Sari la conținut

CHOPPER ACADEMY - OST MOUNTAIN FEST


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 179
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu planuiesc sa vin din Tm, din pacate nu am prea gasit adepti pe aici care sa purceada cu mine la drum.

Poate mai sunt altii cu care sa ma intalnesc pe drum. Daca sunt, dati si voi un reply aici, poate ne intersectam pe drum undeva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Programul concertelor:

 

Vineri 6 august 2010 – ora de acces a publicului va fi 15:00, ora de incepere a concertelor fiind 17:00 dupa cum urmeaza:

NEGATIV 17:00 - 17:25

SHESDEAD 17:40 - 18:05

NEGATIVE CORE 18:20 – 18:45

HYPERBOREA 19:00 - 19:35

CONCEPT INSOMNIA 19:50 - 20:25

KISTVAEN 20:40 - 21:15

FUNEBRE 21:30 - 22:15

GRIMEGOD 22:30 - 23:15

NEGURA BUNGET 23:30

 

Sambata 7 august 2010 – ora de acces a publicului va fi 15:00, ora de incepere a concertelor fiind 17:00 dupa cum urmeaza:

INOPIA 17:00 - 17:35

TIARRA 17:50 - 18:35

ABIGAIL 18:50 – 19:45

EISHEILIG 20:00 – 20:55

OMEGA LITHIUM 21:10 - 22:15

ASHES YOU LEAVE 22:30 – 23:45

AVA INFERI 24:00

 

Duminica 8 august 2010 – ora de acces a publicului va fi 14:00, ora de incepere a concertelor fiind 16:00 dupa cum urmeaza:

CARPATICA 16:00 - 16:20

BUCIUM 16:30 - 17:05

NORTHLAND 17:20 – 17:55

BUCOVINA 18:10 – 18:45

GWYDION 19:00 – 19:45

GOD 20:00 – 20:45

ETERNAL TEARS OF SORROW 21:15 – 22:45

BELPHEGOR 23:15

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am doua invitatii de dat pentru fiecare fata care se inscrie la concursul de tricouri ude. Castigatoare se incadreaza la alte premii: Tricouri, bere si mancare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vrut sa viu si io da' la banii astia n-am gasit tovarasi de drum. asta n-ar fi contat, da' eu nu sunt fan gen rock, hard, trash, metal what ever si n-am mai vazut rostul.

mi-e teama ca initiativa, foarte laudabila de altfel de a face un festival rock combinat cu o semi intrunire moto va fi un fiasco total.

era mai bine daca organizatorii se hotarau ori la una ori la alta. un festival rock promovat ca atare, cu trupele invitate si cu pretul ok d.p.d.v. al unui asemenea eveniment ar fi avut un anume public target si un succes pe masura. am astfel de prieteni (rock-eri convinsi) carora le-am povestit si au spus ca ar fi mers dar n-au chef de motoare turate pana la 5 dimineata (de, nu stiu ce-i aia).

Iar o intrunire moto este in primul rand o ocazie sa bei o bere cu prieteni cu aceeasi pasiune, sa vb despre motoare, stil de viata, libertate, suruburi, piese, patanii, etc. conteaza si fondul sonor, dar eu cred ca este totusi in plan secund. si cand din gasca mea jumate zic ca nu-si permit cheltuielile cu benzina, biletu', papica si berica eu cred ca asta numai intrunire moto nu e. sau poate una mai exclusivista, de fitze. sa nu ajungem, fratii mei ca la mamaia, cu canapeaua de piele pe plaja si priviri superioare catre "ceilalti. sa nu se inteleaga gresit, FELICIT ORGANIZATORII din toata inima dar acest eveniment nu este o intrunire moto pentru ca exclude, pt ca e prohibitiva pt posesoru de mobra veche, ingrijita si reparata de posesor, pasionatul pur. nu si pt "baiatu lu tati" cu MV Agusta. sunt si pasionati care vor face un efort si vor fi acolo. dar eu fara prietenii mei care nu-si permit nu vin. punct

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine o iau din loc, ma duc hotarat sa deranjez codrii, sa vibreze frunza, sa misc piatra din loc ............si toate aste se intampla by default de la teava de VN libera ca reaq, fara pic de silet stuff ;)))))))))))

 

Let's Rock! \m/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am stat sa citesc atatea pagini si mi-am dat seama ca multi nu au inteles nimic.

