Sari la conținut

Accident Dr. Taberei


ariciu
 Share

Postări Recomandate

tro5, nu despre asta era vorba. Era o insinuare subtilă că mergea prea tare Âşi putea provoca rănirea unor copii dacă erau în maÂşină. Când mergi tare Âşi faci prostii nu e doar pielea ta în joc. Dacă ar fi, nu s-ar supăra nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eugen este un motociclist cu ani buni in spate si nu e la prima cazatura, te asigur ca a ales varianta optima.

Ii doresc cele bune lui Eugen. Nu-mi spune ca instinctul de conservare te scoate din ceva in care te-ai bagat singur. Unde era instinctul in first place? Doi ar fi de deschis un poll, de cate ori trebuie sa cazi ca sa stii sa cazi optim?

 

Tot respectul insa pentru sinceritatea cu care a fost descrisa situatia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ori Ducati este super rezistent ori Loganul este super varza, dupa pozele astea tind sa cred ambele variante.

Ma si intrebam de ce Ducati-urile au preturi putin mai piperate. :crack:

 

 

Dupa acest accident Eugen a ajuns la aceasta concluzie...loganul a fost ca un airbag salvator :crack:

 

Ii doresc cele bune lui Eugen. Nu-mi spune ca instinctul de conservare te scoate din ceva in care te-ai bagat singur. Unde era instinctul in first place? Doi ar fi de deschis un poll, de cate ori trebuie sa cazi ca sa stii sa cazi optim?

 

Tot respectul insa pentru sinceritatea cu care a fost descrisa situatia.

 

 

Instincul a fost la locul lui si si-a facut datoria.....a incaput franarea inainte sa intre intre masini, dansul a avut loc printre masini si rezultatul se vede. Loganul a actionat in cazul de fata ca un mare airbag de tabla :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...