Sari la conținut

West Romanian Bike Week Resita


Postări Recomandate

Super faina locatia. Organizarea ok.

Queen of Everything a fost chiar o surpriza foarte placuta.

 

@mummushumus nu te mai baga in seama doar pentru reclama, caci nici macar nu ai mirosit aceasta intalnire ca de altfel nici altele. Modalitatea ta de a-ti face reclama este cel putin jenanta.

Editat de mh1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un party reusit. Daca esti mai exigent, ai putea enumera cateva "failures": cea mai mare ar fi lipsa apei duminica dimineata, urmata in ordine de celebrele toalete ecologice care la romani au dobandit o notorietate puturoasa - chestiile cu budele nu ne iasa nicicum, poate ar trebui sa ne resemnam... O mentiune speciala, categoria "gandire fara chiloti", pentru prezentatorul Midnight Show, asa sa-i ramana numele... Oricum , a fost amuzant, chiar daca se urmarea, probabil, alt umor.

Puncte pozitive: trupele Hells Balls - un AC/DC aproape 1:1 si MIRA Project cu un sound de exceptie si cover-uri cantate ca la carte. Sunt subiectiv, fireste, dar lamentatiile despre alimentatia forestiera sprijinita de posesia unui cazan cu robinet imi suna nitel retard, asa ca pe Desperado nu-i trec aici. Catering-ul a fost beton, mancare buna, bauturi variate si reci servite prompt, chiar cu unele picanterii erotice - prietenii stiu de ce, poate se stabileste un nou standard topless, ca doar bikeri suntem. Cei de la Trust Resita - prietenosi si politicosi, bucurosi de oaspeti ca intotdeauna si beneficiind de anul asta si de o locatie proprie intr-o zona extraordinara.

O intalnire la care merg in fiecare an cu placere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super faina locatia. Organizarea ok.

Queen of Everything a fost chiar o surpriza foarte placuta.

 

@mummushumus nu te mai baga in seama doar pentru reclama, caci nici macar nu ai mirosit aceasta intalnire ca de altfel nici altele. Modalitatea ta de a-ti face reclama este cel putin jenanta.

 

off topic : @mummushumus esti un transalpist de care mi-e rusine . rusineeee

 

 

 

 

 

on topic : mie unu mi-a placut , mai ales drumul off-road pana la camp  :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un party reusit. D. O mentiune speciala, categoria "gandire fara chiloti", pentru prezentatorul Midnight Show, asa sa-i ramana numele... Oricum , a fost amuzant, chiar daca se urmarea, probabil, alt umor.

Puncte pozitive: trupele Hells Balls - un AC/DC aproape 1:1 si MIRA Project cu un sound de exceptie si cover-uri cantate ca la carte. Catering-ul a fost beton, mancare buna, bauturi variate si reci servite prompt, chiar cu unele picanterii erotice - prietenii stiu de ce, poate se stabileste un nou standard topless, ca doar bikeri suntem. Cei de la Trust Resita - prietenosi si politicosi, bucurosi de oaspeti ca intotdeauna si beneficiind de anul asta si de o locatie proprie intr-o zona extraordinara.

O intalnire la care merg in fiecare an cu placere...

;) adevarat zis

 

 

prezentatorul a fost de milioane :D imi aduc aminte de cei de la Queens of .. ca se uitau speriati stanga dreapta ... neintelegand cine si in ce limba vorbeste :D

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Poze...

 

La anu' o sa fie si mai bine. Se pregateste o organizare mai buna, conditii mai bune...

 

VA ASTEPTAM!

 

 

vanim si la anul cu siguranta :)

 

Super fain. Ma bucur sa vad fetze de bikeri!

Ride Hard!

ce zici... poate vii si tu la anul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...