Sari la conținut

Dn1 - 16 August


17 rosso
 Share

Postări Recomandate

Acum imi spune o colega ca a vazut cind venea spre munca dinspre Snagov inspre Aeroportul Otopeni cum un maxi taxi a schimbat brusc directia, fara semnalizare, chiar in fata unui motociclist. Motociclistul a lovit microbuzul. Imi povestea colega ca motociclistul era intins pe jos iar oamenii incercau sa-l ridice.

Incerc sa aflu amanunte acum.

 

Oricum: NASHPA AGAIN.....

 

Colega zice ca il stie pe baiat si ca il cheama Razvan si are o motoreta mare, rosie. Nu stie alte amanunte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

50 % din taximetristi au cel mult 19 ani, deci lucreaza la negru. La astia nu ai cum sa le ceri sa fie si atenti si sa apese si pe acceleratie. Care stie mai multe detalii despre accident...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buggy, fara suprarere, spui tampenii! Ca sa conduci maxi-taxi (categoria D sau subcategoria D1) trebuie sa ai cel putin 21 de ani.

 

Oricum... ma rog sa fie ok motociclistul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum imi spune o colega ca a vazut cind venea spre munca dinspre Snagov inspre Aeroportul Otopeni cum un maxi taxi a schimbat brusc directia, fara semnalizare, chiar in fata unui motociclist. Motociclistul a lovit microbuzul. Imi povestea colega ca motociclistul era intins pe jos iar oamenii incercau sa-l ridice.

Incerc sa aflu amanunte acum.

 

Oricum: NASHPA AGAIN.....

 

Colega zice ca il stie pe baiat si ca il cheama Razvan si are o motoreta mare, rosie. Nu stie alte amanunte.

:crack: "Razvan si are o motoreta mare, rosie" :crack:

Sper ca nu e firstlowgear de pe forum care are un BMW k100 RS roshu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclistul e Razvan Albei, e destul de OK, are metarsienele (cred ca asa se zice/scrie, nu prea stiu termenul) rupte la ambele picioare. Am intzeles ca nu prea avea viteza in momentul impactului.

Insanatoshire rapida ii doresc. Nasol dar bine ca nu a fost mai rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...