Sari la conținut

1 Mai Litoral


george
 Share

Postări Recomandate

MOTO UNION VA ASTEAPTA INTRE 30 APRILIE-02 MAI IN MAMAIA CAMPING HANUL PIRATILOR UNDE SE VA DESFASURA O INTALNIRE A MOTOCICLISTILOR DIN TARA.MENTIONAM INCA O DATA CA DESCHIDEREA OFICIALA A SEZONULUI SE VA FACE LA CLUJ, LA MARE NE INTALNIM LA O BERE PROGRAMUL IL VOM FACE LA LOCUL FAPTEI DUPA CUM AVEM CHEF.PRETURILE SUNT DE 5 EURO PENTRU O CASUTA DE 2 LOCURI, 20 EURO CAMERA CU INCALZIRE,AER COND. SI BAIE PROPRIE, INCLUSIV MIC DEJUN, 65 EURO APARTAMENT CU 2 CAM SI LIVING+MIC DEJUN PENTRU 4 PERSOANE.PRETURILE LA MANCARE SUNT ACCEPTABILE MICI 8.000 LEI/BUC, CEAFA PORC 65000LEI ETC. DORITORII NE POT CONTACTA LA SALONUL MOTO INTRE 2-4 APRILIE LA STANDUL UCMR.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Cam neklara desfasurarea evenimentului. Eu am jurat ca nu mai vin la mare de 1 mai, ca mi-e sila de alcoolisti si drogati. Pt. plimbare merge dar la fel de bine merge o plimbare si la munte sau in alta parte. Macar aleg o destinatie mai putin populara ca sa nu ma calc cu toti soferii pe degete. Asadar, asteptam o descriere. Venim si stam ca pensionarii? Sau se intimpla si lucruri cu sens?

 

R. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P haha, rade ciob de oala sparta.....ba ceberelule, mai bine ia-l si pe nitescu aka gran'daddy si fugiti voi cu duba la o padure alaturi de soferii daciilor 1300...bagati un mic si un "noroc" :D...va aduceti aminte de avatarul meu.... :D , antisociabilule, vezi ca ai reply la scutere :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca nu stii ce vb cox! anu' trecut am fost stresat cu renovarea apt. dar anu asta recuperez!

cit despre tataie...nu inteleg de ce nu se inscrie intr-un club de curling (sportul ala cu pietre pe gheatza si nu un club de lins in poponeata). Ar putea face performantza....daca reuseste sa se aplece sa puna piatra jos...cred ca il cam tzin shalele!!!!

 

R.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CBR ICA, NKZ, SISCREW si ZAHEI -> OFFTOPIC REPETAT. Aveti 20%

 

Daca continuati...continui si eu.

Nu am nimic personal cu voi. Trebuie sa intelegeti ca tema topicului nu era cum se scrie _C_U_R_ ci intalnirea de 1 Mai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
CBR ICA, NKZ, SISCREW si ZAHEI -> OFFTOPIC REPETAT. Aveti 20%

 

Daca continuati...continui si eu.

Nu am nimic personal cu voi. Trebuie sa intelegeti ca tema topicului nu era cum se scrie _C_U_R_ ci intalnirea de 1 Mai.

Discutiile despre cuvintele urate sunt aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CBR ICA, NKZ, SISCREW si ZAHEI -> OFFTOPIC REPETAT. Aveti 20%

 

Daca continuati...continui si eu.

Nu am nimic personal cu voi. Trebuie sa intelegeti ca tema topicului nu era cum se scrie _C_U_R_ ci intalnirea de 1 Mai.

termina cu scuzele, esti un om rau la suflet :D

 

on-topic: va anunt vineri pe 30 daca vin sau nu. si uitati-va bine in oglinzi, s-ar putea sa fiu chiar eu. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca nu stii ce vb cox! anu' trecut am fost stresat cu renovarea apt. dar anu asta recuperez!

cit despre tataie...nu inteleg de ce nu se inscrie intr-un club de curling (sportul ala cu pietre pe gheatza si nu un club de lins in poponeata). Ar putea face performantza....daca reuseste sa se aplece sa puna piatra jos...cred ca il cam tzin shalele!!!!

 

R.

Cum recuperezi,maestre? :D Stind acasa in pat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEI!

 

E joi - motiv de panica!

 

Nu stiu ce sa fac: sa merg in VV, unde imi place la nebunie, sau la "party" in Mamaia?!?!?!

 

Dati-mi niste preturi la cazare intr-o parte sau alta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...