Sari la conținut

Manuale Pentru Ij!


cristian78
 Share

Postări Recomandate

care vrea manual de ij in romana...

am incercat sa dau de demostene sa puna manualul la el pe site dar nu e chip sa dau de el ..... as ca voi incerca sa il pun pe un server vad eu unde sa il puteti lua ..... are destul de mult (vreo 108 Mb) da este documentat ...... daca e cineva din bucuresti ne putem intalni si ii dau pe cd ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

manualele (originale) nu le pot da fiindca si eu le-am imprumutat..... Dar le-am scanat si vi le pot da in format digital ..... eu cred ca e mai bine asa ..... fiindca puteti face orice cu ele .... si nici nu se deterioreaza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu le vreau. SI am si un server unde le pot pune. Sunt din Bucuresti si ma gasesti pe YM cu ID-ul "emilsavu".

 

 

Bafta si drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca va fi pus pe vreun server ar fi excelent, sa-l putm lua cu totii.

Tocmai de asta am vrut sa iau legatura cu demostene ....

 

In sfirsit m-a contactat.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator dorutrucker

shi io, shi io freau am o gramada de schitze ale motocicletei in sine (motor,cadru electrica shi toati celi, dar explicatziile sunt in rusa

) dar nu am explicatzii, apropo sunt pentru Planeta sau Jupiter(e vorba de motor binentzeles), punetzi-le mai repede pe un server.Multzam fain anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai salut.

iti dau eu o idee. daca nu poti rezolva cu demostene, poate vorbesti cu bhairavah ca are un ftp unde sunt tot felu de chestii. oricum si eu vreau materialu pt ca si eu am un IJ'ut si vreau sa stiu ce sa ii fac daca crapa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu manualul de Ij. Din nefericire am tamponat motorul zilele trecute :) si trebuie sa il demontez complet sa il repar si nu prea stiu cum. Atentie mare la taxi-uri intorc si pe linia continua fara sa acorde prioritate :( , iti dau asigurarea si pleaca zimbitori. Spune-mi cum putem lua legatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu manualul de Ij. Din nefericire am tamponat motorul zilele trecute :)  si trebuie sa il demontez complet sa il repar si nu prea stiu cum. Atentie mare la taxi-uri intorc si pe linia continua fara sa acorde prioritate :( , iti dau asigurarea si pleaca zimbitori. Spune-mi cum putem lua legatura.

Ti-l dau eu pe cd. Da-mi un mail cu adresa sau ceva date de contact pe mieloo@offline.ro

 

 

 

Bafta si drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Demostene a reusit sa ia manualul .... acum trebuie sa-si rezolve problemele de spatiu pe server .... totusi daca vreti sa il aveti mai repede (pentru cei din bucuresti) imi spuneti si vi-l pun pe un cd ... veniti si il luati ..... telefonul meu este 0724.532.752

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea si eu un manual de IJ daca se poate... fie el pe CD sau suit pe vreun ftp... nu conteaza... da' am nevoie.. ca ma uit ca broasca in tzeava la motor.. nu ma prea pricep la mecanica.. :(

mail-ul meu e amimagz@yahoo.com sau puteti sa dati reply si aici.. sunt din bucuresti..

merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Inca mai astept sa imi trimita si mie careva manualele pentru IJ, poate sa ma ajute cineva? sunt din Craiova.

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, care sunteti din Bucale gasiti la mine manualul de IJ de care vorbea Sergiu_Q & Company. Materiale necesare: 1 blank, ceva rabdare si nr meu:0722470774 :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, care sunteti din Bucale gasiti la mine manualul de IJ de care vorbea Sergiu_Q & Company. Materiale necesare: 1 blank, ceva rabdare si nr meu:0722470774 :D

Salut

Daca sunt din Craiova imi trimiti si mie manualele pe Cd? Nu o sa ramin dator :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...