_Clothing&_ds=1&_fcid=167&_localstpos=&_stpos=&_trksid=p3286.c0.m14&gbr=1&_sop=15&_sc=1

 

Baieti data viitoare trebuie sa urcam pe aici---->>

 

e foarte frumos;)

 

vreao sa imi cumpar ceva de pe ebay .....intr o saptamana e acasa, daca luam mai multe e cu 10 lei mai ieftin posta: de exemplu

tricou toate marimile /culori cross la undeva la 45 ron cu posta

 

http://cgi.ebay.co.uk/ALLOY-MOTOCROSS-MX-JERSEY-ENDURO-YELLOW-RED-MEDIUM-/300506540265?pt=UK_Motorcycle_Protective_Clothing&hash=item45f795e8e9

sau

http://cgi.ebay.co.uk/ALLOY-MOTOCROSS-MX-BIKE-JERSEY-ENDURO-BLACK-ORANGE-XL-/300513798196?pt=UK_Motorcycle_Protective_Clothing&hash=item45f804a834

sau ceva de la vanzatorul asta

http://motors-parts.shop.ebay.co.uk/Protective-Clothing-Pads-/42507/i.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A4908&rt=nc&_nkw=enduro&_catref=1&_dmpt=UK_Motorcycle_Protective_Clothing&_ds=1&_fcid=167&_localstpos=&_stpos=&_trksid=p3286.c0.m14&gbr=1&_sop=15&_sc=1

post-60577-0-22015400-1305013003_thumb.jpg

post-60577-0-42609800-1305013008_thumb.jpg

post-60577-0-98287200-1305027991_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

In prima instanta nu m-am uitat la detalii si ma gandeam ca tipul e din zona si stie traseul, dar dupa am vazut ca e strain. E clar ca merge foarte bine si stie ce face, dar poate e un pic prea mult in unele situatii(sa te risti pe vai cu bolovani, trunchiuri de copac si noroi in felul acela...).

Oricum, bravo lui :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

In prima instanta nu m-am uitat la detalii si ma gandeam ca tipul e din zona si stie traseul, dar dupa am vazut ca e strain. E clar ca merge foarte bine si stie ce face, dar poate e un pic prea mult in unele situatii(sa te risti pe vai cu bolovani, trunchiuri de copac si noroi in felul acela...).

Oricum, bravo lui :)

 

M-am uitat pana la min. 9 si pot zice ca traseul nu este deloc greu.

Ii intelegeam perfect frustrarea, cand l-au oprit inainte de coborare pe valea aceea.

Oricum, un filmulet fain :). Numai bun de vizionat cand esti in recuperare cu genunchii si nu mai ai voie inca 4 luni pe off.

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare enduristi,

 

lansez o intrebare, cine are sau cunoaste pe cineva care vinde un regulator de tensiune pt KLR 650/1991?

am ceva probleme cu incarcarea la baterie si pare-se ca-i dusa o dioda

 

ms fain

 

salutare enduristi,

 

lansez o intrebare, cine are sau cunoaste pe cineva care vinde un regulator de tensiune pt KLR 650/1991?

am ceva probleme cu incarcarea la baterie si pare-se ca-i dusa o dioda

 

ms fain

 

PS: foarte tari pozele, intru si eu in gasca daca sunt primit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare enduristi,

 

lansez o intrebare, cine are sau cunoaste pe cineva care vinde un regulator de tensiune pt KLR 650/1991?

am ceva probleme cu incarcarea la baterie si pare-se ca-i dusa o dioda

 

ms fain

 

salutare enduristi,

 

lansez o intrebare, cine are sau cunoaste pe cineva care vinde un regulator de tensiune pt KLR 650/1991?

am ceva probleme cu incarcarea la baterie si pare-se ca-i dusa o dioda

 

ms fain

 

PS: foarte tari pozele, intru si eu in gasca daca sunt primit

http://motors.shop.ebay.com/eBay-Motors-/6000/i.html?_nkw=klr650+regulator&_trksid=p5197.m570.l1313&_rdc=1

 

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...