Sari la conținut

Pa Unde Am Fost Si Ce-am Vazut


kata
 Share

Postări Recomandate

am sa incep sa pun poze de la diferite show-uri si rally-uri de pe unde am fost

azi am fost in Carisle, pennsylvania, la un show care devine din ce in ce mai mare pe coasta de est

hai sa vedem care recunoaste presonajele din pozele urmatoare (nevasta mea cu THE MAN HIMSELF, si subsemnatul cu EL, poza o cam violat-o nevasta-mea, da el ii)

 

post-7361-1153623746_thumb.jpg post-7361-1153623863_thumb.jpg

 

 

 

restul pozelor de azi

 

 

post-7361-1153624302_thumb.jpg post-7361-1153624516_thumb.jpg post-7361-1153624213_thumb.jpg post-7361-1153624077_thumb.jpg

 

post-7361-1153624597_thumb.jpg post-7361-1153624712_thumb.jpg

post-7361-1153624770_thumb.jpg

post-7361-1153624801_thumb.jpg

Editat de kata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca mori de ciuda ca nu a iesit bine poza cu Russell Mitchell :banana:

am vazut bine pretul?

bobber shovel for sale cu 6495$!!!

 

nu ii ok, am si un tricou cu autograful lui asha ca ii ok, in + planuiesc o fuga pana in california si o sa ma opresc la ei sa le vad shop-ul

bobberul ala ii sporster de 800 si de aia ii asha ieftin

mai multe poze in curand

Editat de kata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

criminale motoarele...apropo...de unde iau si io banda ptr galerii...

cred ca sunt niste show-ri pe cinste...ai...?

mai baga pozeeee...

numai bine...

sa stii ca ii foarte ciudat, depinde unde esti: daca eshti in Florida sau in sud in general vezi mai multe motoare in genul Eddie Trotta, Kendall Johnson, etc; daca esti in nord-est zona New York vezi mult old school gen Indian Larry, daca mergi in zona centrala-nord mult stil industrial si mecanic cam in liniile celor de la Detroit Bros, daca e un show in sudul central vezi motoare in genul celor de la Stroker, California de sud Jesse J. Exile si influentze Japoneze (Zero Engineering, Chicca), in zona Oregon si Washingon State ii mult old school si motociclete foarte rafinate si finisate.

in ceea ce priveste banda pt galerii intreaba pe cineva care se stiu la kalk mai mult decat mine :banana: , io ma pricep la motoare :smoke:

 

 

mai ia niste poze de anul trecut

 

post-7361-1153675756_thumb.jpg post-7361-1153675721_thumb.jpg post-7361-1153675565_thumb.jpg post-7361-1153675426_thumb.jpg

 

post-7361-1153675355_thumb.jpg post-7361-1153675251_thumb.jpg post-7361-1153675202_thumb.jpg post-7361-1153675316_thumb.jpg

 

post-7361-1153675524_thumb.jpg post-7361-1153675689_thumb.jpg post-7361-1153675802_thumb.jpg post-7361-1153675835_thumb.jpg

Editat de kata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e un topic tare fain,buna ideea ce o avut Cata. :banana: superbe pozele.,cel de mai jos e acum desktopul meu.(am pus poza mica ,13k,sa nu incarc serverul)...cu aceasta ocazia,deranjez cu o intrebare mai veche :stie cineva de unde pot gasi un cauciuc moto pe 15 sau 16,cu latimea cuprinsa intre 200 si 250? Multumesc..

post-8289-1153833006_thumb.jpg

Editat de 13 Todesengel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e un topic tare fain,buna ideea ce o avut Cata. :cheers: superbe pozele.,cel de mai jos e acum desktopul meu.(am pus poza mica ,13k,sa nu incarc serverul)...cu aceasta ocazia,deranjez cu o intrebare mai veche :stie cineva de unde pot gasi un cauciuc moto pe 15 sau 16,cu latimea cuprinsa intre 200 si 250? Multumesc..

in romania aduce pneurom metzeler dar f scump.

de ex la ei 200/15 costa 10 mil. iar in italia l-am gasit la 140 eur.

mai bine ia de-afara daca poti

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

ieri cred ca ma avut ultima iesire cu moto pe anul asta si m-am gandit sa pun neste poze sa vedetzi cum a fost, primele poze sunt de pe drum iar seria cealata este de la un loc numit Skyline Drive in m-tzii Apalashi in West Virginia, ii o sosea de munte cam de 241km printr-un peisaj super tare, pe linga sosea trece un traseu de drumetzie de care incepe din Maine si se termina in Georgia are in total 3233km (asta ii traseu de mers pe jos mare atentzie) si cam 150 de persoane il fac in intregime pe an, misto nu?

 

 

 

 

 

 

 

 

Editat de kata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ehe...dupa cate vaz eu inca mai mergi in tricou,deci nu-mi spune mie ca "gata,e ultima pe anul asta" :cheers: ..noi p`aci mai punem cate-o hainuta pe noi cu fiecare grad in minus si tot iesim...si ne bucuram de mama focului cand se anunta "cu +" la temperaturi :friends: ...asa ca da-i bataie :drink: ...si la cat mai multe poze ca sa ne "clatim" si noi ochii prin vizierele aburite :blink:

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ehe...dupa cate vaz eu inca mai mergi in tricou,deci nu-mi spune mie ca "gata,e ultima pe anul asta" :cheers: ..noi p`aci mai punem cate-o hainuta pe noi cu fiecare grad in minus si tot iesim...si ne bucuram de mama focului cand se anunta "cu +" la temperaturi :friends: ...asa ca da-i bataie :drink: ...si la cat mai multe poze ca sa ne "clatim" si noi ochii prin vizierele aburite :blink:

asfalt uscat!

hahaha, da mi-ar place si mie sa ma dau pe ploaie si pe frig dar nu mai imi permit, genunchiul mii pushcat si incheietura de la mina stanga mii si ea praf. am fost si io tanar si nelinistit odata si m-am cam neglijat, eh ata e.

si un scurtmetraj (foarte scurt sa fiu mai exact)

http://media.putfile.com/last-call-63

Editat de kata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 5 months later...

am fost recent la un all american drag race pe aci prin imprejurimi, au fost zi deschisa pt oricine il tine motorul sa faca o tura pe sfertu' de mila. niste poze cu motoarele prezente, am si ceva filmari pe care le voi pune pe net si cand is gata va dau link-urile

Editat de kata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...