Sari la conținut

Grupul EN500 &OUTSIDERS


Satana
 Share

Postări Recomandate

Vin si eu sa fie cu noroc ca e prima data cand il duc la doctor-service moto . Imi sunt emotiile f mari ce-o fi inauntru... Sa nu ajung la concluzia ca mai bine bagam banii in piese...

Mesaj completat

Filo daca treci pe la mine schimbam cablul de kit rapid ca e greu fara ambreiaj.

Mesaj completat

Stie cineva pasile valve sh ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Kitul ala de la Louis,stiu ca-i pt. acceleratie,nu pt. ambreiaj.Cablul de ambreiaj,mi-i s-a spus (eu n-am umblat la vreunul,ca sa vad),ca e ceva mai gros.

Am avut si eu o mica problema cu farul - la dus,spre Mangalia,functiona ok,dupa-masa ,sambata seara -nexam !Din fericire,am constatat ca mi-i s-a ars sigurantza xenonului...Si e sub sea... Bineinteles, am patzit-o seara,cand aveam nevoie de far ;) ...A fost foarte funny ,mai ales intre Mangalia si Vama Veche,unde pauza iluminat public,si bineinteles,conform legilor lui Murphy,nici nu prea treceau masini...! Noroc ca era luna plina...Duminica dimineatza,primul lucru la care m-am uitat,asta era - sigurantza !

 

Care vrei un porumbel? Acuma,cand scriu,imi sta pe-un umar.Evident,Emma il studiaza indeaproape. Problema e si Emma,dar mai ales motanu'...M-am pricopsit cu zburatoarea asta,stand de vorba cu un client.Intai a aterizat linga mine,p-orma s-a mutat pe ornamentul aripii fatza (vulturul :laugh: ...),si p-orma, direct pe umarul meu...E maricel,aproape cat unul matur si maninca singur.N-are frica,asta-i problema... La mine,n-o sa aibe zile multe,cu pisoiul care e deja in spatele meu,si-l studiaza...Afara,daca-l duc inapoi, e plin de matze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok dar eu am constatat ca are doar o pastila ptr acceleratie, si la Beatrice la fel, e foarte universal, il aduc si pe al meu si scule si cand ne intalnim cu toti sau mai sigur vii pe la terasa ,ne ia 10 min .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care vrei un porumbel? Acuma,cand scriu,imi sta pe-un umar.Evident,Emma il studiaza indeaproape. Problema e si Emma,dar mai ales motanu'...M-am pricopsit cu zburatoarea asta,stand de vorba cu un client.Intai a aterizat linga mine,p-orma s-a mutat pe ornamentul aripii fatza (vulturul :laugh: ...),si p-orma, direct pe umarul meu...E maricel,aproape cat unul matur si maninca singur.N-are frica,asta-i problema... La mine,n-o sa aibe zile multe,cu pisoiul care e deja in spatele meu,si-l studiaza...Afara,daca-l duc inapoi, e plin de matze...

Daca nu-l vrea altcineva si la tine chiar nu e in siguranta, il iau eu. Am multi crescatori de borumbei in cartier...Pana nu demult si eu ma ocupam cu cresterea lor ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marius zicea ceva de-o terasa a unui cunoscut de-al lui...Se poate face si-o mica plimbare pina acolo,si cica are si preturi mai mult decat decente... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai e inghesuiala acolo, haideti undeva la o terasa in aer liber, cu spatiu, gen piranha, acolo langa politehnica

Ok, unde vreti, acolo merem.

 

Eu am programare la dentist la ora 19:00...Sa vad cum fac poates scap si vin totusi...

De venit, tre' sa veniti ca am de dat o bere fara alcool, cu ocazia imbatranirii mele cu un an. ;)

 

Sak, vad ca citesti si tu p-aici, nu ai chef de-o bere in aer liber? :laugh:

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Beatrice: chef am tot timpul si chiar imi pare rau ca nu v-am mai vazut, dar anu' asta m-am facut om neserios si nu prea mai imi onorez promisiunile, asa ca mai bine tac decat sa zic ca vin si sa nu ajung.

 

Astept sa ajungeti la o concluzie in legatura cu locul si ora si vad cum incerc sa ajung. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine, tinand cont ca Mihai este "avariat" si nu se poate deplasa foarte departe, eu zic sa ramana undeva mai aproape, la Piranha, la 18.30.

Va asteptam acolo, dupa 18.30.

 

Daca in caz ca intervine ceva, sunati-ma si pe mine sa stiu, ca nu voi fi pe la calculator. Merci! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii mai si umbla,cu treaba,prin oras...

Ganditorule...Sa iau la mine si-o franghie,in caz ca tre' sa te remorchez ;) ...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mihai, eu si Alex vom fi la locul stabilit, la ora stabilita, cine vrea si poate sa vina, ne va gasi acolo, ca oricum nu am mai stat de mult la povesti. :laugh:

 

Cat despre "restul"care "umbla cu treaba prin oras", nu ne intereseaza pentru ca si asa, dupa fiecare intalnire isi exprima nemultumirea (subiect discutat in urma cu cateva pagini).

 

Restul, va asteptam! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ne intereseaza pentru ca si asa, dupa fiecare intalnire isi exprima nemultumirea

Restul, va asteptam! ;)

 

 

Scuze,Maria Ta...Doar nobilimea folosea pluralul,pt. propria persoana,nu...? Stiu ca nu-ti place critica, vrei doar aprecieri (oare inclusiv si pt. tavaleala..?! ;) )...Uite,o sa vin asa,numa' de-al dreacu',ca sa te-oftici tu...! :laugh: In caz ca nu stii,da' cu Filo am stat la un suc,si la mare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze,Maria Ta...Doar nobilimea folosea pluralul,pt. propria persoana,nu...? Stiu ca nu-ti place critica, vrei doar aprecieri (oare inclusiv si pt. tavaleala..?! ;) )...Uite,o sa vin asa,numa' de-al dreacu',ca sa te-oftici tu...! :laugh: In caz ca nu stii,da' cu Filo am stat la un suc,si la mare...

 

 

:D ..ce va mai place varza.....

Apropos, daca tot vreti sa discutati intimitati si aveti curiozitati legate de tavaleala, stiti de la ce vine FUCK?!

 

 

hai, copii....cine stie, ridica mana! ;)

Editat de ValoXM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) ..ce va mai place varza.....

Apropos, daca tot vreti sa discutati intimitati si aveti curiozitati legate de tavaleala, stiti de la ce vine FUCK?!

 

 

hai, copii....cine stie, ridica mana!

;)

"Fornication Under the Command of the King"

 

:D :D

 

ce primesc daca am raspuns corect? :laugh:

 

si nu, nu ne place varza - dar tie iti place sa faci chec?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai tu,da' numa' la prostii ti-e gandu'..."tavaleala" la propriu, ;) ,nu la figurat..Apropo...Am auzit c-ai trecut si tu,prin Vama,week-end-ul asta...Asa-i? Chiar as fi vrut sa-ti vad costumul "ala" de baie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...