Nu este un festival moto ci UN FESTIVAL ROCK.

q.e.d.

Mesaj completat

si inca ceva.... asa cum spunea cineva mai sus.....s-a dorit uniunea a doua concepte : ROCK si MOTO. Si daca stau sa ma gandesc bine este primul festival de acest gen din tara de pana acum. Dar asta nu inseamna ca veti veni la o intrunire moto. NU, la un festival de rock, la care se va plati bilet pentru a se asculta niste formatii si veti participa la diverse concursuri organizate de clubul moto.

Am vazut atatea polemici pro si contra. Tipic romanesc.

eu sunt convinsa ca va iesi ceva foarte tare si frumos, chiar daca vor veni 100 oameni asa cum isi doresc carcotasii. Importanta va fi atmosfera de acolo, concursurile si formatiile.

Rock it \m/

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru baietii concurenti la baut bere, nimic?

 

 

Sunt si alte concursuri la care poti castiga invitatii. Ideea e sa vii la noi la cort sa te inscrii la una din ele. O sa te astepte 3 fete frumoase cu totate explicatiile necesare.

Mesaj completat

Am doua invitatii de dat pentru fiecare fata care se inscrie la concursul de tricouri ude. Castigatoare se incadreaza la alte premii: Tricouri, bere si mancare.

 

Revin cu o rectificare ca sa nu imi mai trimiteti atatea PM-uri. V-or fi fetele noastre la corturi care o sa noteze fiecare fata si le v-or inmana invitatiile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca pentru fete avem concursuri de tricouri ude, pentru baieti propun concurs de pantaloni uzi ( pantalonii de piele nu se pun :) ), iar la concurs de bere ;) , avem baut viteza la halba de bere si pentru impatimiti, baut viteza la shot-uri de tequila, la premii un pack de redbull sa nu aveti probleme la plecare

 

A, si tot din categoria alcool, mersul pe motor cu berea pe cap :P si multe altele, va asteptam la distractie!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

servus! sambata dimineata plec si eu cu prietena la fest.. am vrea sa dormim acolo o seara si a doua zi sa facem Siriul (Brasov-Buzau - DN10)

intereseaza pe cineva tura asta?

 

Sunt sigur ca or sa vina multi pe Siriu. Eu o sa ma intorc Luni tot pe Siriu. E foarte tare traseul, il recomand la toti. Si de la noi din club or sa plece pe partea aia. Intreaba la noi la cort Duminica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in romania

nu merita nici macar un concurs de (cuvant urat) la punct fix sa organizezi

 

imediat apar pareri contra

 

vad ca o multime se lamenteaza ca e scump

150 de ron adica undeva la 40 de euro

 

 

pai sigur ca nimeni in tara asta nu plateste camparea cu cortul

sau locul de pus gratarul de mici pe marginea drumului

ia sa va uitati la campingurile de afara sa vedeti ce inseamna CAMPARE ca, costuri pentru cort si om

 

cu 40 de euro nu pui cortul si nu stau 2 persoane 3 nopti

 

si mai vreti si muzica si dusuri si 2 fete de caciula cu o bere rece in mana

 

ca ne.am obisnuit sa fie totul moca

 

oare oamenii aia de afara nu muncesc sa stranga bani sa mearga la concerte?

