Sari la conținut

Accident Papuc(Roro) - Campia Libertatii - 29.08.2010


pepenas
 Share

Postări Recomandate

M-a sunat un prieten si mi-a spus ca astazi a avut loc un accident moto vs masina pe strada Campia Libertatii. In accident a fost implicat Papuc cu un R1 negru custom.

Din cate am inteles soferul conservei vroia sa faca stanga pe o strada perpendiculara Campiei Libertatii, iar Papuc a venit din spate intrand in coliziune cu masina exact in momentul cand cel cu masina efectua manevra de intrare pe strada perpendiculara.

Pagube: motorul lovit in partea din fata iar Papuc va trebui sa isi cumpere alti blugi :P

Mai multe amanunte nu stiu. Daca aveti detalii va rog sa postati.

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclistul nu a vazut semnalul iar Papuc va trebui sa plateasca la anul si RCA majorat :)

Sigur sufera Papuc ca plateste RCA majorat! :P

Avand in vedere stilul lui de mers, si ca multi il considera nebun(ceea ce si e, probabil), iaca ce rar si usor o pateste omu'.

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da ce simpatici sunteti cu el. si eu m-am dat vineri seara de pamant. am intrat pe curba si mia alunecat spatele(pietricele sau nisip) l-am redresat, dar cand l-am indreptat am apucat pietrisul de pe margine si n-am mai avut cei face sa-l trag pe drum. Am tinut-o dreapta si am intrat in sant taras pe o parte cu motoru pe mine. am 2 coaste fracturate:hurt:(din ce mia zis o doctorita si o asistenta) umarul stang nu-l pot folosi, soldul stang umflat, julit in genunchi si cot si umarul drept julit.(cand am vazut motoru pe mine am crezut ca am si picioru rupt) am avut noroc de brau cu protectie hard ca am mers pe el fara sa ma ating cu spatele de asfalt/pietris. casca mii intacta, nu are nici cea mai mica zgarietura,doar urme superficiale de la iarba. in schimb motorul are carenele pe stanga crapate, cadru de bord indoit si mai rau e ca nu era al meu. :P :P da noi sa fin sanatosi ca de astea or sa mai fie

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce inseamna la titlu accidentul lui papuc si in paranteza roro???? iar baietii din provincie (dar si cei din bucuresti) sa stiti ca sunt mai multi papuci

Pt. toti baietii si fetele, unu-i papuc si roro in acelasi timp! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt. toti baietii si fetele, unu-i papuc si roro in acelasi timp! :P

 

 

 

serios acum...papuc si roro sunt unusi aceeasi persoana???????

Mesaj completat

Pt. toti baietii si fetele, unu-i papuc si roro in acelasi timp! :P

 

 

 

serios acum...papuc si roro sunt unusi aceeasi persoana???????

Mesaj completat

Pt. toti baietii si fetele, unu-i papuc si roro in acelasi timp! :)

 

 

 

serios acum...papuc si roro sunt unusi aceeasi persoana???????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...