Sari la conținut

Grupul EN500 &OUTSIDERS


Satana
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

maine cine vrea sa ne vedem la un suc?

poate plecam miercuri/joi la mangalia? o plimbare......eu raman pe acolo pana duminica, dar merg cu treaba, asa ca nu o sa ma vedeti prea mult la fata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin :) N-am iesit din casa de cand am venit de la Buzau si mai rau, am fost nevoit sa beau singur cateva beri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana acum avem una bucata Ovidiu, una bucata Mihai, una bucata Puppy, eu, Alex, si cine-o mai fi... ;)

 

Valo si Ugluk s-au izolat de tot... Ce sa mai zic de ei... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana acum avem una bucata Ovidiu, una bucata Mihai, una bucata Puppy, eu, Alex, si cine-o mai fi...

 

Valo si Ugluk s-au izolat de tot... Ce sa mai zic de ei...

 

 

Pai Valo si Ugluk au program de batranei....stii si tu: futness, mancat, futness.....pentru a se mentine-n forma. Si cum activitatile astea ne cam obosesc, e de la sine inteles de ce nu va onoram cu prezenta!

(ar trebui sa incercati si voi...mai lasati forumul :baldy: )

Insa o s-o facem si pe asta..luam hainele de "tineri cuminti" pe noi si iesim :D ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei ValoXM las-o mai moale cu futness-ul ca te ia cu palpitatii si e nasol :baldy:. Consuma cu moderatie:P

Referitor de ieseala de maine, I'm in!

Se ya thaaare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei ValoXM las-o mai moale cu futness-ul ca te ia cu palpitatii si e nasol :D . Consuma cu moderatie:P

Referitor de ieseala de maine, I'm in!

Se ya thaaare!

 

 

:baldy: ;) ...sa traiti am inteles! apropo, ce misto e in concediu!!!!!

 

sa-i saluti si pe baieti si spune-le, te rog, ca ma gandesc la ei in timp ce ma relaxez........

 

PS:ENeida are program de gravida, la propriu..iesim de 4-5 ori pe zi..abia se mai poate misca de greutate..si e cam irascibil cu oamenii(ce mai, e cainele perfect:P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

banuiam ca ENeida asta e mare panarama, ca de aia si reprezinta grupul nostru, dar trebuia supravegheata; n-ati avut grija de ea si a ramas fata cu burta la gura, adica la asfalt; eneizii aia vor fi corcitura de ciobanesc german cu brac?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai Valo si Ugluk au program de batranei....stii si tu: futness, mancat, futness.....pentru a se mentine-n forma. Si cum activitatile astea ne cam obosesc, e de la sine inteles de ce nu va onoram cu prezenta!

(ar trebui sa incercati si voi...mai lasati forumul :baldy: )

Insa o s-o facem si pe asta..luam hainele de "tineri cuminti" pe noi si iesim :) ;)

Eu cu " sportu' "... Mai greu! :blbl:

Sunt ca pisica asta...

post-48785-1281444696_thumb.jpg

 

PS:ENeida are program de gravida, la propriu..iesim de 4-5 ori pe zi..abia se mai poate misca de greutate..si e cam irascibil cu oamenii(ce mai, e cainele perfect:P)

Cat mai are fata pana naste? :D

O sa ramana la Buzau apoi, sau o aduceti in Bucuresti cand mai cresc puisorii?

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

banuiam ca ENeida asta e mare panarama, ca de aia si reprezinta grupul nostru, dar trebuia supravegheata; n-ati avut grija de ea si a ramas fata cu burta la gura, adica la asfalt; eneizii aia vor fi corcitura de ciobanesc german cu brac?

 

 

Da, Mihai..intre o reparatie la bord i alte activitati specifice muncii sora-mii, trebuia sa stea cu nasu' infipt sa pandeasca cateaua sa nu si-o traga....habar n-am ce corcitura or sa fie aia micii...cert e ca o cam chinuiesc.

Mesaj completat

Cat mai are fata pana naste? :baldy:

O sa ramana la Buzau apoi, sau o aduceti in Bucuresti cand mai cresc puisorii?

 

 

cred ca o saptamana, maxim 2...sper sa nu fete la Buzau, ca moare maica-mea...dupa ce ca-i casa plina, sa mai stea si cu mormolocii catelei, o s-o termine psihic.

O sa o aduca sor-mea inapoi in Otopenis, insa peste o saptamana! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la o bere cand ne vedem?
[...] la o bere as iesi cu drag
Ma refac si-mi tin ficatul la cura, dupa experientele cu lichidele gradate de la mare

Bai, da' voi sunteti ultrasi bere? :drink:

 

Lasand "crâÂşming"-ul la o parte, nu stiu daca aveti cunostinta de un local foarte dragut de la Cotroceni, unde se serveste numai ceai (si cate un suculet, natural desigur) si prajiturele. Meniul este format dintr-o carticica destul de groasa pentru un meniu de ceaiuri, unde fiecare sortiment de ceai are cate un paragraf dedicat (zona de unde provine, arome si poate putina istorie).

Este un loc foarte linistit si intim, unde in surdina se aude o muzica superba, se bea un ceai bun, iar ca loc de "hodinit" avem niste pernute, in loc de scaune, si o masuta micuta pe care ne punem ceaiul. :)

Localul se cheama "Ceai la Cotroceni", si este pe undeva pe langa My Moto.

V-ar tenta o schimbare de peisaj saptamana asta, pe la sfarsit, eventual? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...