 

numai la noi s.a impamantenit discount de 30 %, bilete moca, si motociclete de vanzare la 1500 euro neparat cu un set de anvelope de rezerva

 

nu sunt in nici o tabara

 

ORGANIZATOR SAU CLIENT caci prefer 3 zile daca pot sa ma plimb DAR prea toata lumea vrea mocangeala

 

 

apropo de kaliakra

 

cine zice ceva si de km dus intors ....gaz... etc

 

busteniul e la 8 litri de benzina daca nu ma insel....

 

40 de euro e mult pentru o tara in care majoritatea salariatilor cinstiti castiga sub 200-250 de euro pe luna, ca sa nu mai vorbim de studenti. E un festival pentru smecheri sau "tineretul" trebuie supus unui ritual de initiere de rockeri capitalisti? Sa fim seriosi, romanii au inteles sa treaca la capitalism doar crescand preturile - de aia e plin litoralul bulgaresc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, inteleg, accept si respect opiniile tuturor.

Dar din ce am avut rabdare sa citesc, nu am gasit rapuns la urmatoarele intrebari:

Cine pleaca din Bucuresti de Vineri catre Busteni? Cine Sambata? Ceva organizat? Putem organiza? Cred ca ar fi interesanta macar o plimbare si o salutare celor din Valea Cerbului (inclusiv pensionarilor care stau tot sezonu cu rulota ;) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

40 de euro e mult pentru o tara in care majoritatea salariatilor cinstiti castiga sub 200-250 de euro pe luna, ca sa nu mai vorbim de studenti. E un festival pentru smecheri sau "tineretul" trebuie supus unui ritual de initiere de rockeri capitalisti? Sa fim seriosi, romanii au inteles sa treaca la capitalism doar crescand preturile - de aia e plin litoralul bulgaresc...

 

Asa este, aici iti dau dreptate in privinta castigurilor medii din romanika ale celor... ca noi...sa zicem...numai ca...

1. este plina tara de "tragatori" tineri ...cum de ...bani de iarba cate 20/seara au dar in rest sunt sartaci ...saraci tinerei... avem

2. toti fumeaza doar tigari de la 9-10 lei pachetul, adica cam 300 lei /luna... hmm...adica 40% din castigul mediu?!?! De ce nu se lasa daca nu au bani?!

3. se sparg in figuri prin terase si baruri majoritatea aproape in fiecare seara unde o bere este 10 lei (si beau cate 2-3), de nu-ti vine a crede iar unii cu motoare de te si miri de unde au avut bani sa-si ia, ca sa nu mai punem la socoteala ca dau cu ele de pamant azi si maine le-au reparat... cu ce bani?!

4. cat costa un cauciuc?! cate ard "smecherii" pe sosele de "distractie"...

5. tzoale de figuri si costume de smekeri pe ei de-ti iau ochii... pe ce bani?!

Daca este sa le plang de mila, le plang celor care au salarii mici si familii, nu pustilor care merg 200 km cu 8 litri (35 lei) si beau si fumeaza de 150 de lei pe drum si pana la destinatie...

Nu trebuie sa le plangi de mila multora, isi "plang ei singuri" dar se sparg in figuri distrugand motoarte de mii de euro... DECI AU BANI! altfel ar avea grija de ele ca de ochii din cap.

Sanatosi sa fim noi Robin Hood, si lasa-i pe saracii tineri foarte bogati, ca multi castiga dublu si triplu ca mine si ca tine si fara atata raspundere sau experienta. Eu vad zilnic, peste 2-300 de tineri care fumeaza tigari de peste 9 lei/pachet iar unii care au telefoane cat un sfert din mobra mea... si nu putini. De unde bani?! Eu la varsta lor nu aveam asa ceva... TU ?! Tinerilor astora eu nu le plang de mila ! Au dau, nu au...regret pentru ei.

 

Exista si tineri care-s mai amarati, dar aceia fac eforturi pentru o placere... pentru ei regrete si mii de scuze.

