Sari la conținut

Enduro Touring & Adventure


dorin-moto
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca intreseaza pe careva in luna august cu plecare din 4 august - 2 saptamanai pe motor croatia -muntenegru cu cortul in spate si mancare din brisca (cat mai eftin )....vreo 3000-3500 km ,cate o saptamana in fiecare tara cu vizitat tot ce se poate ,si cate 2-3 zile in ambele de stat la mare , apa si bronzat ,suntem 4 motoare si 6-7 pers momentan ,.....cost cam 350-400 eur de motor

:moto:

 

daca o mai fost careva rog sa dea ceva informatii de ce ii de vazut in ambele preturi daca tre sa luam numai eura sau sa schimbam si in bani lor ceva si altele legate de excursia cu motoru

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine care,cum plecati la meeting? :)

 

 

12,14,16,18 cam astea sunt,din cate am vazut ore de plecare,care cred ca pe parcursul zilei de maine se vor modifica usor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine Iubi va reusi sa scape mai devreme si vom pleca undeva la 16:30, Fairplaybiker zicea la fel

 

Poly daca poti si tu pe la ora aia, suna-ma: 0744 955 955 :burnout:

e buna ora, ne vedem!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ciclul "spune-mi cu cine te-nsotesti ca sa-ti spun cine esti":grinbandit: , te anunt ca va fi si Vlady acolo. Sper sa va strangeti mana. :cheers:

 

Cred ca ar fi cea mai buna solutie , incapatanarea nu cred ca duce nicaieri , infine eu sunt dispus

PS a nu se interpreta sub forma de frica

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine Iubi va reusi sa scape mai devreme si vom pleca undeva la 16:30, Fairplaybiker zicea la fel

 

Poly daca poti si tu pe la ora aia, suna-ma: 0744 955 955 :burnout:

 

Din pacate, numai in jur de 17:30 pot sa plec.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine, sambata (16 iunie), o tai din Cluj spre Bucovina. Mai are cineva in plan un trip spre suceava-vatra dornei sa mergem mai multi? Eu sunt cu un XT cu pasager, nu merg f tare (90-100 in general la drum intins)...daca vrea cineva sa ma insoteasca dati un semn pana maine la 12 aici (PM) sau pe mess (dantu2005). Noi vom mai face cateva opriri pe tihuta, mestecanis si pe unde ne-o trece pipilii, foamea, s.a.m.d.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I cineva interesat mine de o iesire soft enduro la 11 sub pod manastur daca vine careva sa se anunte ca altfel plec pe alt traseu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...