Sari la conținut

Grupul EN500 &OUTSIDERS


Satana
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

M-am intors si eu aseara sunt cam rupt, ca am facut tot drumul intr-o zi. Ati mai iesit pe undeva, ca din topic nu se intelege. Ce tare e ENeida noastra. Cand mergem la buzau sa o vedem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am intors si eu aseara sunt cam rupt, ca am facut tot drumul intr-o zi. Ati mai iesit pe undeva, ca din topic nu se intelege. Ce tare e ENeida noastra. Cand mergem la buzau sa o vedem?

Eu am tot iesit...Dar mai mult prin terase. Sambata am fost la o nunta a unu-i frate la Paulesti, unde mi-am calcat pe inima de doua ori, adica, am intrat in biserica si...am baut apa, :( minerala ce e drept, dar tot apa e...

Tu, pe unde-ai umblat? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am intors si eu aseara sunt cam rupt, ca am facut tot drumul intr-o zi. Ati mai iesit pe undeva, ca din topic nu se intelege. Ce tare e ENeida noastra. Cand mergem la buzau sa o vedem?

Hai diseara sa ne povestesti cum a fost excursia. :D

Ca si eu am sa-ti povestesc o gramada de cand ai plecat.

 

P.S.: Anumite personaje de pe aici se dau lovite de oboseala... Poate le luam cu forta ca stim pe unde lucreaza si la cat termina programul... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred c-o sa aminam toata treaba...Ploua,aici,la mine.Si cica o sa fie furtuna,chiar cu grindina.Eu,cel putzin,n-am nicio placere,sa merg pe-asa o vreme. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi nu poci, dar ne vedem noi

Mesaj completat

Eu am tot iesit...Dar mai mult prin terase. Sambata am fost la o nunta a unu-i frate la Paulesti, unde mi-am calcat pe inima de doua ori, adica, am intrat in biserica si...am baut apa, :( minerala ce e drept, dar tot apa e...

Tu, pe unde-ai umblat? :D

 

 

Pai am plecat sambata pe 10 spre ungaria si am ajuns acolo pe 12, am dormit o noapte in sebes si una in arad; am mers pe valea oltului; in ungaria am stat la 110 km de granita, la cort, intr-o statiune cu bai termale, standuri, frumos, curat si civilizat; la intoarcere, pe 18, am venit prin timisoara, caransebes, lugoj, orsova, craiova, pitesti; am facut 770 km intr-o zi si ne-a cam rupt; pun si niste poze; pt cei care merg pe acolo: evitati caransebes - orsova - turnu severin: drum superb dar in reparatii, se sta ore intregi la coada; haideti sa ne vedem si noi zilele astea, 2 useri de pe forum vor detalii despre turcia si le-am zis sa vina la o intalnirea de-a noastra, sa vb cu ei

post-38565-1279582744_thumb.jpg

post-38565-1279582794_thumb.jpg

post-38565-1279582888_thumb.jpg

post-38565-1279582945_thumb.jpg

post-38565-1279582959_thumb.jpg

post-38565-1279582971_thumb.jpg

post-38565-1279582987_thumb.jpg

post-38565-1279583000_thumb.jpg

post-38565-1279583015_thumb.jpg

post-38565-1279583029_thumb.jpg

post-38565-1279583040_thumb.jpg

post-38565-1279583050_thumb.jpg

post-38565-1279583066_thumb.jpg

post-38565-1279583076_thumb.jpg

post-38565-1279583085_thumb.jpg

post-38565-1279583095_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutam calaretul de drum lung , sa ne vedem la o barfa despre peripetiile si enduranta motoretelor noastre capricioase si cu zgomote personalizate . Va astept la terasa .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era sa zic o prostie :D

Vino maine in fata la intercontinental, imbracat sport si cu cravata rosie, un buchet mare de trandafiri, evident, tot rosii, ca s ate recunosc si...Te las sa-mi soptesti la ureche prostia care era sa o faci publica pe forum :(

Hai sa nu mai aberam, ca stricam si topicul asta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci maine la 6 la terasa din herastrau, intrarea de la arc; sa fie aproape si de beatrice in caz ca nu are motor

Am bre, cum sa n-am... :D

 

P.S.: In curand, cred ca lu' Babetzone a mea, i se va mai alatura cineva (din alt "neam"). :(

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...