Sari la conținut

E Bine Sau E Rau?


patrastefan
 Share

bine sau rau?  

152 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...

Nu-i nimeni vrednic de lauda, caci toti am paca.. condus fara permis. Pe barbile noastre. E mai bine sa astepti inca putin. Daca te prind acu', sanse mici sa mai tzii Suzi intre picioare :crack: . Daca astepti, cresc sansele sa o duci unde vrei tu... :funny:

Asfalt uscat si multi km fara peripetii! :crack:

Dupa ce-mi iau si eu permisu' poate dam o tura cu experimentatii :crack: , ca sa mai prindem si noi cate ceva :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Eu de la 12 ani,acum avand 15 merg cu un hoinar pe la tara aproape toata vara. Stiu ca risc mult dar nu ma pot abtine. Politia m-a oprit o data,acum un an,ca de ce nu am casca, de permis si de acte nu a zis nimik desi i-am spus ca am 15 ani(chiar daca aveam 14). Am scapat doar cu o avertizare,fara amenda,noroc cu politaiul ala ca a fost cuminte. Mai am un an si o vara pana la permis,incerc sa nu o fac lata chiar acum la final! Sfatul meu e sa stai cuminte daca poti,eu nu am putut! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:hug:)) zici ca esti copia mea... si eu tot gs 500 tot fara carnet tot turbez langa el tot asa mi'am pus intrebarea asta. m'am plimbat nitel pe laturalnice pana am dat de politie o data ca io cred ca a chemat cineva. de atunci nu am mai mers fara carnet am asteptat pana acum..miercuri dau de carnet. nu se merita sa mergi fara carnet decat in poligon. un prieten sa te duca si acolo mergi pana turbezi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai cuminte ca nu se merita ! mai ales cand ai scoala terminata (la ore ma refer),asteapta un pic.. ca nu-i bai .. Grija mare si ca incepator,chiar daca ai mai plimbat-o tu pe strazi laturalnice .. Vezi ca sunt si pe scutere care special o iau pe stradutele din spate (la politie ma refer).Daca doamne fereste face semn sa opresti ,mai bine opreste ..ca la disperare nu te vad bine reactionand pe el .. Bafta la CARNET ! numai bine ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...