Sari la conținut

Goblin Show Odessa XII 2010


Postări Recomandate

Sa-nteleg ca a fost frumos ;) . Cum a fost drumul? Cum au fost Ucrainencele? :P

Ucrainiencele bune si ieftineeeee,drumul de intoarcere ne-a rupt la bani pentru ce nea mancat tare, tare sa vedem transinistria(proasta alegere)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt oricine vrea sa mearga prin partea Rusa, obligatoriu minim 50 E de fiecare vama. Minim. Altfel ramanetzi fara motoare sau nu trecetzi. ac atatea rahaturi ca sa-i platesti de nici nu-tzi inchipui....de la sustras hartii din acte, apoi te anuntza ca-tzi lipsesc acte shi sa te intorci de unde ai plecat, pana la ai ulei pe motor, ne poluezi tzara.....amenda..... Deci, minim 50-100 E i-tzi trebuie de fiecare vama prin care treci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt oricine vrea sa mearga prin partea Rusa, obligatoriu minim 50 E de fiecare vama. Minim. Altfel ramanetzi fara motoare sau nu trecetzi. ac atatea rahaturi ca sa-i platesti de nici nu-tzi inchipui....de la sustras hartii din acte, apoi te anuntza ca-tzi lipsesc acte shi sa te intorci de unde ai plecat, pana la ai ulei pe motor, ne poluezi tzara.....amenda..... Deci, minim 50-100 E i-tzi trebuie de fiecare vama prin care treci.

au.naspa

cu voi ne am intalnit la goblin show ?

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da

fain :P

am cam 8 Gb de poze.sper sa ajung sa pun la noapte

noi am scapat fara nici oi problema dar nu vrei sa stii pe ce drumuri am mers la intoarcere ( nici cu cross-ul nu mergeai ok )

 

oricum , la cate Gold Winguri am vazut nu mai comentez

cele mai faine femei din lume sunt "odessiencele" ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ucrainiencele bune si ieftineeeee,drumul de intoarcere ne-a rupt la bani pentru ce nea mancat tare, tare sa vedem transinistria(proasta alegere)

 

Nu sunt foarte ieftine totusi :) . (daca sunt treze) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era tare daca se anunta/organiza in prealabil o excurise acolo. Poate se mai bagau si altii de prin tara, care nu au timp sa afle de toate intrunirile acestea de peste hotare. Daca se mergea in gasca mai mare, oare tot asa groasa era treaba prin vamile lor?

Editat de Bogmad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are dreptate Constantin, eftine nu mai sunt...decat bete :)

Mesaj completat

Dap. Shi am platit pe la toate vamile in jur de 350-400 Euroi.

Alo!!! domnu!!!Sint ei de vina ca dv.nu ati avut asigurare pentru moldova si ucraina?io zic ca nu.Sint ei vinovati ca matale ti-ai pus cauciuc cu alta dimensiune decit cea din talonul mobrei?io zic ca nu.Ca motorul dumneavoastra este manjit de ulei (de 2 luni il stiu eu asa)?sint ei oare de vina?I zic ca nu.

Asa sa revizuim un pic cata vina avem noi si cata au ei.

Daca imi aduc bine aminte l-am intrebat pe dl Constantin daca are procura tradusa in ruseste,dansul a zis ca nu trebuieste(se pare ca nu a avut dreptate)

deci...?Daca eram in regula noi nu mai plateam asa de mult.

Inca ceva,dv erati la horcait in cort sau mai bine zis la odihna ,eu am vazut viata de noapte din locatie,cu preturi cu tot.....chiar tot.

Hai pa.

 

Mesaj completat

poze...

post-625-1277228145_thumb.jpg

post-625-1277228165_thumb.jpg

post-625-1277228173_thumb.jpg

post-625-1277228179_thumb.jpg

post-625-1277228185_thumb.jpg

post-625-1277228202_thumb.jpg

post-625-1277228230_thumb.jpg

post-625-1277228248_thumb.jpg

post-625-1277228263_thumb.jpg

post-625-1277228276_thumb.jpg

post-625-1277228305_thumb.jpg

post-625-1277228320_thumb.jpg

post-625-1277228347_thumb.jpg

post-625-1277228380_thumb.jpg

post-625-1277228398_thumb.jpg

post-625-1277228416_thumb.jpg

post-625-1277228429_thumb.jpg

post-625-1277228443_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo!!! domnu!!!Sint ei de vina ca dv.nu ati avut asigurare pentru moldova si ucraina?io zic ca nu.Sint ei vinovati ca matale ti-ai pus cauciuc cu alta dimensiune decit cea din talonul mobrei?io zic ca nu.Ca motorul dumneavoastra este manjit de ulei (de 2 luni il stiu eu asa)?sint ei oare de vina?I zic ca nu.

