Sari la conținut

Din Nou Tepari


new biker
 Share

Postări Recomandate

Am gasit site-ul asta www.dbros.lx.ro.Oameni astia sustin ca au 2 R 71 din cele aprox 2000 care am inteles ca au fost produse.Deoarece am vazut ca au fost oameni care s-au pacalit cu asemenea motocilclete, m-am gandit sa in intreb pe cunoscatori daca sunt BMW-uri sau nu.Eu nu am destule cunostinte in domeniu ca sa imi dau cu parerea. :)Am uitat sa pun semnul intrebarii la sfarsitul titlului postului.Eu inca ii consider oameni cinstiti, pana la proba contrarie!

Editat de new biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit site-ul asta www.dbros.lx.ro.Oameni astia sustin ca au 2 R 71 din cele aprox 2000 care am inteles ca au fost produse.Deoarece am vazut ca au fost oameni care s-au pacalit cu asemenea motocilclete, m-am gandit sa in intreb pe cunoscatori daca sunt BMW-uri sau nu.Eu nu am destule cunostinte in domeniu ca sa imi dau cu parerea. :)Am uitat sa pun semnul intrebarii la sfarsitul titlului postului.Eu inca ii consider oameni cinstiti, pana la proba contrarie!

in legatura cu cel fara atas din 1940 sunt sigur ca e de fapt un M-72 rusesc.cel cu atas seamana foarte mult cu un R 71 insa nu bag mana in foc pana nu vad motocicleta de aproape.in mod sigur insa nu e M.s-ar putea asadar sa fie tepari insa doar pe jumatate. :banana: :smoke: :laugh:

post-10713-1153681709_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt M-uri, le-am mai vazut prin targ prin vitan si la intalnirea de la Ploiesti, iar propietarii sunt 2 frati care au o gramada de motoare, in special din astea vechi, au fost prezentati si la emisiunea "2 roti" , mai demult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...