 

Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. este plina tara de "tragatori" tineri ...cum de ...bani de iarba cate 20/seara au dar in rest sunt sartaci ...saraci tinerei... aia o sa ramana in cluburi si o sa se simta bine in continuare in felul lor pe muzica de DJ.

2. toti fumeaza doar tigari de la 9-10 lei pachetul, adica cam 300 lei /luna... hmm...adica 40% din castigul mediu?!?! De ce nu se lasa daca nu au bani?! - sa nu uitam ca majoritatea fumatorilor inraiti s-au orientat spore tigari de contrabanda si nu cred ca va renunta vreunul la tutun pentru a plati un bilet de intrare.

3. se sparg in figuri prin terase si baruri majoritatea aproape in fiecare seara unde o bere este 10 lei (si beau cate 2-3), de nu-ti vine a crede iar unii cu motoare de te si miri de unde au avut bani sa-si ia, ca sa nu mai punem la socoteala ca dau cu ele de pamant azi si maine le-au reparat... cu ce bani?! - la fel, nu vad fauna asta poposind la un festival rock.

4. cat costa un cauciuc?! cate ard "smecherii" pe sosele de "distractie"... - idem, nu e publicul vostru tinta si cauciucurile alea de regula sunt second-hand, stiti si voi asta.

5. tzoale de figuri si costume de smekeri pe ei de-ti iau ochii... pe ce bani?! - cum ziceam, nu e vorba de publicul de rockeri.

Daca este sa le plang de mila, le plang celor care au salarii mici si familii, nu pustilor care merg 200 km cu 8 litri (35 lei) si beau si fumeaza de 150 de lei pe drum si pana la destinatie...

Nu trebuie sa le plangi de mila multora, isi "plang ei singuri" dar se sparg in figuri distrugand motoarte de mii de euro... DECI AU BANI! altfel ar avea grija de ele ca de ochii din cap.

Sanatosi sa fim noi Robin Hood, si lasa-i pe saracii tineri foarte bogati, ca multi castiga dublu si triplu ca mine si ca tine si fara atata raspundere sau experienta. Eu vad zilnic, peste 2-300 de tineri care fumeaza tigari de peste 9 lei/pachet iar unii care au telefoane cat un sfert din mobra mea... si nu putini. De unde bani?! Eu la varsta lor nu aveam asa ceva... TU ?! Tinerilor astora eu nu le plang de mila ! Au dau, nu au...regret pentru ei.

 

Exista si tineri care-s mai amarati, dar aceia fac eforturi pentru o placere... pentru ei regrete si mii de scuze.

 

Asfalt uscat !

 

 

Ca o intrebare, pentru cine faceti totusi festivalul atunci? La tinerii cu portofelul mai firav le cereti scuze fie ca nu isi vor permite sa vina, fie ca vor trece pe cartofi cu ceapa in urmatoarea luna. Sincer nu prea vad multi smecheri cu fite ascultand rock si ecologizand platoul Bucegi si nici rockeri instariti calare pe HD-uri venind la bude romanesti si ascultand Negura Bunget. So? Noroc ca romanul e snob, daca convingeti lumea ca e trendy sa vina la festival la pretul asta, poate, poate ... Apropo, astazi a inceput Wacken-ul, sa deduc ca incercati sa-i faceti concurenta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. este plina tara de "tragatori" tineri ...cum de ...bani de iarba cate 20/seara au dar in rest sunt sartaci ...saraci tinerei... aia o sa ramana in cluburi si o sa se simta bine in continuare in felul lor pe muzica de DJ.

2. toti fumeaza doar tigari de la 9-10 lei pachetul, adica cam 300 lei /luna... hmm...adica 40% din castigul mediu?!?! De ce nu se lasa daca nu au bani?! - sa nu uitam ca majoritatea fumatorilor inraiti s-au orientat spore tigari de contrabanda si nu cred ca va renunta vreunul la tutun pentru a plati un bilet de intrare.

