Sari la conținut

Accident mortal Arges


cataene
 Share

Postări Recomandate

Răducu Dorin Ionescu, 34 ani, din Mioveni ArgeÂş. Inginer la Dacia. Dumnezeu să-l odihneasca.

R.I.P :lol:

 

Fiti altruisti dragi colegi si ganditi-va si la cei care raman in urma noastra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

100, ne-100 nu conteaza, 100 nu e o viteza la care sa mori. Cine stie ce gropalau a luat in nas de s-a dezechilibrat, am inteles ca ceva balta si a acvaplanat...nu mai conteaza, e sinistru.

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace, exact la poza aia si la celelalte ma refeream cand spuneam sa nu intrati pe link-ul de poze daca vrei sa mai dormiti linistiti. Eu de 2 nopti numai asta visez, pentru ca de fiecare, chiar fiecare data cand plec cu moto sotia imi spune sa am grija, iar mama de cate ori ma prinde la telefon sau pe chat ma intreaba daca am mai fost cu motorul...

Cand mai vad si poze de-astea deja imi vine sa fug pe camp... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a avut deloc viteza, drumul spre Campulung este groaznic, o acvaplanare si un voblaj, a acrosat lateral un Duster pe contrasens si dupa aia a intrat tot pe contrasens lovind frontal un Logan, baiatul fiind prins intre mobra si botul masinii. Se poate vedea din foto ca Loganul aste foarte putin avariat. Ambele masini au anticipat treaba si erau aproape oprite in timpul impactului.

Ziaristii astia sunt tampiti, cu toate ca la fata locului iau datele reale, la redactie la schimba in senzational.

Azi am fost la inmormantarea baiatului, Dumnezeu sa-l ierte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...