Sari la conținut

Accident Sos. Antiaerieana - Bucuresti - 05.08.2010


ziemenz
 Share

Postări Recomandate

In trece prin zona, un accident pe Antiaeriana ora 10-11 seara, 05.08.2010

 

Skoda Octavia neagra a facut stanga pe straduta nu s-a asigurat, cel cu motorul a intrat in plin in masina. Motorul cazut la 1.5m de masina, carenele si toata fata facute varza, masina nu parea sa aiba usile infundate(era neagra, noapte si nu am vazut prea bine), parea sa fie lovita mai mult in zona pragului. Politie, masuratori, televiziune, n-am vazut alte motoare prin zona, ambulantele deja plecasera. Nu m-am uitat la numerele de inmatriculare si nici nu cunosc toate modelele de biciclete.

 

Cineva care a trecut prin zona mi-a zis ca avea viteza mare motorul ceva gen 150+ (din dinamica accidentului nu cred, inca nu plouase) si ca bikerul ar fi fost luat cu sacul negru. Urmariti stirile poate poate.

 

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am observat ca in ultima vreme cam la toate accidentele in care sunt implicate motociclete se vehiculeaza , martori, presa, tv, etc, viteza de 150km/h.

Tot este bine ca a mai scazut de la 200. Cu putin noroc, in ceva vreme ajunge la 100.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In trece prin zona, un accident pe Antiaeriana ora 10-11 seara, 05.08.2010

 

Skoda Octavia neagra a facut stanga pe straduta nu s-a asigurat, cel cu motorul a intrat in plin in masina. Motorul cazut la 1.5m de masina, carenele si toata fata facute varza, masina nu parea sa aiba usile infundate(era neagra, noapte si nu am vazut prea bine), parea sa fie lovita mai mult in zona pragului. Politie, masuratori, televiziune, n-am vazut alte motoare prin zona, ambulantele deja plecasera. Nu m-am uitat la numerele de inmatriculare si nici nu cunosc toate modelele de biciclete.

 

Cineva care a trecut prin zona mi-a zis ca avea viteza mare motorul ceva gen 150+ (din dinamica accidentului nu cred, inca nu plouase) si ca bikerul ar fi fost luat cu sacul negru. Urmariti stirile poate poate.

 

Asfalt uscat.

 

IML-ul nu are saci negrii. Nu mai sunt in dotare de 3 ani. Toti sacii mortuari sunt albi :crack:

 

P.S.: Nu a fost mortal... cel putin nu inca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IML-ul nu are saci negrii. Nu mai sunt in dotare de 3 ani. Toti sacii mortuari sunt albi :crack:

 

P.S.: Nu a fost mortal... cel putin nu inca...

Salut.Da-ne, te rugam, mai multe detalii..am un prieten care sta in zona (sos Alexandriei) cu un gsxr de 600 si sunt ingrijorat.Mi-a povestit si tatal meu ca aseara au trecut doua ambulante, asa ca ma gandeam ca au scapat.Multam fain.

Editat de rob_debruce
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stlk
Am observat ca in ultima vreme cam la toate accidentele in care sunt implicate motociclete se vehiculeaza , martori, presa, tv, etc, viteza de 150km/h.

Tot este bine ca a mai scazut de la 200. Cu putin noroc, in ceva vreme ajunge la 100.

 

Da, ai observat ca si motociclistii s-au cumintit ? Nu mai depasesc pe-o roata ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva care a trecut prin zona mi-a zis ca avea viteza mare motorul ceva gen 150+ (din dinamica accidentului nu cred, inca nu plouase) si ca bikerul ar fi fost luat cu sacul negru. Urmariti stirile poate poate.

 

Asfalt uscat.

 

 

 

150 sa fim seriosi avea cumva radar? accident motor vs masina clar motociclistul a fost de vina, avea viteza.... bla... bla.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am observat ca in ultima vreme cam la toate accidentele in care sunt implicate motociclete se vehiculeaza , martori, presa, tv, etc, viteza de 150km/h.

Tot este bine ca a mai scazut de la 200. Cu putin noroc, in ceva vreme ajunge la 100.

 

 

Adevarat graiesti... li s-or fi terminat bateriile la radarele audio tip supozitor vibrator. Oricum... sub o suta... nu avem nici o sansa sa ajunga sa mearga o mobra... eu inca ma dau jos de pe ea la 120.

 

Sanatate bikerului si asteptam vesti bune despre el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...