3. se sparg in figuri prin terase si baruri majoritatea aproape in fiecare seara unde o bere este 10 lei (si beau cate 2-3), de nu-ti vine a crede iar unii cu motoare de te si miri de unde au avut bani sa-si ia, ca sa nu mai punem la socoteala ca dau cu ele de pamant azi si maine le-au reparat... cu ce bani?! - la fel, nu vad fauna asta poposind la un festival rock.

4. cat costa un cauciuc?! cate ard "smecherii" pe sosele de "distractie"... - idem, nu e publicul vostru tinta si cauciucurile alea de regula sunt second-hand, stiti si voi asta.

5. tzoale de figuri si costume de smekeri pe ei de-ti iau ochii... pe ce bani?! - cum ziceam, nu e vorba de publicul de rockeri.

Daca este sa le plang de mila, le plang celor care au salarii mici si familii, nu pustilor care merg 200 km cu 8 litri (35 lei) si beau si fumeaza de 150 de lei pe drum si pana la destinatie...

Nu trebuie sa le plangi de mila multora, isi "plang ei singuri" dar se sparg in figuri distrugand motoarte de mii de euro... DECI AU BANI! altfel ar avea grija de ele ca de ochii din cap.

Sanatosi sa fim noi Robin Hood, si lasa-i pe saracii tineri foarte bogati, ca multi castiga dublu si triplu ca mine si ca tine si fara atata raspundere sau experienta. Eu vad zilnic, peste 2-300 de tineri care fumeaza tigari de peste 9 lei/pachet iar unii care au telefoane cat un sfert din mobra mea... si nu putini. De unde bani?! Eu la varsta lor nu aveam asa ceva... TU ?! Tinerilor astora eu nu le plang de mila ! Au dau, nu au...regret pentru ei.

 

Exista si tineri care-s mai amarati, dar aceia fac eforturi pentru o placere... pentru ei regrete si mii de scuze.

 

Asfalt uscat !

 

 

Ca o intrebare, pentru cine faceti totusi festivalul atunci? La tinerii cu portofelul mai firav le cereti scuze fie ca nu isi vor permite sa vina, fie ca vor trece pe cartofi cu ceapa in urmatoarea luna. Sincer nu prea vad multi smecheri cu fite ascultand rock si ecologizand platoul Bucegi si nici rockeri instariti calare pe HD-uri venind la bude romanesti si ascultand Negura Bunget. So? Noroc ca romanul e snob, daca convingeti lumea ca e trendy sa vina la festival la pretul asta, poate, poate ... Apropo, astazi a inceput Wacken-ul, sa deduc ca incercati sa-i faceti concurenta?

 

 

Uite daca tot pui intrebari eu imi permit sa raspund:

 

Tu esti unul din cei care cred ca le stiu pe toate. Crezi ca sti cum va fi desi inca nu a avut loc festivalul. Intradevar ai o imaginatie bogata dar nu sti detalii. Deci poti sa imi ceri detalii ca sa poti sa tragi o concluzie despre acest festival, pana atunci sunt numai vorbe despre un festival de care tu nu sti decat vreo 10% din informatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* ma scuzati daca emit o parere de pe banca mea, sunt totusi un consumator, deci imi permit.

 

nu sunt o rockerita inraita si totusi, la rastimpuri, merg la concerte rock sa ascult muzica buna. am mers in special in Bucuresti, cand au venit trupe cunoscute de afara. nu conta cat costa biletul... (am avut mereu salariu peste media din RO).

