Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca auzi un tipat din spate, sa stii ca s-a asezat pasagerul pe ea :disappointed:

Personal nu prea-mi place. Ma duce cu gandul la daciile alea cu BOSS si Nike pe luneta si cu aripioara d'asta ca au vazut baietii ca da bine pe Bemveu :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca am factura scuterului si act de vanzare-cumparare pot sa il inscriu in oras sau la tara undeva? desi pe factura are toate datele da` nu vad nici o stampila...si e in italiana :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

comunitatea scuteristilor o gasiti pe www.scuterist.com

Comunitatea scuteristilor......................hmm............in nici un caz acolo.

Incep sa-i dau dreptate lui Alias..........."membru a ceea ce a fost odata CSR" si cu asta am spus multe. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o problema:Filtru meu de aer are ulei[amestecata cu benzina(cred)].Are ceva?

Acolo sub cuiu ala din carburator este o supapa...mna aia e uzata si de aceia ai atata ulei amestecat cu benzina in filtru de aer...e prezent la mai toate scuterele care au peste 10000 km ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu i cu leduri si nici nu i gps :D , mie mi se pare ca i da un desing foarte tare :D , inca nu am dus pe nimeni pe scooter de cand am pus-o da nu cred ca o sa ii placa cand o sa ii intre in fundulet :ok: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa va povestesc si eu o intamplare cel potin idioata care mi sa intamplat aseara.Mergeam linistit cu rieju meu de 50 knd ma opreste un cap de creta(politist).Vine nervos face semn sa opresc;opresc fara nici sa se prezinte imi cere actele la control;eu il intreb cu ce am gresit (mergeam regulamentar cu 45 casca nr tot ce trebuie);si de atunci i s-a pus pata si a inceput sa ma frece k ma duce la RAR sa-mi faca verificare k cica mere cu mai mult de 45 ,sa yo dau lui sa vada el cat merge ,ca ceva nu e in regula k nu-i de 50 cc chiar dak aveam toate actele in regula si m-a futut la cap 30 min fara sa gresesc cu nimik si chiar nu mi se pare normal;Si vroiam sa va intreb dak voi stiti legea acceea noua care spune k politia nu mai are voie sa te opreasca fara nici un motiv doar dak este vreo razie

PS scuze de roman :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +56000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +20000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...