Sari la conținut

Grupul EN500 &OUTSIDERS


Satana
 Share

Postări Recomandate

a trecut o luna de la rapire (chiar, cand si cum sarbatorim?) iar gestatia la purikosi e cam de 2 luni, din cate imi aduc aminte; deci poate fi si ranjitul

Eu propun sa ne vedem sambata, undeva la o terasa, tot ca data trecuta, ca a fost frumos tare acolo. ;)

In timpul saptamanii, unii or fi mai aglomerati...

 

Ce ziceti? Sau propuneti voi ceva, cum v-ar conveni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu sunt la mare , sunt tintari la Navodari e apa prea mica pentru lucruri serioase, mi-a fiert motoru si cred ca era mai bine la mune , maine ma duc prin Constanta sa vad ce muzee sunt si poimaine ma inbat , cineva din fundul marii care nu va dat uitarii !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai demonstreaza-ne ca nu ne-ai dat uitarii si hai sa ne vedem si noi sambata! ;)

 

A zis si Ovidiu ca vine, ca vineri are ultimul examen, si Alex ca e liber.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt la mare , sunt tintari la Navodari e apa prea mica pentru lucruri serioase, mi-a fiert motoru si cred ca era mai bine la mune , maine ma duc prin Constanta sa vad ce muzee sunt si poimaine ma inbat , cineva din fundul marii care nu va dat uitarii !

 

 

Pai omoara bra tantarii aia cu arbaleta; eu sambata si duminica sunt la o cabana pe langa campulung; numele incepe cu v, nu stiu exact cum ii zice, dar e drumul nasol si treci de un baraj; am fost acolo in 2009 cu motorul, ma duc si in 2010; voi stabiliti locatia pt intalnirea aia; mama ce misto o sa avem eneizi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama ce misto o sa avem eneizi!!!

Iti dai seama ce greu o sa fie acum sa facem o sigla cu ENeida si cu atatia ENeizi? ;)

Cred ca ne facem direct steag, nu doar o emblemuta pe geaca sau un sticker! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata as propune sa ne intalnim tot la cofetaria aia pe bulevardul Lacul Tei ca e umbra frumoasa si prajiturile sunt delicioase!

Ora, de preferinta dupa 18 sa se mai duca soarele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai demonstreaza-ne ca nu ne-ai dat uitarii si hai sa ne vedem si noi sambata! :P

 

A zis si Ovidiu ca vine, ca vineri are ultimul examen, si Alex ca e liber.

 

 

Nu am cum sa va dau uitarii, ca pe oamenii de calitate nu ai cum sa-i dai la spate ;) .

singura chestie e ca sambata plec la Bz(concediu si as vrea sa ajung la intrunirea moto de acolo..e prima si deh...trebuie incurajati si baietii mei)

 

 

In plus, referitor la fuckerul care a lasat-o pe ENeida(aka Natasha) cu burtica pe jos, nu va mai faceti iluzii..nu e "ranjel", ci unul din cainii-politisti de la unitate!

Editat de ValoXM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In plus, referitor la fuckerul care a lasat-o pe ENeida(aka Natasha) cu burtica pe jos, nu va mai faceti iluzii..nu e "ranjel", ci unul din cainii-politisti de la unitate!

Moaaa... Avem ENeizi cu grade. ;)

 

Deci Mihai, Eugen si Valo nu pot sambata... Vreti sa ne vedem inainte sa plecati? Ne intalnim in 2 transe, fiecare cum poate, in timpul saptamanii sau sambata. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata as propune sa ne intalnim tot la cofetaria aia pe bulevardul Lacul Tei ca e umbra frumoasa si prajiturile sunt delicioase!

Ora, de preferinta dupa 18 sa se mai duca soarele.

 

 

Prezent :P

 

Mesaj completat

Moaaa... Avem ENeizi cu grade. ;)

 

Deci Mihai, Eugen si Valo nu pot sambata... Vreti sa ne vedem inainte sa plecati? Ne intalnim in 2 transe, fiecare cum poate, in timpul saptamanii sau sambata. :D

 

Prezent si in timpul saptamanii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cred ca blec la Buzau, insa doar daca scot astazi, cel tarziu maine motorul...Vad ca numai ghinioane am si eu si mecanicul in ultimul timp. Daca nu plec la Buzau, vin si eu la un cico, nu de alta dar vreau sa ma imbat...iar ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci ramane sambata la 18, la cofetaria din Lacu Tei, si-n timpul saptamanii, stabiliti voi ceva, ca mie mi-e indiferent.

Numai sa veniti sa ma luati de la munca, daca e un loc nou, si nu stiu sa ajung. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara vine cineva dinspre Baneasa? Sa ma agate si pe mine-n drum? ;)

Mesaj completat

Ok... Deci ieri ne-am vazut, next time, va fi sambata, adica maine? :P

 

P.S.: Multumesc Alex V. si Sebi ca ati stat sa-mi dati un impuls la plecare, sa ma urnesc si eu! (ramasesem fara curent :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine la ora 18:00 ne adunam la cofetaria de pe bulevardul Lacul Tei, vis -a -vis de intrarea in parc. Care mai doreste sa vina este invitat, prajiturile sunt bune si sucul e rece. Avem de discutat treburi importante, reparatii, alea alea, asa ca veniti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am cum sa ajung astazi la cofetarie, desi mi-e pofta de-o prajitura...Sunt aproape beat, daca nu mai rau si...La ora 8 sunt deja in drum sore Buzau. Pentru cine mai vine in orasul lu' Valo, dau de baut, dar doar pana duminica, cand expir ca termen de valabilitate :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am cum sa ajung astazi la cofetarie, desi mi-e pofta de-o prajitura...Sunt aproape beat, daca nu mai rau si...La ora 8 sunt deja in drum sore Buzau. Pentru cine mai vine in orasul lu' Valo, dau de baut, dar doar pana duminica, cand expir ca termen de valabilitate :lol:

Bine Puppy, atunci iti zic de pe acum: LA MULTI ANI!!! :crack:

Sa fii sanatos la trup si mai putin la minte, ca si pana acum! :) :lol:

 

(Asta in caz ca nu te gasesc maine la telefon.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din motiv de absenteism major nu mai tinem intrunirea de azi de la cofetaria din Lacul Tei. Ramane pe alta data, nu fiti tristi! Bucurati-va de weekend!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am venit de la Buzau...Super frumos a fost, dar din motive de greata si rauri de la bautura, adunate cu mult nesomn, m-am intors din seara asta. Daca mai aveti chef de iesit, da-ti un semn...Asta daca nu dorm ca melteanu pana luni :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am intors si eu din pribegie: targoviste sinaia predeal rasnov bran rucar campulung si cabana voina - acolo am stat la cort sambata seara;

duminica la intoarcere am mers mai drept prin curtea de arges si pitesti, oprind pt un gratar la bradet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am intors si eu din pribegie: targoviste sinaia predeal rasnov bran rucar campulung si cabana voina - acolo am stat la cort sambata seara;

duminica la intoarcere am mers mai drept prin curtea de arges si pitesti, oprind pt un gratar la bradet.

deci tu erai in statie la lukoil??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...