Sari la conținut

The two girls...


Joey
 Share

Postări Recomandate

neutral - aparatorul dreptatii :P

 

 

parca in primele poze nu era vopsit rezervorul.

 

unde cand cum cat?

Accident din pacate, e colantat nu vopsit, e inca in reparatii... :D

Mesaj completat

Bravo desen pe rezervor i-ati tras mobrei!!!....Parbriz inca nu ati gasit? Sau ati renuntat la idee?

Nu am renuntat, dar pentru 2 - 3 luni de sezon merge exact cum este, calatoriile in afara orasului le-am facut deja :crack:

Mesaj completat

fata, nu vrei sa te inscrii in monster lounge? ca si aia numa' pana la academie reusesc sa ajunga.

Pai daca au asemenea performante prefer sa ma lipsesc, mai am pana ajung la nivelul ala :)

Multumesc tuturor pentru urari ! :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 108
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cam dezbracate fetele in pozele astea noi - tu fara echipament (ce-i drept, e mai sexy asa, desi o fata faina in echipament de circuit e un deliciu absolut)... macar mobra are ceva bikini roz :crack:

 

Apropo, sunt foarte curios: de ce zici ca ai facut deja calatoriile in afara orasului? Motocicleta ta o sa isi ceara la un moment dat drepturile si o sa vrea si la drumetii de juma de zi pe drumuri sinuoase cu asfalt perfect...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sacalii! Cum apare o fumeie, cum vad doi, trei din gasca mea ... :lol: Unde o fii Nyt? :lol:)

 

Frumoasa mobra, frumoasa fata :) La cat mai multi kilometrii!

 

 

E luata fata Butoane ! Eu stie...asa ca lasa vrajeala cu frumoasa mobra ca nu tine ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E luata fata Butoane ! Eu stie...asa ca lasa vrajeala cu frumoasa mobra ca nu tine ! :crack:

Ce inseamna dom'le sa ai informatii la momentul oportun :lol:....Bah , da puteai si tu sa lasi "misterul"in aer sa aiba de cine rade Dan...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt baiat serios mah, cu nevasta :) Cu neveste, ma rog ... o includ si pe suzi :P

Mesaj completat

E luata fata Butoane ! Eu stie...asa ca lasa vrajeala cu frumoasa mobra ca nu tine ! :crack:

 

Ahaaa, deci am avut dreptate, nu te-ai putut abtine :lol: hahahaa

Mesaj completat

Da-i repede PM!!!! Lu' Nyt mah, la ce te gandesti?

 

Cu Nyt am o relatie mai speciala :lol: ne telefonam

 

 

Liviu fierbe! hai bah, zi si tu ceva.

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt baiat serios mah, cu nevasta :) Cu neveste, ma rog ... o includ si pe suzi :lol:

Nu a negat nimeni asta! Tu il adusesi pe satanistu' de Nyt in discutie. :crack:....

 

P.S. : Gata cu off-ul ca ii stricam fetei topicul. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam dezbracate fetele in pozele astea noi - tu fara echipament (ce-i drept, e mai sexy asa, desi o fata faina in echipament de circuit e un deliciu absolut)... macar mobra are ceva bikini roz :lol:

 

Apropo, sunt foarte curios: de ce zici ca ai facut deja calatoriile in afara orasului? Motocicleta ta o sa isi ceara la un moment dat drepturile si o sa vrea si la drumetii de juma de zi pe drumuri sinuoase cu asfalt perfect...

Port echipament 90% din timp, si cand am facut pozele erau 35 de grade afara... :crack:, la anu sper sa ii ofer motocicletei toate drumurile frumoase dar momentan nu mai pot eu

Mesaj completat

E, daca tot ati terminat cu calatoriile \"exterioare\" macar joia treceti si voi pe la Constitutiei joia, sa o vedem si noi cu ochiu\' nostru pe aerografiere....:P.....

Am vrut ieri sa venim dar a intervenit o problema

Mesaj completat

Sacalii! Cum apare o fumeie, cum vad doi, trei din gasca mea ... Unde o fii Nyt?

 

Frumoasa mobra, frumoasa fata La cat mai multi kilometrii!

:)

Mersi oricum!

Mesaj completat

Ce inseamna dom\'le sa ai informatii la momentul oportun ....Bah , da puteai si tu sa lasi \"misterul\"in aer sa aiba de cine rade Dan ...

ah, si a rezistat treaba doar 9 pagini... nasol moment

:lol:)))

Editat de extremdegeoloverr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ia gata cu discutiile de genu "frumoasa motoreta, ce nr de telef are...?"... :)

 

S-o stapanesti sanatoasa si oricum da' nu "calduta" :crack:

Nu am inlteles exact ideea, mersi oricum:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam putin echipament totusi :D

 

Totusi... nu eram in trafic ;) faceam poze... echipamentul il scosesem din cadru.... :baldy:

Uita`te in primele poze atasate...

Editat de extremdegeoloverr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totusi... nu eram in trafic :D faceam poze... echipamentul il scosesem din cadru.... :baldy:

Uita`te in primele poze atasate...

 

:blbl: Avea si el nevoie de un motiv ca sa intre in vorba si cum gramatica nu mai era de actualitate iar cauciucurile erau deja fumate a ramas o singura varianta...Echipamentul! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...