Sari la conținut

Salvati Transfagarasanul!


Postări Recomandate

hm, lasa adrenalina pentru barbatii. Voua va face doar dosu mare. Gata, termina ca n-am chef sa ma cert cu una care se crede xena. Si mai iesi si tu din casa dupa cum bine ai spus-o. ciao si ai grija pe viitor cu cine si cum vorbesti. Atat am vrut sa spun, nu ma provoca pentru ca n-o sa-ti fie bine ce-o sa auzi/citesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

de ce strici topicul omului? Are niste poze sooper.

Nu oricine apasa pe buton, poate sa spuna ca face poze. Fara suparare, dar ale tale sunt zero, lipsite de viata, de culoare... de tot. nu sint incadrate, nu au perspective, nimic.

pacat!!!

 

Ai mare dreptate. Fotografiile lui Bizoo n sunt exceptionale. Adica imi venea sa ma duc in garaj, sa ma urc pe motor si sa plec de nebun pe Transfagarasan. Celelate fotografii... doar niste peisaje cu personaje. Fara suparare, voi ceilalti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce strici topicul omului? Are niste poze sooper.

Nu oricine apasa pe buton, poate sa spuna ca face poze. Fara suparare, dar ale tale sunt zero, lipsite de viata, de culoare... de tot. nu sint incadrate, nu au perspective, nimic.

pacat!!!

...nu cred ca asta am vrut,sa stric topicul cuiva!!...dealtfel mi-am si retras pozele postate!...ceea ce am vrut eu sa spun acolo este faptul ca nu-ti trebuie cine stie ce aparat destept ca sa ai o poza reusita ajunge sa ai doar ochi bun si sa fii acolo unde se fac pozele alea reusite!!...deci toata stima pt cei care au facut pozele alea si pt naratiunea de care dau dovada!!

...iar tie ca sa poti spune despre niste poze ca sunt asa cum le-ai categorisit pe ale mele,i-ti trebuie un consult medical foarte amanuntit incepind cu ochii si terminind cu capul!!...sau combate-ma cu altele mai spectaculoase decit alea,daca te tine!!....misoginule!

 

hm, lasa adrenalina pentru barbatii. Voua va face doar dosu mare. Gata, termina ca n-am chef sa ma cert cu una care se crede xena. Si mai iesi si tu din casa dupa cum bine ai spus-o. ciao si ai grija pe viitor cu cine si cum vorbesti. Atat am vrut sa spun, nu ma provoca pentru ca n-o sa-ti fie bine ce-o sa auzi/citesti.

....uuuh,raule! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-aveti maica, nu mai e loc pe forum de certat? Filmuletul nu e al nostru, nu stiu de el. Poate fi, in cel mai bun caz, al urmasilor urmasilor nostri.

 

Merci ca ati vazut fotografiile, celor ce le-au vazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...