Sari la conținut

Accident Baia Mare - 01.07.2010


trocoloco
 Share

Postări Recomandate

nu cred! probabil ca s'ar uita aiurea,pe sus,intr'o parte si'ar exclama : bai,ce plm?! ;)

...cam asa ar fi sa ai asa o chestie cudata pe motor-tipic romanesc- romanu n ar intelege mesaju,fiind un animal mai greu de cap. cu o manea SA RASUNE IN DIFUZOARE ii faci mai buni si mai atenti. :P . parerea mea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-as cumpara un monster truck si apoi i-as cauta pe dobitocii astia.Cand m-as intalni cu ei le-as strivi masina... ca apoi sa zic.. nu te-am vazut.sorry

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda.....asta cu nu te-am vazut e clasica...dar sa vedeti scuze patetice gasite de bivolii de soferi din baia mare(sunt localnic ;) ):

-pai nu am tras asa de repede pe tine incat sa nu poti trece

-tu ocupi mai putin spatiu,nu te puteai baga?

-e motoreta rapida,de ce nu ai trecut mai repede?

-pai tu aveai prioritate?ca doar esti cu scuteru`....

si lista ar putea cointinua la nesfarsit....toate INTR-O SINGURA ZI LE AUD!!!ma duc zilnic la munca cu motorul,inca nu am accidente la activ(sper sa nici nu fie) dar de cate ori ies cu motoru ma infunda rasul cand ii vad si ii aud.....nu mai avem ce face aici decat sa radem si sa cascam mai bine ochii...asta e rezultatul faptului ca aici nu face nimeni campanii,motocilisti vezi intr-o saptamana de ii poti numara pe degetele de la o mana.....SIIIIIIIII,soferii care fac legea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e clar ca daca am pune un claxon din ala pe moto ar fi ceva si poate asa am fi macar auziti. oricum nasol de motorist clar prostia celui cu masina. dar tre sa zic ca aia cu claxonul m-a facut sa rad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...