 

in privinta banilor, nu cred ca e cazul sa faceti voi, organizatorii, "educatie" tinerilor din ziua de azi" cum? cand? si pe ce? sa-si cheltuiasca banii. nu veti schimba in 2 saptamani (chiar cu un advertisig agresiv) stilul de viata al nimanui. despre mine, ce sa zic, cu banii am tot timpul o balanta "naturala" pe care o reglez din mers (adica in fiecare luna): income/outcome. cand vreau sa merg la un concert rock, de pilda, si pretul biletului mi se pare ca ar fi cam scump, ma uit in portofel, verific apoi repede daca am platit telefonul, intretinerea casei, etc., apoi daca mai am ceva cash pana la sfarsitul lunii pentru haleala si nebuniile mele, iar dupa toate astea decid ca merg sau nu la concert. daca trupele care urmeaza sa cante acolo chiar merita ("calibru" mare), atunci ma duc si in deplasare.

 

voi, din cate observ, ati mizat foate mult pe ideea de "fratie" si de "hai sa ne adunam ca suntem toti ca unul", etc. e clar ca nu ptr. calitatea muzicii veti aduce participanti (iar asta cred ca va poate spune orice membru activ al comunitatii rock din Romania, ma refer la cei care fac muzica acolo, nu numai la spectatori), nici ptr. educatia ecologica (care-i doar un pretext). ce va aduce oamenii la evenimentul vostru? ...pai eu spun ce m-a adus pe mine anul trecut la Est Eurpean show-ul ala de la aceesi locatie: am vrut sa revad prieteni, sa socializez cu motociclisti noi, sa mananc o pastrama buna (dezamagire...) si sa ma holbez la customuri (ca era concurs anuntat cu mare tromba). am stat o zi si a fost de ajuns. fara prea mari sperante, fara dezamagiri prea mari. biletul parca a costat acolo 400.000 lei (vechi) sau p-acolo...

 

anul asta nu vin, ca sa stiti. iar parerea mi-o spun pentru ca pot.

 

bafta!

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea ta despre festival este asta:

"in privinta banilor, nu cred ca e cazul sa faceti voi, organizatorii, "educatie" tinerilor din ziua de azi" cum? cand? si pe ce? sa-si cheltuiasca banii. nu veti schimba in 2 saptamani (chiar cu un advertisig agresiv) stilul de viata al nimanui. "

 

„voi, din cate observ, ati mizat foate mult pe ideea de "fratie" si de "hai sa ne adunam ca suntem toti ca unul", etc. e clar ca nu ptr. calitatea muzicii veti aduce participanti (iar asta cred ca va poate spune orice membru activ al comunitatii rock din Romania, ma refer la cei care fac muzica acolo, nu numai la spectatori), nici ptr. educatia ecologica (care-i doar un pretext). ce va aduce oamenii la evenimentul vostru?”

 

 

Restul e o descriere personala.

 

Imi permit sa iti raspund pentru ca ai postat aici la evenimentul nostru si pui cateva intrebari. Noi nu iti spunem tie personal pe ce sa iti cheltuiesti tu banii. Iar stilul de viata e problema fiecaruia. Daca mai ai intrebari despre festival iti stam la dispozitie pe forumul nostru sau aici.

 

La intrebarea ce va aduce oameni la festivalul nostru s-a rapsuns anterior.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* despre evenimentul asta (festival, cum ii spuneti voi) nu am intrebari. multumesc frumos!

 

pentru prietenii mei din toata tara care mai citesc forumul moto: va anunt ca nu voi veni la Busteni, din motive personale. probabil, tot din motive personale nu veti veni nici voi. participantii care vor fi acolo, totusi, vor ramane cu impresii de neuitat si vor povesti experientele si trairile lor ne-personale, pentru ca organizatorii au nevoie de feed back, nu?

 

pax et bonum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* ma scuzati daca emit o parere de pe banca mea, sunt totusi un consumator, deci imi permit.

 

in privinta banilor, nu cred ca e cazul sa faceti voi, organizatorii, "educatie" tinerilor din ziua de azi" cum? cand? si pe ce? sa-si cheltuiasca banii. nu veti schimba in 2 saptamani (chiar cu un advertisig agresiv) stilul de viata al nimanui.

