Sari la conținut

Moto Xcountry Festival


XCOUNTRY
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 237
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce trupe canta?

In cele 3 seri ale festivalului vor concerta 12 formatii printre care: Metal Throne din Brasov (castigatorii Moto Xcountry festival editia 1 Ciolpani), Legacy, Sophisticated Lemons, Atelier, Za'Duff, Shoty (cea mai noua surpriza rock-feminina)

 

Pentru a selectiona formatiile care sa concureze in festival s-au tinut pana acum patru sesiuni de preselectii (ultima a fost chiar saptamana asta) si foarte curand vom fi in masura sa anuntam programul complet al concertelor

:crack: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anunt important!

 

Mariile cu buletin :crack: intra GRATIS :)

 

* frumoasa initiativa, bravo voua!

 

nu ma cheama Maria...., dar pe mama o primiti? :lol:

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primim si mame, sa nu vina tunse ca nu suntem la scoala

 

* las ca am eu par si ptr. ea :crack:

 

mama(ie) n-are inclinatii spre X, dar spre contry, da! pe fiu-miu l-a pus la scos cartofi, iar el era suparat ca n-are cross-ul la el, ca-i scotea intr-un minut :)

 

 

bun, e bine de stiut ca primiti mame! see ya there!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare;

Cei care vin trebuie sa se cazeze neaparat in tabara?

Eu unul am o gazda in Vama.

 

Nici o problema , nu stiu cati o sa mai ajungem pe unde avem cazari ca o sa fie distractia mare si multi o sa stam pana spre dimineata . Concertele in cele 3 seri tin pana tarziu , dar nu ne plangem ca de aia venim sa ne distram .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul ala de jos care vine din stanga e drumul dinspre Negru Voda? A venit careva pe alternate route, cum se merge? :crack:

Eu n-am fost decat cu masina.

Lamultani doomiizece.

exact negru voda, drumul e ok si peisajul superb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact negru voda, drumul e ok si peisajul superb

 

e chiar alternativa mai putin cunoscuta (eu unul abia acum am vazut ca poate duce la Negru Voda, dar nu e drumul pe care il stie toata lumea)

 

CLICK AICI ptr detaliere (sageata verde reprezinta coordonatele de pe harta de pe pagina anterioara, adica locatia XCOUNTRY)

 

Am mers acum 2 saptamani pe varianta Negru Voda, cu cruiser-ul si nu a fost prea placut, dpdv al suspensiilor, dar dpdv al peisajului, merita.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e chiar alternativa mai putin cunoscuta (eu unul abia acum am vazut ca poate duce la Negru Voda, dar nu e drumul pe care il stie toata lumea)

 

CLICK AICI ptr detaliere (sageata verde reprezinta coordonatele de pe harta de pe pagina anterioara, adica locatia XCOUNTRY)

 

Am mers acum 2 saptamani pe varianta Negru Voda, cu cruiser-ul si nu a fost prea placut, dpdv al suspensiilor, dar dpdv al peisajului, merita.

 

* shiiiist! nu mai zice la toata lumea, bey! acuma o sa se blocheze traficul p-acolo...!

e drumul secret si "select" ptr. iubitorii de natura. :crack:

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* shiiiist! nu mai zice la toata lumea, bey! acuma o sa se blocheze traficul p-acolo...!

e drumul secret si "select" ptr. iubitorii de natura. :crack:

Lasa, ca mai sunt iubitori de natura, care nu po-a sa-si chinuie motoarele pe drum neasfaltat, dar cred ca tot fac o tura pe jos, sau cu ceva de inprumut :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* shiiiist! nu mai zice la toata lumea, bey! acuma o sa se blocheze traficul p-acolo...!

e drumul secret si "select" ptr. iubitorii de natura. :crack:

Aproape imi pare rau ca am adus vorba, dar am vrut sa par interesant :)

E un drum pe care l-am descoperit cu multi ani in urma cand inca nu mergeam cu trotineta. Pe atunci nu stiu daca te intersectai cu o masina (cel mult cu 2-3 combine) pe tot parcursul intre cernavoda si bifucratia spre 2 mai, acum inca a ramas foarte aerisit si desi nu calatoresc foarte des, mi-ar placea sa il gasesc peste 10 ani neschimbat.

Sanata-te.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* a mea intra la cheking abia pe 13, adica vinerea viitoare. sper sa nu faca vreo figura, ...cu superstitiile astea. Lant nou are, uleiul e inca "neumblat", gumele aproape noi, iar predecesorul i-a pus furca aia moale (de off).

 

daca nu ajung pe 14 acolo, fac reclamatie la nemti!

 

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...