Sari la conținut

Grupul EN500 &OUTSIDERS


Satana
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai daca ne strangem mai multi, da. :laugh:

Alex V a zis ca sunt 4 paturi (parca asa) si 2 fotolii extensibile. Paturile, vedem cum le impartim, dar in principiu avem loc, mai ales daca dormim 2 in pat.

Dar puteti lua totusi, ca rezerva si un sac de dormit.

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Perfect! ne auzim dupa amiaza sa aflu unde ne intalnim. Sper ca pana atunci sa fac si schimbul de ulei.

Apropo, voua vi se intampla ca de vreo 2 zile sa nu mai primiti newsletter pe mail de la nimic? Stiti cumva cum rezolv situatia asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a notat. Maine fac o lista cu ce tre sa iau la mine, ca-s cam uituc de fel si deja am prea multe-n cap :D

Hai ca zic eu: cric (pentru ridicarea masinii, ca sa pui scanduri sub roata, in caz de nevoie), sfori (pentru cazul in care trebuie un tractor care sa scoata masina), sarma, sau soricei (pentru legarea spolierului), si mai vezi tu. :laugh:

 

P.S.: Nu are nici o legatura cu pataniile de la ultima iesire! ;)

Perfect! ne auzim dupa amiaza sa aflu unde ne intalnim. Sper ca pana atunci sa fac si schimbul de ulei.

Apropo, voua vi se intampla ca de vreo 2 zile sa nu mai primiti newsletter pe mail de la nimic? Stiti cumva cum rezolv situatia asta?

Nu ai ce rezolva, e probabil ceva "de la ei".

Ce ulei ti-ai luat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca zic eu: cric (pentru ridicarea masinii, ca sa pui scanduri sub roata, in caz de nevoie), sfori (pentru cazul in care trebuie un tractor care sa scoata masina), sarma, sau soricei (pentru legarea spolierului), si mai vezi tu. ;)

 

P.S.: Nu are nici o legatura cu pataniile de la ultima iesire! :P

Sunt convins ca nu are nici o legatura :D Imi dau silinta sa-mi dotez buburuza cu tot ce trebuie :laugh: Sau poate uit.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate vin si eu pana in Crangasi , nu promit ,in functie cat de repede termin de vorbit cu un tip care costumizeaza HD-uri . Si vin pe scuter .

Dar motorelu' nu a patit nimic, nu? Doar ca nu vrei sa mergi cu el pana nu-l faci?

Si al meu a inceput sa zdrangane din ce in ce mai tare, iar acum nici nu mai sta la relanti; i l-am reglat azi de vreo 3 ori cand am venit la munca... :laugh:

 

Si nu ti-am adus ghiozdanelul in care ne-ai dat pizza pentru ENeida ultima data... ;)

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca "anumite personaje" vor veni la munte (inca nu e sigur), luati din spirit de camaraderie si 2 saci de dormit, sau 1 si mare in care se pot face permutari fizice.

 

Multumesc anticipat. :laugh:

 

Acum, pt sufletele largi, we have news about ENeida: vineri pleaca la Buzau cu noua "stapana"..sor-mea a facut acte de proprietate pe catea si nu ne mai lasa sa o vedem. A zis ca E A EI! ;) . Oricum, a fost dusa la doctor, deparazitata, tratata o labuta si i s-a cumparat o lesa noua. Cea veche e la mine, o sa i-o dau lui Beatrice ca sa ajunga la "proprietar".

 

 

Sa ne vedem cu bine......pup pe aia care se uita la ce am scris. mai ales pe cine se simte :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact inca nu a patit nimic, voiam sa il desfac azi dar s-ar putea sa plec la Brasov si nu il las bucati prin terasa, iar scuterul merge <80/h si e automatic asa ca in oras ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca "anumite personaje" vor veni la munte (inca nu e sigur), luati din spirit de camaraderie si 2 saci de dormit, sau 1 si mare in care se pot face permutari fizice.

