Sari la conținut

Grupul EN500 &OUTSIDERS


Satana
 Share

Postări Recomandate

@Beatrice: Tu inca mai cauti ceai de canabis?

Eu?! :drink:

Niciodata... In zilele de post.

 

Pacat ca nu exista si un local in care se poate bea si un ceai din plante mai... "Exotice"... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Filo , te astept . Si o veste trista , sper temporara , cu aceasta ocazie rog pe cunoscatori daca il vad pe strada pe cainele numit OAGARU BELIT din rasa Jack Russel Terrier , sa ne dea un semn ca a inceput lumea sa planga dupa el, la propriu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Filo , te astept . Si o veste trista , sper temporara , cu aceasta ocazie rog pe cunoscatori daca il vad pe strada pe cainele numit OAGARU BELIT din rasa Jack Russel Terrier , sa ne dea un semn ca a inceput lumea sa planga dupa el, la propriu.

Cum ati piedut baiatu'? :D

Mesaj completat

Ce mai face ENeida? Suntem bunici?

SUNTEM BUNICI!!! :baldy: Avem 12 copilasi! ;)

 

Cand ne facem timp sa mergem la unitate sa vedem proaspata mamica si copilasii?

Abia astept!

 

Valo, spune-ne o zi in care putem merge. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei, sorry de raspuns tardiv:

 

 

aau fost 13, dar unul a murit(rip)....alte info: unul e alb cu negru(il prindem asa pe ala care a pangarit-o pe catea!), iar restul sunt fie maro, fie negri.........de mers la ea, aflam peste o saptamana, cand vine STAPANA ei din concediu(da, iar si-a luat......) si o mai domoleste putin, ca e cam irascibila catelusa :baldy:

 

tre' sa dam o petrecere de botez,oricum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, io ziceam ca s-a dat la ea vreun caine politist si cand colo....auzi si tu alb cu negru :baldy:

 

azi am schimbat carbunii la eugen, mersi maestre inca o data si sa ne vedem la beri

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit si io cum ca un ranjit :baldy: de catzelush ar fi taticul celor 12 pitici. Las ca data viitoare face productie in serie mica, brac + ciobanesc german.

Hai cu pozeleeeee!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma alex, da de cand cu dragostea pt catelusi la tine?

Eh... Stii cum e, omul se mai si schimba, dupa cum "bate vantu' ". Mai ales daca are si un mic "stimulent". :D

 

imi plac astia mici si inofensivi (plus ca da bine pe sticla :P)

Da bine pe sticla? ;)

Lasa ca-i zic eu lu' Pongo...

 

 

In alta ordine de idei, maine seara ne-am putea vedea?

Promit sa beau si eu o bere FARA ALCOOL, ca ultima data cand am iesit cu Mihai si cu Alex in parc, la o bere, din 3-4 guri, ma luase valu'. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa vin si eu, vedeti, daca nu sunt acolo la 20 30 inseamna ca am uitat, deci nu asteptati sa se faca 9 ca sa ma sunati, dati un bip sau ceva chiar atunci la 20 30

si sa va puneti o pancarta cu "OVIDIU-VULTURASH" ca probabil o sa uit pe cine caut acolo si de ce am ajuns acolo ^_^)

Mesaj completat

te rog mult alex, daca poti si daca ai cum si daca vrei si daca nu ti-e lene si daca crezi ca merit si daca...........

sa aduci si tu te rooog spray-ul ala pt filtrul de aer ca eu nici acum nu am dat si promit ca-mi iau pe-al meu la salariu :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa vin si eu, vedeti, daca nu sunt acolo la 20 30 inseamna ca am uitat, deci nu asteptati sa se faca 9 ca sa ma sunati, dati un bip sau ceva chiar atunci la 20 30

si sa va puneti o pancarta cu "OVIDIU-VULTURASH" ca probabil o sa uit pe cine caut acolo si de ce am ajuns acolo :D)

^_^

Offf... De la masea ti se trage totu'!

 

O sa te sunam pe la 20.00, e bine asa? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa vin si eu, vedeti, daca nu sunt acolo la 20 30 inseamna ca am uitat, deci nu asteptati sa se faca 9 ca sa ma sunati, dati un bip sau ceva chiar atunci la 20 30

si sa va puneti o pancarta cu "OVIDIU-VULTURASH" ca probabil o sa uit pe cine caut acolo si de ce am ajuns acolo ^_^)

Mesaj completat

te rog mult alex, daca poti si daca ai cum si daca vrei si daca nu ti-e lene si daca crezi ca merit si daca...........

sa aduci si tu te rooog spray-ul ala pt filtrul de aer ca eu nici acum nu am dat si promit ca-mi iau pe-al meu la salariu :D)

My man, iti dau spray-ul, nici nu se pune problema. Sa vad cum fac sa ajung acas sa-l iau, io is la munci...

Ne vedem acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vine si Filo ?

Mihai a zis ca incearca sa vina si el...

 

Tu stii sa ajungi acolo? Daca nu, ne vedem pe drum undeva. ^_^

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...