Asa sa revizuim un pic cata vina avem noi si cata au ei.

Daca imi aduc bine aminte l-am intrebat pe dl Constantin daca are procura tradusa in ruseste,dansul a zis ca nu trebuieste(se pare ca nu a avut dreptate)

deci...?Daca eram in regula noi nu mai plateam asa de mult.

Inca ceva,dv erati la horcait in cort sau mai bine zis la odihna ,eu am vazut viata de noapte din locatie,cu preturi cu tot.....chiar tot.

Hai pa.

 

Mesaj completat

poze...

 

:) nu ai uitat sigur nimic? mai bine fa-ti timp si fa o lista pentru baieti ce sa aiba la ei cand pleaca la asemenea drum ..... (nafara de bancnotele de 5 usd care nu mai folosesc la nimic :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

seara buna

 

ca sa nu mai deschid alt topic si pentru ca ne-am si vazut pe acolo:

 

pozele mele

 

http://picasaweb.google.com/bubexu/OdessaU...JHKhNOrq8vauQE#

 

 

Mesaj completat

Era tare daca se anunta/organiza in prealabil o excurise acolo. Poate se mai bagau si altii de prin tara, care nu au timp sa afle de toate intrunirile acestea de peste hotare. Daca se mergea in gasca mai mare, oare tot asa groasa era treaba prin vamile lor?

salut

 

pai am anuntat dinainte :)

la topicul cu intalniri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai am anuntat dinainte :)

la topicul cu intalniri :D

 

Pff....mea culpa atunci. Imi pare rau ca mi-a scapat....chiar as fi venit... :)

 

Asta este...poate data viitoare.

 

Respecte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era tare daca se anunta/organiza in prealabil o excurise acolo. Poate se mai bagau si altii de prin tara, care nu au timp sa afle de toate intrunirile acestea de peste hotare. Daca se mergea in gasca mai mare, oare tot asa groasa era treaba prin vamile lor?

Sigur cam aceiashi bani ne luau, dar inpartzit la mai multzi, urla foamea-n iei.

Luatzi de cititzi... http://www.basa.ro/forum/lofiversion/index.php/t33.html

 

Mesaj completat

seara buna

 

ca sa nu mai deschid alt topic si pentru ca ne-am si vazut pe acolo:

 

pozele mele

 

O intrebare, nu-mi dai shi mie pozele cu moto der pe acolo...ca noi ne-am inbatat shi nu prea am facu :) Daca nu te deranjeaza i-tzi dau o adresa de ftp sa mi le urci shi mie. Mercic

Mesaj completat

Alo!!! domnu!!!Sint ei de vina ca dv.nu ati avut asigurare pentru moldova si ucraina?io zic ca nu.Sint ei vinovati ca matale ti-ai pus cauciuc cu alta dimensiune decit cea din talonul mobrei?io zic ca nu.Ca motorul dumneavoastra este manjit de ulei (de 2 luni il stiu eu asa)?sint ei oare de vina?I zic ca nu.

Asa sa revizuim un pic cata vina avem noi si cata au ei.

Daca imi aduc bine aminte l-am intrebat pe dl Constantin daca are procura tradusa in ruseste,dansul a zis ca nu trebuieste(se pare ca nu a avut dreptate)

deci...?Daca eram in regula noi nu mai plateam asa de mult.

Inca ceva,dv erati la horcait in cort sau mai bine zis la odihna ,eu am vazut viata de noapte din locatie,cu preturi cu tot.....chiar tot.

Hai pa.

 

Nuuuu, nu sunt ei de vina ca tzi-au ciordit foile de drum dih pasaport, nu ei sunt de vina ca nu tzi-au pus viza la intrare in Ucraina shi tu tantalau nu te-ai uitat..... Shi ce puii mei, nu am voie sa am ulei pe motor ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...