Sari la conținut

Poze Pt Fly


Postări Recomandate

ala e nimic , in comparatie cu altii!

cel putin eu am vazut in tricou, treaca mearga ca e cald, in slapi nu sandale si bermude din alea cu care eu merg la strand!! :banana: sa nu mai zic de casca :smoke:

si pe vitezana, oricum nu ar mai conta la cazatura ca esti cu chopper sau vitezana :laugh:

Editat de mas oyama
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca scopul topicului e sa razi de echipamentul unora. Chiar va plictisiti acasa?

 

Cel mai corect este sa mergeti voi cum credeti ca e mai bine si sa nu priviti in curtea altora!

 

Si eu merg in tricou/pantaloni scurti si papuci in bucuresti. Dar daca ma face unul prost la semafor cred ca ii rup capul. Conform legii sunt ok daca am la mine actele si casca!

 

Caldura in perioada asta introduce o stare de discomfort in orase mari cu multe semafoare. Nu ai cum sa te ventilezi. Eu merg mai relaxat in tricou decat in geaca de piele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comentarii la poze:tipul ala cu chopperul are farul stins,desi aia doi cu masinile au pozitiile aprinse si in plus cred ca-s inafara localitatii.Oricum, fiecare face ce vrea ca doar suntem majori.De asemenea fiecare raspunde pt integritatea propriei persoane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cand mergi in papuci cum schimbi vitezele ? nu iti cad ? :D . recunosc eu merg in adidasi cu sireturi (paricol) . mie unu mi-au placut autostopistele alea (daca nu cumva erau altceva :burnout:)

 

sal

nu stiu altii cum sunt dar .............. vreau sa cred ca au facut o gluma.

ala cu motorul e la mare, nu aveti de unde sa stiti ca acei papuci nu sunt prinsi de picior si cand vrei sa mergi pe plaja la plimbare (pt ca omu' e la mare) e "beton" in costum de piele. :cheers:

asta e, uniie cu bascalia aici. poza cu fetele a ajuns din greseala dar ele nu vor decat sa ajunga acasa, daca intelegi ce vreau sa zic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai om ca glumim si noi!!

pina la urma fiecare merge cum vrea pe motor, si ne-am cam dus in afara temei topicului!

fetele or fi gasit si ele pe cineva care sa le duca acasa :D

 

ok, man

asha ziceam shi yo, fiecare mere cum vrea, e adevarat ca tre' sa ne protejam pt ca "soferi" sunt multzi.

asfalt uscat ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...