Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Mai e nitzel si s termina sezonu si intr-un fel dabia astept,k nu mai ma pot abtine sa nu merg cu el p susha, :rusinica: ,poate nu o sa ma opreasca in Alexandria a inceput sa inceapa invazia la scootere,asa k trebuie si politai sa scoata un ban,ma plimb p rutere mai libere cum ar fi 10 km dus 10 intors drum asfaltat f bun,fac cam 3ture dastea p zii si incep din zii in zii sa crap k nu ma pot plimba si prin alte parti,k de Se zice k knd ti-e frik atunci nu scapi,riscu e mare

Asfalt Uscat! :cheers:

La tine cand se termina sezonu? :cheers:

 

Ptr redeye,pe tine de cate ori tea oprit politia?

Editat de sunnyboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Incepe scoala si deaia? :cheers:

NU neaparat,da u nu am 16 ani k sa merg legal,asa k mai bine fara sezon k ma oftic k nu ma pot plimba si eu fara frik,intelegi :rusinica:

Acu veni d la o plimbare d vreo 50km dus intors,erau nishte polizmeni da nu m-au bagat in seama :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am luat si eu radaru cu scuteru cu 73 :cheers: .. fara casca :rusinica: ... si am scapat si fara amenda..

 

puneti-va ma dracu numere si faceti cursurile de legislatie/permise A1 sau A ... mare smecherie de parca ar costa 50 de milioane si ar dura 3 ani + munca in mina ... si asa mergeti si voi relaxati,cu casca in cap tot anu` si noaptea si ziua si de revelion ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi puteti explica si mie dc scuteru peugeot jet-force 50 cmc3 nu mere mai mult de 80 km/h in comparatie cu un scuter aprilia sr care prinde cele mai multe dintre ele pe putin 95-100

ca francezii sunt mai realisti ...sau ca asa au vrut muschii lor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti!Am fost azi pana in targ si mi-am cumparat niste role pentru variator,eu stiu ca cu cat sunt rolele mai usoare cu atat demarajul e mai puternic asa ca mi-am cumparat role Leo Vince de 3,3 gr.Pe plasticul ala scrie ca sunt pentru Aprilia dar oare se potrivesc la SR-ul meu?Nu am verificat inca pentru ca e duminica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nepretuit :cheers:

 

fa-mi o oferta de nerefuzat...vrei sa-ti zic ce-am schimbat la el?doar asa ca sa ma dau mare pe forum :blink:

 

 

auzi baiatul,tu cumva te dai pe circuit?? :cheers: stii ce misto e cu jetul pe amkart?? :rusinica:

 

si ce anume ai modificat la el?in afara de toba 2brothers,parbriz triple boubble,etc :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi baiatul,tu cumva te dai pe circuit?? :finger: stii ce misto e cu jetul pe amkart?? :cheers:

 

si ce anume ai modificat la el?in afara de toba 2brothers,parbriz triple boubble,etc :blink:

cand ai fost tu ma cu jetu pe amckart?

ba deci consicer ca cea mai tare modificare este cauciucul spate de "circuit" cu care rup normele ...

 

Reverse pune si u poze cu Scooterica :rusinica: :cheers: :D

o sa caut ,dabea am formatat asta si n-am nimic pe el ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand ai fost tu ma cu jetu pe amckart?

ba deci consicer ca cea mai tare modificare este cauciucul spate de "circuit" cu care rup normele ...

o sa caut ,dabea am formatat asta si n-am nimic pe el ...

 

 

ieri fah,dar tre sa dau cricul lateral jos data viitoare ca nu prea merge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noroc baieti,am si eu o intrebare :rusinica:.Am o Aprilia SR din 2004,ce as putea sa ii schimb asa mai minor...pt o viteza mai marisoara,deocamdata mi-am cumparat niste role.Stiu ca piesele tuning in general sunt scumpe,un variator polini 80 eur,o toba gianelli 200 eur.

Ai toba sport ? Daca nu ai mare diferenta nu o sa simti cu rolele astea mai usoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat va costa sa va duceti p Amckart,va trebuie ekipament full(k eu asa auzisem),kat timp puteti sa stati

MS :rusinica:

 

 

 

15 ron 10 minute si trebuie echipament complet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...