Sari la conținut

Un motociclist a murit la Marele Premiu San Marino


bigbig
 Share

Postări Recomandate

Parca asa a vrut cineva sa se intample, nu stiu. Ma uit ca este special un spatiu mare de esapare chiar acolo, dar din pacate nu a fost sa fie ca Tomizawa sa se duca spre acel spatiu. Pacat!

 

Uitati aici un filmulet cu Peter Lenz cand avea 10 ani, si vedeti diferenta dintre el si ceilalti motociclisti cu ss-uri . Ce trasa are, ce stil de mers... un adevarat talent!!! RIP

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a trebuit sa iau de pe net toata cursa sa vad ce s-a intimplat... astia de la iutub sint mirleti rau in ultima vreme...

 

 

nene... aia de il carau cu targa l-au scapat pe jos... ca in filmele cu prosti... nici in Romania nu se intimpla asa ceva... cred...

 

 

de unde ai luat cursa ca vreau sa o vad si eu si pe aia de la moto gp, da-mi un pm pls

 

RIP pt cei doi piloti plecati dintre noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Norick Abe, Daijiro Kato,Shoya Tomizawa -Odihneasca-se in Pace. Japonezii nu prea au avut noroc la campioni. Ghinion sau nu,ingrozitor, cat despre copilul acela teribil de 13 ani,Peter Lenz...fara cuvinte :lol: of Doamne...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi formulare

 

Ca si cum, adverasii asta au vrut sa faca, mergea pe motocicleta si l-au calcat "dusmanii", abia dupa aceia sunt detaliile. Nu stiu darsuna macabru, sporturile astea mi se par oarecum nobile, si eu nu ii vad ca pe niste colegi pe toti acolo, care participa la un concurs, iar aici suna de parca ar fi k1 si chiar au vrut sa il omoare. De ce oare tocmai la articolele cu continut tragic jurnalistii nu dau 2 bani pe formulare...

 

esti bolnav frate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...