 

Sincer, cria_p nu fac eu educatie cine si pe ce sa-si cheltuiasca banii, ca nu-i problema mea. Este strict problema lor. Pot sa-i dea pe coca, iarba, tzuica de Glasgow, kent, marlboro, pe curve sau cauciucuri SH de 50 euro bucata... este problema lor asa cum am mai zis...

Sa plang de mila unora care au bani dar se plang ca nu au... iarta-ma. Asa ca... oricui plang de mila dar nu majoritatii tinerilor.

Pretul este destul de corect pentru un festival ROCK de 3 zile cu zeci de alte concursuri, premii si activitati. Cine vrea, vine cine nu...este problema lui personala. Noi ii asteptam pe toti doritorii, criticile le asteptam la urma si sper sa fie constructive.

O zi buna.

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io inteleg ca voi vreti sa faceti un fest open-air de top, ceva gen... Wacken, DAR:

1. Sunteti in Romania (lumea n-are bani)

2. La W.O.A.,

for EUR 120,00 (incl. EUR 20,00 for Full Metal Service) plus pre-sale-fee EUR 10,00 (you don´t pay more at the advance ticket offices) + postage.

(le-am bolduit p-alea mai faimoase)

 

Iron Maiden, Alice Cooper, MĂśtley CrĂźe, Amorphis, Orphaned Land, Ill Niño, Die Apokalyptischen Reiter, BossHoss, Endstille, Kamelot, Arch Enemy, Grave Digger, Slayer, Anvil, Corvus Corax, Ektomorf, Caliban, Unleashed, Overkill, Lock Up, W.A.S.P., Immortal, Edguy, Cannibal Corpse, Soulfly, Fear Factory, U.D.O., Party Stage, Suicidal Angels, Job For a Cowboy, Frei.Wild, Voivod, Tarja Turunen, 1349, Atrocity, Smoke Blow, Kampfar, Delain, Stratovarius, Candlemass, Tiamat, Victims of Madness, No Dawn, Snakebite, By the Patient, Forever Storm, Total Riot, Wistaria, Missing in Action, Soul Stealer, Mambo Kurt, Orcus O Dis, Seven Ends, Demolished, The Sixpounder, Prayers of Sanity, Vita Imana, Katana, Cangaço, Black Out Beauty, Ghost Brigade, Crysys, Gojira, Brutus, Dead Means Nothing, Skanners, Astral Doors, Hackneyed, Mad Max, The Other, Eternal Legacy, Evile, Lizzy Borden, Broilers, Holy Grail, Secrets of the Moon, Ihsahn, Imperium Dekadenz, Raven, Nightmare, The New Black, Degradead, Crucified Barbara, End of Green, Die Kassierer, MetsatĂśll, Varg, Debauchery, Solstafir, Lake of Tears, Rotting Christ, Despised Icon, Killing Machine, The Devil's Blood, Wackinger Stage, Lord of the Lost, Fiddler's Green, Red Hot Chili Pipers, Svartsot, Torfrock, Hanggai, Letzte Instanz, Schelmish, Equilibrium, The Keltics, TĂ˝r , Orden Ogan, ,Bullhead City Tent, Spit Like This, The Circus of Horrors

 

 

This includes for example.:

 

> free parking (for any verhicle equaly if car, bus, motorbike, or camper)

> free camping - directly at your vehicle for the W:O:A Feeling (as far as the weather allows it).

> Like before there is no limitation for drinks or any food on the parking- and camping area

> only greenfields and direct ways to the fesivalarea (as far as the weather allows it).

> Shuttle to the Wacken or Schenefeld swimming-bath.

> Garbage will be collected from us for free – No garbage deposit

> Festivalstickers

> free CD

> many little suprises = Full Metal Bag

> and many more......

 

eu va urez bafta!

 

Si eu VA urez Bafta, dar conform descrierii de mai sus ''IcemaN'' nu prea sunt sanse de o resuita. SLAB!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...