 

Multumesc anticipat. :laugh:

 

Acum, pt sufletele largi, we have news about ENeida: vineri pleaca la Buzau cu noua "stapana"..sor-mea a facut acte de proprietate pe catea si nu ne mai lasa sa o vedem. A zis ca E A EI! ;) . Oricum, a fost dusa la doctor, deparazitata, tratata o labuta si i s-a cumparat o lesa noua. Cea veche e la mine, o sa i-o dau lui Beatrice ca sa ajunga la "proprietar".

 

 

Sa ne vedem cu bine......pup pe aia care se uita la ce am scris. mai ales pe cine se simte :D

Nu e corect! Macar poze sa ne dea cu catelusa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca o furam iar pe ENeida, de data asta pt ca e prea rasfatata

Da... Numai ca acum e "putin" mai greu, cred ca ar trebui sa venim cu o armata s-o luam. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare lume!

 

Am fost putin ocupat si nu am putut sa intru pe forum. Ramane cum am stabilit sambata, cu o mica schimbare, pt care imi cer scuze anticipat. S-ar putea sa intarzii mai mult decat am spus. Adica sa plecam undeva pe la ora 16.00. Eu zic ca nu este asa de grav avand in vedere ca ajungem in 2 ore acolo lejer, deci pe lumina. Avem dupa aia toata noaptea la dispozitie, plus o parte din duminica. Este ok pt voi, sau ma injurati? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi cavaleri si finute domnite,

 

 

la insistentele fierbinti ale colegului nostru de suferinti, Pupila Dilatata, ma vad nevoita sa-i fac pe plac in a va intreba daca va coafeaza o iesire in natura in acest weekend?!.

 

Nu e nimic stabilit exact, doar dorinta mare si dorul de duca. Asadar, ar fi bine sa ne gandim daca vrem(in primul rand), care vrem si mai ales unde vrem.

 

Propunerile sunt in curs de procesare(pt primul venit, se ofera poze cu ENeida la Buzau) :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar, vreau sa plec cu cortul...Oriunde, liniste sa fie. Cum am imbatranit si m-am puturosit, n-am de gand sa fac vre-o drumetie, ci doar o noapte sau doua la cort, foc, poate si o chitara daca se gaseste vre-un cantaret. Eu oricum plec, desi inca nu stiu unde. Care mai vreti sa mergem "oriunde", anuntati-va si veniti cu idei.

 

Valo, sa-mi dai poza cu catelusa, ca-s primul venit :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io nu pot sa vin pentru ca muncesc de noaptea, asta e, poate alta data...

Sper sa va distrati si sa nu mai dati in gropi :( .

Editat de alex_en
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neaparat padure? :( De ce nu la mare? Cred ca-n week-end-ul asta,eu ma duc la Vama Veche

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io nu pot sa vin pentru ca muncesc de noaptea, asta e, poate alta data...

Sper sa va distrati si sa nu mai dati in gropi :( .

Am mai luat niste lecitina, am mai citit o carte, am vizionat si cateva documentare...Acum sper ca nu mai sunt in halul ala de prost :)

Oricum, daca dau de bani, plec in Apuseni in Cheile Rametului. Vreau sa fac iar traseul de pe rau si sa ajung in satul parasit si de data asta sa fac si ceva fotografii...Chiar merita.

Vreau neaparat sa ies, sa-mi pun gandurile oarecum in ordine si salbaticia e unu' din putinele lucruri care ma linisteste. Nu vreau la mare sau undeva in contact cu prea multa civilizatie. Oricum, o sa plec singur daca nu e nimeni interesat :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pupila....tu te vrei killed! Esti singur pe lume, cumva?!

si inca ceva....BAAAAAAAAAAAAAAAAA, DU-TE DRACU' LA DOCTOR! :(

Eu zic sa-l facem pachet, il bagam in portbagaj, si il ducem la doctor. :)

Ce poa' sa faca? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...